Jump to content

Pariz-Bercy


Boxy

Recommended Posts

Gledao sam malo Musetija danas i decko onako prolazi ispod radara ove godine, odnosno njegov napredak u odnosu na proslu godine na primer, ne znam kako se tacno ta nagrada ATPa na kraju godine zove, ali da se ja pitam, bio bi mi jedan od jacih konkurenata ove godine. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Drug Crni said:

Juce resio Hacanova bez prvog servisa. Makar u prvom setu.
Kad je popravio pocetni udarac,u drugom setu je to bila igra macke i misa.

Gde su statisticari kad ti trebaju - jel ovo osamnaesta uzastopna pobeda ? (ne racunam LC..sry Boxy :classic_tongue:)

 

ATP racuna :classic_tongue:

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ja uvek volim da neko izbaci Cipija, bez obzira za žreb :classic_biggrin:

Eto, sad ima i bodova dovoljno za Torino, pa Nori i kompanija mogu da budu mirni, niko ih nije zakinuo za završni turnir :classic_tongue: nadam se samo ako iko upadne kao rezerva da neće biti baš on.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Još jedno epsko polufinale Novaka i Cicinja. Osećam se lagano što se tiče njihovih mečeva, jer je Novak dobio ubedljivo najvažniji meč u njihovom rivalstvu, tako da me ne bi ni 3 uzastopna poraza od njega dovoljno iscimala. Naravno, treba ipak nabijati brojke SF-F-titula, skor protiv Cicinja itd. :wicked:

 

Sa druge strane, očekujem da Feliks rutinira Runea.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, kad god ga gledam, sve u vezi njega je iritantno. Gestikulacija, nesportsko ponasanje u globalu, izjave, bukvalno bih ga uporedio sa Bakom Prasetom, Loganom Polom i slicnim jutjuberima.

 

Klasican predstavnik tog toksicnog dela Gen Z-a.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...