Jump to content

Pariz-Bercy


Boxy

Recommended Posts

2 hours ago, Boxy said:

Bravo Stanimale :thumbsup:

 

 

U čemu je problem? Rune mu bio sa devojkom? Mirka mu poslala poruku da je plači.....?

Anyway, Wawa posle sto godina na turu ne može da otrpi poraz od duplo mladjeg klinca. Ovo je porazno za njega bez obzira na razlog.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Pangea said:

U čemu je problem? Rune mu bio sa devojkom? Mirka mu poslala poruku da je plači.....?

Anyway, Wawa posle sto godina na turu ne može da otrpi poraz od duplo mladjeg klinca. Ovo je porazno za njega bez obzira na razlog.

 

Problem je sto je Rune arogantni razmazeni klinac i Stan mu je sasvim lepo rekao.

Link to comment
Share on other sites

Odgovor Boxy...

Možda i jeste, ali nije primereno da matori jarac tako deli packe deci na mreži, da svi čuju. Mogao je da mu da neki savet u svlačionici, na primer. A naročito jer je i sam osramoćen na mreži od Kirjosa i na terenu od strane Mirke.

Edited by Pangea
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vrlo dobar mec danas izmedju Mede i De Minora. To sam uspeo da pogledam. Od samog pocetka smo videli maratonske izmene i vrhunske poene. Australijanac je uglavnom bio taj koji ih je skracivao. Bio je i nesto ofanzivniji (to i nije toliko tesko protiv Medvedeva),cesce isao napred. Odlicno ga je sluzio servis na prednost stranu kojim je gadjao Danilov bh. Tu je uzeo sijaset jeftinih poena.
Kljucni momenat je bio vracanje brejka u trecem setu. Cinilo se da je Rus prelomio,ali pravi odgovor Aleksa. Zasluzena pobeda.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Pangea said:

Odgovor Boxy...

Možda i jeste, ali nije primereno da matori jarac tako deli packe deci na mreži, da svi čuju. Mogao je da mu da neki savet u svlačionici, na primer. A naročito jer je i sam osramoćen na mreži od Kirjosa i na terenu od strane Mirke.

 

Meni je komentar na mestu i treba javno da mu se kaze, mozda se zamisli malo, ali sumnjam.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, alcesta said:

A zna li se šta je tačno Rune ovaj put radio?

Ne poštuje starije...

Izbacio Stanimala...

Kakvo je đubre da je igrao i protiv Feda i njega bi pobedio...

Današnja omladina🥺

Edited by Endimion
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Boxy said:

 

Nemam pojma, ali ja skroz podrzavam Stanimala u ovom.

 🙃

12 minutes ago, Endimion said:

Ne poštuje starije...

Izbacio Stanimala...

Kakvo je đubre da je igrao i protiv Feda i njega bi pobedio...

Današnja omladina🥺

U telo bi ga gađo, 100%, lol.

Tomi bambusa Nadala... Verovatno samo na kratko, nažalost...

Link to comment
Share on other sites

Imao je katastrofalne ispade na RGu, pre neki dan se svadjao sa celim tviterom, preko 2h odgovarao svakom ko je napisao da se nije lepo ponasao prema sudiji u Bazelu i usput psovao te ljude i imao jos neke ispade...ovde se tacno vidi da dalje od Djokovica ne pratite i jedino sto znate kao argument da potegnete je Federer :classic_rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Elias said:

Odakle samo snage zilavom Zilu Simonu da radi ovo sto radi. :lol_2:

Verovatno otuda što nema za šta više da je čuva :classic_biggrin:

 

Imao je Rune s još nekim svađu na nekom manjem turniru čini mi se, zaboravila sam. Kako god, ima već određenu reputaciju, pa me zato zanima. U međuvremenu izbacio je i Hurkača.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Boxy said:

Imao je katastrofalne ispade na RGu, pre neki dan se svadjao sa celim tviterom, preko 2h odgovarao svakom ko je napisao da se nije lepo ponasao prema sudiji u Bazelu i usput psovao te ljude i imao jos neke ispade...ovde se tacno vidi da dalje od Djokovica ne pratite i jedino sto znate kao argument da potegnete je Federer :classic_rolleyes:

Ti sve znaš, samo me znaš šta se ovde desilo, ali ipak podržavaš trash talk matorca prema tinejdžeru... Moralnu gromadu koja je ostavila ženu i ćerkicu zbog tinejdžerke...

 

 

Pol trenutno igra bolje od Nadala koji je naravno otišao na dugačku pauzu nakon izgubljenog seta 🤮

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Pangea said:

Ti sve znaš, samo me znaš šta se ovde desilo, ali ipak podržavaš trash talk matorca prema tinejdžeru... Moralnu gromadu koja je ostavila ženu i ćerkicu zbog tinejdžerke...

 

 

Pol trenutno igra bolje od Nadala koji je naravno otišao na dugačku pauzu nakon izgubljenog seta 🤮

 

Nisam gledala mec, ali znam kakav je Rune, sa Rudom je bio haos na RGu, Rud odmahivao glavom i nije mogao da veruje sta gleda (ne znam da li je Rud dovoljna moralna gromada po tvojim standardima :smiley33: ), dalje, imao je krajnje homofobicne ispade, rekao Lajaniju pre par dana fuck you, isao redom po tviteru i psovao ljude koji su ga kritikovali...

 

A sto se Stana tice, njemu su bivsa zena i cerka bili u publici u Bazelu, izgleda da je bivsa zena nastavila dalje, ali ti mu jos nisi oprostio :cry:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Boxy said:

 

Nisam gledala mec, ali znam kakav je Rune, sa Rudom je bio haos na RGu, Rud odmahivao glavom i nije mogao da veruje sta gleda (ne znam da li je Rud dovoljna moralna gromada po tvojim standardima :smiley33: ), dalje, imao je krajnje homofobicne ispade, rekao Lajaniju pre par dana fuck you, isao redom po tviteru i psovao ljude koji su ga kritikovali...

 

A sto se Stana tice, njemu su bivsa zena i cerka bili u publici u Bazelu, izgleda da je bivsa zena nastavila dalje, ali ti mu jos nisi oprostio :cry:

Pa da, ponovila si da nisi videla šta je smetalo Vavi, ali da podržavaš drndanje matorca nad klincem. Ne kažem da Rune nije zaslužio kritiku, ali to se ne radi na ovaj način, javno, na mreži, džiberskim rečnikom od strane duplo starijeg čoveka sumnjivog morala.

 

Drago mi je da je Vava u dobrom odnosima da bivšom i ćerkom (ako jeste, ovo nije neki dokaz). Ali to ne poništava napuštanje porodice zbog veze sa tinejdžerkom. Tada su pale i teške reči od strane njegove žene. Nadam se da ne opravdavaš njegov odvratan čin. Moja poenta je da Wawa poslednji ima moralno pravo da drugima drži bilo kakve lekcije koje se tiču ponašanja. Kada je to njemu Kirgios uradio silno se uvredio, lol...

 

 

 

Inače, Rafa je juče odigrao očajan meč, silno sam uživao. Paul je sa druge strane bio odličan, iako bi forhend trebao da mu bude glavno oružje napadao je Rafin forhend bekendom, Nole style...

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...