Jump to content

F1 Prognoza 2023


Romantik

Recommended Posts

Ma ja poslednjih 5-6 trka bukvalno samo podesim alarm 15min pre kvala, bacim pogled na rezultate treninga i nesto izmiksujem. A inace ove godine nisam pogledao 2 treninga. Moram malo da rizikujem danas sa prognozom.

1. Verstappen
2. Norris
3. Perez
4. Leclerc
5. Russell
6. Piastri
7. Alonso
8. Hamilton
9. Sainz
10. Gasly

FL Verstappen

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Stigli su i prvi nezvanični rezultati. Naša trka je bila mnogo uzbudljivija od prave, @Xpertje pobedom vikenda ozbiljno zapretio, ali iako sam propustio da prognoziram kvalifikacije, njemu se to više puta desilo tokom sezone, što ga je i koštalo titule pa sam tako uspeo da se i  ja upišem na zid šampiona konačno :18:

 

@Alek The Great je agresivnim pristupom izgubio na kraju i vicešampionsku titulu, ali je pokazao stav za primer jer je išao na sve ili ništa i čestitke od mene za tako nešto.

 

@Radoye je skupio najviše pojednančnih trijumfa, tri, i u Bernijevom sistemu medalja tiula bi ove godine bila njegova. Po dve pobede smo zebeležili @Xpert, @mitarmitar i moja malenkost a po jednu su ostvarili @fancy i @Jurgen.

 

Moram da pomenem i kuma @MetalHead koji je bio strašno neredovan u drugom delu sezone, pa se od borbe rame uz rame sa mnom srozao, kao i njegov Vilijams, do pozicije 11.

 

U nastavku su provizorni rezultati za ovu sezonu, sve primedbe se primaju do 15. decembra.

 

 

23-Vox Fantazi-Abu Dabi finale 2023.png

  • Like 6
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Čestitke podijumu za ovogodišnji plasman @Romantik @Xpert @Alek The Great čestitke momci, bili ste fantastični.

 

Naša trka zanimljivija od svih zajedno ove godine u kalendaru. Ja zadovoljan, posebno što sam jedan vikend propustio zbog suspenzije a na nekoliko imao užasne fejlove.

 

Za sledeću godinu imam predloge ali se nadam da ću ih na vreme predočiti za razliku od ove godine.

 

Hvala svima, još jednom, na ovom uzbudljivom putovanju. Vidimo se dogodine.

Link to comment
Share on other sites

Cestitam svim ucesnicima.
Mene je Sergio ove godine kostao par 10 bodova, a vrlo verovatno i vise. U pocetku sam slepo verovao u njega, a onda i nekim greskama i kaznama me je osakatio u poretku. Mada ovo danas, bas mi nije bilo za kaznu.
Ja sam vec bio predlagao nesto i stojim iza toga. Doduse, ja ovo igram tek poslednje 2 sezone pa nisam bas vredan nekog glasa. Ali, novo bodovanje u f1 je uvedeno pre 6-7 godina pa je mozda vreme da se i kod nas nesto menja.
Desava se da neko nista ne pogodi i da mu kraj imena stoji 0. Da do toga ne bi doslo predlazem da se u bodove racuna broj pogodjenih vozaca u top 10, a za svako pogodjeno mesto ide dodatni poen. Naravno, da ostane i pogodjen najbrzi krug. Mozda to malo dodatno otezava posao @Romantik, ali ne previse. Isto tako verujem da ako se @Romantik oseca umorno, da bi ga rado zamenio @John Terry koji prosto zraci entuzijazmom. U svakom slucaju, radujem se novoj sezoni za koju ocekujem da bude bar kao 2010-a.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Radoye unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...