Jump to content

Svastara


zoe Bg

Recommended Posts

15 hours ago, wwww said:

gde ovo staviti, gde ovo staviti... :smiley24:

hajde ovde:

 

 

 

 

 

treba nam Milka Babovic da nam prenosi tenis, pa da objasni koje sljokice nosi koji igrac :lol_2:

 

za mladje: Milka Babovic je bila cuvena tv komentatorka umetnickog klizanja negde 70-tih do 80-tih na prostorima bivse YU; zena je opisivala odecu klizaca jer su mnogi imali crno-beli tv* u to vreme**

 

* da, da, i to je postojalo, pre nego sto ste se vi rodili

** znam, znam, sad se odajem koliko sam stara :default_sofa:

Edited by wwww
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, wwww said:

.................

za mladje: Milka Babovic je bila cuvena tv komentatorka umetnickog klizanja negde 70-tih do 80-tih na prostorima bivse YU; zena je opisivala odecu klizaca jer su mnogi imali crno-beli tv* u to vreme**

..................

 

Ispravka: od 60-ih (pre toga je radila za Narodni Sport), kada su monohromatski (crno-beli) TV imali svi - TV prenos u koloru je poceo valjda '71. ili '72, ne secam se detalja.

C,c,c, vi deca nista ne znate...  :classic_biggrin:

 

edit: da dodam, Milka Babovic je pre toga bila vrhunska atleticarka '50-ih, jugoslovenska rekorderka i sampionka...

 

edit2: crno-beli TV su imali svi - ako su uopste imali TV. Negde barem do polovice osnovne, mi deca bi raspravljali ko ima u kuci TV, ko nema...

Edited by zoran59
  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

 

Prvo sam pomislila kako sam matora što spadam u one koji su pratili njene prenose, ali onda mi je laknulo što ipak valjda nisam bila rođena kad je objašnjavala detalje haljina gledateljima koji nemaju TV u boji :classic_biggrin:

 

Inače bila je vest da ima koronu i da je u bolnici pre jedno mesec dana, ali pošto otada nismo ništa drugo čuli nadam se da se izvukla :default_sofa:

https://www.vecernji.hr/sport/legendarna-milka-u-92-godini-iz-bolnice-porucila-neceme-korona-pobijediti-1442328

  • Like 2
  • Love 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Zlo. Kupim sad na pauzi teglilcu krema. Ono na popustu u Maksiju, pred istek roka. Bono krem 20 posto lešnika. Razbio sam se ko zlatna ribica. Inače odličan krem. Krenuo sam da mažem, a onda sam video da je vrag odneo šalu pa sam dovršio kašikom.

Mislim da dva dana neću ništa jest.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...