Jump to content

F1 Prognoza 2023


Romantik

Recommended Posts

Nisam ni bio svestan u vreme trke da mi je Alonso onim preticanjem u posldenjem krugu doeno pobedu vikenda, 4 ekstra poena i time vodstvo u generalnom :smiley58:

Od zanimljivosti bih izdvojio to da je veliki broj takmicara pogodio Sainca na sestom mestu 🙂

 

Sve primedbe se primaju do petka u podne, ali ako uticu ne moju lidersku poziciju ne uvazavaju se 😛

21-Vox Fantazi-Brazil 2023.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alberto.ascari said:

Ako se računa bod za pun podijum i u sprintu, onda imam 7.

 

Well... sorry matori  👇

:lol_2: 

 

14 hours ago, Romantik said:

Sve primedbe se primaju ... ali ako uticu ne moju lidersku poziciju ne uvazavaju se 😛

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, alberto.ascari said:

Ako se računa bod za pun podijum i u sprintu, onda imam 7.

 

On 2/25/2023 at 2:42 PM, Romantik said:

3) Bonusi: Ako nego pogodi tačan redosled sva tri vozača u kvalifikacijama, dobiće dodatan bonus bod za kvalifikacije. Ko istovremeno ostavi prognozu i za kvalifikacije i za sprint trku ima pravo na bonus i u sprint trci u slučaju pogodka sva tri vozača na podijumu u ispravnom redosledu, ko prognozira ova dva događaja posebno (dakle poredak u sprint trci nakon kvalifikacija) nema pravo na bonus u sprint trci. Ako neko u trci pogodi tačan redosled prva tri vozača, odnosno podijum, dobiće jedan bonus bod. Ako neko pogodi tačno prvih 6 vozača u trci u ispravnom poretku imaće 3 bonus boda a ako neko pogodi (što se nikada nije desilo i nikada se neće desiti) pogodi tačan redosled svih 10 vozača, dobija 10 dodatnih bonus bodova. Ukoliko neko pogodi sve osvajače bodova, ali ne po redosledu, za taj mali podvig dobiće 2 bonus boda.

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Radoye unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...