Jump to content

TENNIS WARS: Episode X - RETURN OF DJOKOVIC (A.Open '23)


Drug Crni

Recommended Posts

6 minutes ago, alcesta said:

Nije postao, uvek je bio takav :classic_biggrin:

Koliko sam čula tražio je MTO u prvom setu, neki problem s rukom, ko zna, možda nije sve do glave.

 

Ja koliko sam uhvatio, samo mu se znojila ruka i šaka kojom drži reket. Pa je došao batica i posuo prašak za pecivo 😂

Edited by Instinkt
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Znači od viđenijih ostao Cici pas, plus još nekoliko perspektivnih: Felix, Rune, Sinner, Rublev.

Ovo Novak može da počisti i uz lakšu povredu, ali to je i dalje protivnik br. 1 na turniru.

 

Sad vidim kako je bilo onih nekoliko godina Federeru kad se borio protiv ocvalih Amera i malo boljih kokkinakisa.

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alcesta said:

Nije postao, uvek je bio takav :classic_biggrin:

Koliko sam čula tražio je MTO u prvom setu, neki problem s rukom, ko zna, možda nije sve do glave.

Meni je bio simpatičan, sad suprotno od toga.

Moja mame me je sad zvala i rekla da će Hurkač osvojiti, jer "znaš kako igra" :lol_2:

Ajd da vidimo...

Link to comment
Share on other sites

Meni je simpatičan od početka takav kakav je iz nekog razloga :classic_biggrin:

Imao je očajan žreb ali sam mislila ako ispadne biće u završnici kad se umori od teških mečeva, a on se spotakao o prvu prepreku.

Doduše treba Kordi odati priznanje, odličan igrač. Ovo mu je najveća pobeda u karijeri, a lako je to moglo biti i protiv Novaka.

4 minutes ago, Helena said:

Meni je bio simpatičan, sad suprotno od toga.

Moja mame me je sad zvala i rekla da će Hurkač osvojiti, jer "znaš kako igra" :lol_2:

Ajd da vidimo...

 

Edited by alcesta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo kaže Danil da nije toliko nezadovoljan svojom igrom, samo je Korda bio bolji a on nije uspeo da digne nivo koliko je trebalo. Dobro je što nema izgleda problem sa povredom.

 

Kolika je meni muka gledati Mariju Sakari, njena igra mi baš ide na živce.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, alcesta said:

Bravo za Kordu, Medvedev mu doduše nije dao dovoljno prilike da se raspadne, ali izgleda i on ima neku povredu.

Sve vreme lupam glavu na koga mi liči Kordina devojka i najzad se setim...

1_rose-tyler.jpg

 

Da, cerka od Pavela Nedveda. Mislim, ne ova na slici. Nego Kordina devojka. 🙂

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Drug Crni said:

Sad tek vidim da je ispao Medvedev..:classic_ohmy: Molim @Boxybez nepristojnih upadica..a i pristojnih..:classic_dry: Sa posla na slavu,pa nisam nista skoro ni ispratio.
Lepo je sto je i Sakari ispala,ali iz posve lukrativnih razloga.

 

To je ta ATP konstantnost :classic_sleep:

RG: 4R

W: -

USO: 4R

AO: 3R

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Drug Crni said:

Cekaj..pa,zasto meni "trljas na nos" taj podatak? Nisam ja ni tvrdio..pa nisam tvrdio nista zapravo :classic_biggrin:

 

Ne ne, na tvoj post sam se samo nadovezala jer si me tagovao, onaj ko treba procita, procitace vec :classic_biggrin:

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Drug Crni said:

To je pod 1.
Pod 2 - ocekivao sam nesto u stilu "Jak si ti otvarac teme kad toliko nisi u toku"

 

Jasno je da ti je udarila slava u glavu jer smo se svi odusevili sa otvaranjem teme, pa vise ni ne pratis :classic_sleep:

 

je l ovako nesto trebalo? :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...