Jump to content

Sunshine Double 2023.


Boxy

Recommended Posts

Rune nije neki dobrica, ali je u ovom slučaju lepo odgovorio Stanislasu, imajući u vidu "dramu" iz prethodnog meča.

 

Evo šta je izgleda izgovoreno na mreži:

Wawrinka: "Are you OK?"
Rune: {shakes Stan's hand and looks away}
Wawrinka: "Are you OK?"
Rune: "Yes."
Rune (after a short pause): "You got nothing to say to me now?"
Wawrinka: "What?"
Rune: "You got nothing to say to me now?"
Wawrinka: "What do you want me to say?"

Rune je i na to nešto odgovorio ali ne znamo za sada šta je rekao.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Boxy said:

Ovako izgleda da je Vavrinka nesto inicirao, a nije, nego je klasicno pruzio ruku posle meca i potapsao, a mali je taj koji nije izdrzao da ne prokomentarise.

 

Vavrinka jeste inicirao sve što se dešava i što će se eventualno dešavati u budućnosti.

I to u njihovom prošlom meču kada je propustio 3 meč lopte i u besu održao klincu bukvicu.

I naglašavam, matori konj drži lekcije kao da mu je tatko, a to mu nije posao i to se ne radi, i nema opravdanja bez obzira na Runeov mladalački karakter.

 

Ovog puta Vava je pobedio i bio sav fin prema Runeu, što je iznerviralo Runea i suštinski pitao Vavu "sad si pobedio pa nema problema?".

I plus Vava insistira na razgovoru, dva puta ga pita dal je dobro, licimer, lol... Rune ništa ne bi ni rekao da opet ovaj nije započeo...

Edited by Pangea
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Pangea said:

Vavrinka jeste inicirao sve što se dešava i što će se eventualno dešavati u budućnosti.

I to u njihovom prošlom meču kada je propustio 3 meč lopte i u besu održao klincu bukvicu.

I naglašavam, matori konj drži lekcije kao da mu je tatko, a to mu nije posao i to se ne radi, i nema opravdanja bez obzira na Runeov mladalački karakter.

 

Ovog puta Vava je pobedio i bio sav fin prema Runeu, što je iznerviralo Runea i suštinski pitao Vavu "sad si pobedio pa nema problema?".

I plus Vava insistira na razgovoru, dva puta ga pita dal je dobro, licimer, lol... Rune ništa ne bi ni rekao da opet ovaj nije započeo...

 

Kad bi procitali tvoj transkript ispalo bi da je Stan nesto inicirao, ali posto postoji i video, a svi imamo oci, vidimo da se tako nesto nije desilo, nego da je mali izgoreo i nije mogao, a da ne prokomentarise.

 

Mali je razmazeni, nadobudni homofob, imao vec obracun sa Rudom, koji otprilike ni mrava zgazio ne bi, i sad je Stan kriv :ajme:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne vidi se na snimku da Vavrinka nešto započinje. Bar ja ne mogu da nađem gde ga pita je li OK, prvo sam pomislila da je imao neke fizičke probleme u toku meča.

Btw, već sam i zaboravila šta je to bilo s njima dvojicom ranije...

1 hour ago, McLeod said:

Bravo Stene, bravo majstore.

 

Mnogo bih voleo da ovaj mali prepotenko bude novi Bernard Tomic.

Čisto sumnjam, za početak izgleda da nije lenština.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Boxy said:

 

Kad bi procitali tvoj transkript ispalo bi da je Stan nesto inicirao, ali posto postoji i video, a svi imamo oci, vidimo da se tako nesto nije desilo, nego da je mali izgoreo i nije mogao, a da ne prokomentarise.

 

Mali je razmazeni, nadobudni homofob, imao vec obracun sa Rudom, koji otprilike ni mrava zgazio ne bi, i sad je Stan kriv :ajme:

O bože, nije to moj transkript, to je rečeno i na videu (ima nekoliko videa na internetu), ako možeš da čuješ.

A drugo, objasnio sam da nije ni važno šta se desilo na ovom meču jer je sukob inicirao vavrinka na prošlom meču i sve nadalje je isključivo posledica toga.

I na ovom meču je prvi ušao u konverzaciju, tako da je opet inicirao.

Kakav je Rune nije važno, nije na matorcu da mu drži lekcije, na mreži, javno. Tu je ustvari Vava pokazao svoj nivo, ako želiš da pomogneš nekom pitaš ga prvo da li želi tvoj savet i daš ga u privatnosti.

4 minutes ago, alcesta said:

Ne vidi se na snimku da Vavrinka nešto započinje. Bar ja ne mogu da nađem gde ga pita je li OK, prvo sam pomislila da je imao neke fizičke probleme u toku meča.

