Jump to content

Cetvrtfinalne utakmice


Ko ce biti MVP prvenstva?  

48 members have voted

  1. 1. Ko ce biti MVP prvenstva?

    • Luka Modric
      4
    • Neymar
      2
    • Vinicius Jr.
      4
    • Cody Gakpo
      0
    • Virgil Van Dijk
      1
    • Leo Messi
      10
    • Bruno Fernandes
      1
    • Harry Kane
      2
    • Kilyan Mbappe
      22
    • Neko drugi
      2
  2. 2. Najbolji golman turnira?

    • A. Noppert
      2
    • E.Martinez
      7
    • D. Livakovic
      12
    • Alisson
      13
    • Bono
      7
    • D. Costa
      4
    • J. Pickford
      2
    • H. Lloris
      1


Recommended Posts

Ja nisam ni sokiran,a kamoli iznenadjen eliminacijom Portugala u ovoj fazi. Iznenadjen sam jedino sto se to desilo protiv skromnog Maroka.
Pisao sam jos na topiku posvecenom grupnoj fazi - Portugal u poslednjih par godina veoma lose igra i prolazi u tim do or die utakmicama. Nagomilalo se tu neuspeha.

Glavni odgovorni je Santos. Tu mislim da nema dileme.
Covek drzi ponajboljeg beka danasnjice na klupi,dok mu meceve startuje osrednji Dalot. Leao zakucan na klupi,dobijao mrvice od minuta. Pomesao nekim igracima pozicije.. Stalno imam utisak da je tu najveca zrtva ispadao zapravo B.Silva kojem je ovaj sistem igre mozda najmanje i odgovarao. Ne mislim samo na ovo prvenstvo,vec uopste pod Santosom.

Sigurno nije doprinela ni sapunica oko Kristijana - igra/ne igra, kapiten je/nije kapiten,ljuti se/ne ljuti se. Kao da je i to odnosilo fokus sa terena,sa igre. Ovo je verovatno kraj za Santosa,ali i Ronalda u repezentaciji. Imaju i dalje ogroman potencijal,relativno su mlada ekipa i sa dobrim,modernim trenerom eto njih lako nazad u vrhu evropskog fudbala.

Za pocetak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Chaos Is Me said:

Amrabat igrač utakmice (a i ceo turnir igra kao terminator), pohapsio sve bratina.

 

Danas je Ounahi odigrao kao zmaj, sve što sam ja recimo želeo od Nemanje Maksimovića je ovo što je Ounahi igrao.

 

37 minutes ago, Drug Crni said:

Nama bi legao k'o budali samar.
 

 

Juče sam rekao ortaku da bismo da 'samo' imamo Amrabata i naročito Hakimija sigurno prošli grupu, ako ne i osminu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tuzno je takodjer ponasanje Messitarda sirom interneta gdje Ronalda krive za sve sto ne valja u Portugalu, a to je covjek koji im je donio jedine dvije titule u historiji (iako je LN ne pretjerano relevantan trofej) i prije njegovog pojavljivanja su igrali tek 3 svjetska, a sa njim vec 5. On je tek sad kad je manje-vise gotov igrac “dobio” vrhunsku ekipu u reprezentaciji, dok je bio u primeu ekipa mu je bila prepuna ojebina.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drug Crni said:

E,pretera ga i ti sad @alpaka Bereta Sida.."Messitardi"..pa na dan utakmice vs Svice,70% anketiranih navijaca u samom Portugalu (list "Abola" - njihov najtirazniji dnevni sportski list) se izjasnilo da ne treba da pocne utakmicu. Dakle,nisu samo neki Mesijevi svedoci videli problem..


Pa opravdano svakako al evo vidjelo se danas da on nije uopce bio problem Portugala. To sam rekao odmah jos u toku utakmice protiv Svicarske. On je daleko od nekadasnjeg monstruma al svaljivati krivicu na njega je cirkus. Sa ovakom igrom im ni Mbappe i Haaland ne bi pomogli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Drug Crni said:


Glavni odgovorni je Santos. Tu mislim da nema dileme.
Covek drzi ponajboljeg beka danasnjice na klupi,dok mu meceve startuje osrednji Dalot. Leao zakucan na klupi,dobijao mrvice od minuta. Pomesao nekim igracima pozicije.. Stalno imam utisak da je tu najveca zrtva ispadao zapravo B.Silva kojem je ovaj sistem igre mozda najmanje i odgovarao. Ne mislim samo na ovo prvenstvo,vec uopste pod Santosom.
 

 

O Santosima ovoga sveta je odavno sve rečeno:

 

IMG-97314728dd6c212b4b45548754d93edb-V.j

 

 

 

Pošto niko neće da napiše, evo ja ću - da Marokanci imaju Mitrovića i Vlahovića, bili bi svetski prvaci.

  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

Izgazice ih. Takticki promasaj Engleza, sad pomoci nema.


Ne vidim da je Sautgejt mogao nesto bolje da uradi… to je to, boljih 11 nemaju za ovaj mec.

 

Inace, koja milina gledati onog blentavog Pikforda kako pase… jeste bio dobar sut ali ono Ramsdale/Pope brane bez mnogo muke.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...