Jump to content

Sunshine Double 2023.


Boxy

Recommended Posts

Vavac jeste ispao jajara, šilji na klinca.

Kad ga je Kirios BAŠ uvredio, oćutao je, dok mu je Mirka urlala, ćutao je...

Što se pak tiče diranja i vatanja za svašta, samo nek Dulovci ne komentarišu...bukvalno mu ne bih pružila ruku 👀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Medvedev ima livadu do finala, dok sa druge strane zreba svasta je moguce. Alkaraz ima 0:3 H2H sa Augerom, a i u eventualnom polufinalu nije sigurica, ni protiv Frica, ni protiv Sinera. Ako dodje do tog finala Alkaraz-Medvedev mislim da je Spanac favorit na ovoj podlozi i uslovima koji vladaju u IW, svaki drugaciji ishod iz gornje polovine zreba, skoro pa garantuje laganu titulu Rusu. Bumo videli.

Link to comment
Share on other sites

Nemam problema sa nesanicom (ergo - "dobar sam u krevetu" :lol_2:),medjutim sinoc iz nekog razloga nije hteo san na oci..pa gledah tenis do skoro 4 ujutru..(pa na posao odoh odmoran i svez..k'o rosa u podne :classic_sad:)..
Gledao sam Alkaraza do kraja prvog seta..laganeze je odradio Drejpera..nisam kod Engleza primetio neki problem;pojma nemam sta je razlog predaje.

Muchova dobila Marketu V u mecu u kojem su obe igrale na mahove,ali ne i kvalitetno. Muchova je ustvari to trebala da dobije mnogo lakse i mnogo ranije - u dva seta,jer je u drugom vodila sa 5:2.

Zaista je poslastica veceri bio mec izmedju Kvitove i Pegule. Pravi rolerkoster od meca sa ipak kvalitetnijim tenisom. Mnostvo neverovatnih poena, preokreta i drame. Dobila je Petra na kraju iako se u par navrata volsebno iscupala iz lose situacije. Ne znam koliko joj je goriva ostalo u rezervoaru za Sakari.

Igrao sam na Zvereva protiv Medvedeva pa cu elegantno da preskocim komentar ovog meca.

 

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...