Btw, već sam i zaboravila šta je to bilo s njima dvojicom ranije...

Čisto sumnjam, za početak izgleda da nije lenština.

Dva puta Vava pita da li je dobro, verovatno u smislu fizičkog stanja, ono, kao, brine se. To je iznerviralo Runea koji se seća govana kojim ga je polio Vavrinka prošli put.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Pangea said:

ako želiš da pomogneš nekom pitaš ga prvo da li želi tvoj savet i daš ga u privatnosti.

Nevezano za ovu situaciju, to niko ni IRL ne radi kad hoće da ti da savet. Ti mora da poznaješ samo neke fine ljude :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, alcesta said:

Nevezano za ovu situaciju, to niko ni IRL ne radi kad hoće da ti da savet. Ti mora da poznaješ samo neke fine ljude :classic_biggrin:

 

Ne, nego je odlucio da je Stan negativac u ovom slucaju i sad nalazi raznorazne izgovore. :lol_2:

Cuj, trebao je prvo da ga pita da li hoce savet, mozda da zakazu i zajednicku seansu :default_coffee:

 

Plus, Rune je trazio MTO kad je gubio, mozda ga je zato pitao da li je ok :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta imate protiv Runea, gotivan klinac

VaVrinka se kacio i sa Kirgiosom i sa mnogima, daleko je od cvecke

 

 Djokovic se ponasao 100x bezobraznije i jadnije, pokazuje na genitalije, psuje majke protivnicima, sudijama i navijacima pa nikom nista

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, delgado said:

Ne znam sta imate protiv Runea, gotivan klinac

VaVrinka se kacio i sa Kirgiosom i sa mnogima, daleko je od cvecke

 

 Djokovic se ponasao 100x bezobraznije i jadnije, pokazuje na genitalije, psuje majke protivnicima, sudijama i navijacima pa nikom nista


Boxy dok čita prvi odnosno drugi dio Delgadovog posta 

 

Spoiler

spacer.png


😁

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, alcesta said:

Nevezano za ovu situaciju, to niko ni IRL ne radi kad hoće da ti da savet. Ti mora da poznaješ samo neke fine ljude :classic_biggrin:

Nisu svi fini, ali za takve situacije odnosno one koji vole da dele savete a da ih ne pitaš za savet, postoji poznata srpska odjebica😉

"Da li te je neko nešto pitao? Ajde prošetaj malo".

 

To je inače soft verzija. Umesto "šetaj", može da se kaže "od..bi majm..e", ili slično, to sam proceniš od vrste saveta koje primaš.

Kad je matori krelac napao klinca prvi put ovaj mu oćutao, nije se snašao, iznenadio ga je valjda. Sad ga je dočekao spreman, lol...

 

Inače, večeras derbi, Meda protiv Zverke, ja navijam za nemačkog rusa.

Nije loše kad neki top igrač bude niže rangiran pa gledamo top mečeve rano na turniru 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ma ajde gluposti, sta je bilo na proslom mecu, kad bi se tako vukli repovi za sve, niko ne bi ni sa kim pricao. Pa svako ko je ikada odigrao 5+ meceva protiv nekog drugog je imao potencijal za sukob koji su oni imali prosli put, za sta je Rune takodje kriv, jer kao klinac treba da iskulira, a sad se on nastavlja na taj prethodni mec koji je bio prosle godine, mislim, cirkus i nivo jadnosti 1000.

 

Lik je licemer, jadnik, nevaspitana seljacina, homofob, sovinista i siledzija.

 

I da postoji opravdanje u necemu sto se prethodno dogodilo, on ga ne zasluzuje.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, McLeod said:

Ma ajde gluposti, sta je bilo na proslom mecu, kad bi se tako vukli repovi za sve, niko ne bi ni sa kim pricao. Pa svako ko je ikada odigrao 5+ meceva protiv nekog drugog je imao potencijal za sukob koji su oni imali prosli put, za sta je Rune takodje kriv, jer kao klinac treba da iskulira, a sad se on nastavlja na taj prethodni mec koji je bio prosle godine, mislim, cirkus i nivo jadnosti 1000.

 

Lik je licemer, jadnik, nevaspitana seljacina, homofob, sovinista i siledzija.

 

I da postoji opravdanje u necemu sto se prethodno dogodilo, on ga ne zasluzuje.

Rune je novi Marej u tvom repertoaru? 😂

Iako je ceo post besmislica, imo, odgovoriću samo na boldovano. Rune kao klinac može i da ima ekscese, to je i očekivano. Za razliku od matorog konja koji ne može da otrpi poraz i deli lekcije koje niko ne traži. Sada kada je "posejao seme zla", lol, neka kusa to što je zakuvao, ali mora da se zna ko je prvi započeo kavgu...😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...