Jump to content

Internazionali BNL d'Italia 2019


CheshireCat

Recommended Posts

Kakva su ovo dva smekera ................. kada igraju jedan protiv drugog, Argentinci navijaju za Srbina, a Srbi za Argentinca ................ a Delpa na kraju izdade forhend ..........................

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast kako je ovo izvukao .............. odmaraju do nedelje zbog kise, i onda finale u ponedeljak. Cicipas sutra ima priliku da Nadalu ubije volju za tenisom pred njegov omiljeni turnir u Parizu, da vidimo sta ce tu da bude.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, jevrem69 said:

Novak je nepotrebno produzio set tim svojim sada vec ucestalim kiksevima kada servira sa set/ cesto i za mec ....

Ma to jeste standardno ali ja za ovo krivim Viškovića, koji je na set loptu na 5:2 proglasio treći set i pozvao nas da se prebacimo na SK1 :classic_tongue: tačno sam znala da neće na dobro da izađe  :classic_dry:

28 minutes ago, jevrem69 said:

Kakva su ovo dva smekera ................. kada igraju jedan protiv drugog, Argentinci navijaju za Srbina, a Srbi za Argentinca ........

Slažem se za prvi deo, ali ovo drugo ipak da ne preterujemo, nije tako davno bilo finale USO :classic_biggrin:

 

Kakav meč, strašan intenzitet, baš sam uživala. Jadne loptice oguljene i isprašene skroz :smiley5:volela bih da vidim Delpa sa praherom za tepihe :smiley33:

 

Odavno nisam opuštenije odgledala neki Novakov meč, zadovoljna sam igrom i formom a rezultat je bio u drugom planu. Ne bi mi smetalo ni da je izgubio, ne znam ni koliko mu je pametno da se ovoliko troši a RG iza ćoška, ali neka mu kad je već zapeo... samo teren je očajan i svaki novi meč povećava rizik, najviše sam se večeras brinula hoće li čitav izaći sa terena.

Sve u svemu, ako je kondicija dobra samo još treba da ispolira neke sitnice pred Pariz. Naravno trebaće mu dobar žreb a ne neko kao što je Delpo ko ima dan, ali to smo znali i pre ovog meča. Ovo je suva šteta što je bilo samo četvrtfinale. I moram reći da me jako iznenadilo da Delpo već igra ovako posle samo nekoliko mečeva, nisam to očekivala tako brzo. Baš mi je drago što se oporavio, samo znajući njega pitanje je koliko će ovaj prozor trajati :classic_unsure:

 

I jedan od glavnih utisaka, i pored sve nervoze i drame u meču, pravi je melem za dušu gledati na terenu dva igrača koji se onoliko poštuju kao Novak i Delpo, a posebno posle onog jučerašnjeg cirkusa. Kad bi svi bili kao njih dvojica bila bi realna ona Mekinroova utopija da sudije na meču nisu potrebne :heart: 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Sve ide po planu. Forma skoro pa perfektna, kondicija takodje, ima inteziteta u udarcima, svi segmenti rade, servis odlican, malo ta koncentracija luta jos, ali sve ce to biti taman za RG, bas ono sto smo svi prizeljkivali i ocekivali.

 

A u Rimu, pa sad sta bude kad je navalio da dobije Del Potra, ima kisni vikend, da vidimo ima li tu mesta nekoj igri, zavisi sve od prognoze, ali i od Cicipasa, odnosno mozda i Rafa tankuje [emoji4] mada ipak da ovaj ode na RG bez prethodnog trofeja na sljaci... hmmm

 

U svakom slucaju ja sam u Parizu negde jos od prvog seta, a on kako mu volja.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ovim neocekivanim naporom da se dobije ovaj mec

Novak je bacio kosku. 

Nadam se da mu je krajnji cilj da izgubi od Svarcmana,

i pokloni mu pobedu zbog onog dobrog meca na RG 2017.

 

Ako su mu ciljevi drugaciji (ako pratimo Madrid i ovo),

tj ako ukljucuju plan da se posto poto mora odigrati

protiv Rafe pre RG, onda je to izvan onoga sto sam ja zamisljao.

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Boxy said:
8 hours ago, 4_Webber said:
Evo i karme za plakanje od bolova.

Hvala Bogu nisam jedina koja smatra da je Delpo vrhunski folirant...

 

Prilično sam siguran da je Steva više puta izrazio isto mišljenja na starom forumu, a znam da sam u više navrata istu sumnju, možda ne u toliko radikalnoj meri, izražavao i ja.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, ciao said:

iskreno se nadam da ce Novak ovaj set da izgubi i istankira drugi brze i da zavrsi turnir

 

9 hours ago, unagi said:

Nije trebao da se cima, trebao je da pusti ovo. Gubi bezveze energiju jer je u dosta dobroj formi a i ovaj teren je uzasan. Moze da se povredi kad se brani od ovih Delpovih bombi.

 

7 hours ago, alcesta said:

 

Odavno nisam opuštenije odgledala neki Novakov meč, zadovoljna sam igrom i formom a rezultat je bio u drugom planu. Ne bi mi smetalo ni da je izgubio, ne znam ni koliko mu je pametno da se ovoliko troši a RG iza ćoška, ali neka mu kad je već zapeo... samo teren je očajan i svaki novi meč povećava rizik, najviše sam se večeras brinula hoće li čitav izaći sa terena.

 

Ovo mi je zaista neshvatljivo, a isto radi i Boxy kad je u pitanju Federer, Steva za Nadala i jos solidan broj njih za svoje pulene. Kako mozete navijati za nekoga i zeleti da taj izgubi, preda, odustane u nekom mecu /turniru? Valjda je sustina da zelis da pobedi svaki mec, osvoji svaki turnir, pobedi gde god se pojavi, pa sad kad izgubi, neki poraz ce da padne lakse ili teze, to je ok, ali svesno zeleti da ne pobedi negde mi je skroz suprotno sa konceptom navijanja.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Romantik said:

 

 

 

Ovo mi je zaista neshvatljivo, a isto radi i Boxy kad je u pitanju Federer, Steva za Nadala i jos solidan broj njih za svoje pulene. Kako mozete navijati za nekoga i zeleti da taj izgubi, preda, odustane u nekom mecu /turniru? Valjda je sustina da zelis da pobedi svaki mec, osvoji svaki turnir, pobedi gde god se pojavi, pa sad kad izgubi, neki poraz ce da padne lakse ili teze, to je ok, ali svesno zeleti da ne pobedi negde mi je skroz suprotno sa konceptom navijanja.

Kako ti nije jasno? Misle da je gubljenje energije na odredjenim turnirima pred Gren Slem nepotrebno i da bi zbog toga trebalo da tankuju taj turnir.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Romantik said:

 

 

 

Ovo mi je zaista neshvatljivo, a isto radi i Boxy kad je u pitanju Federer, Steva za Nadala i jos solidan broj njih za svoje pulene. Kako mozete navijati za nekoga i zeleti da taj izgubi, preda, odustane u nekom mecu /turniru? Valjda je sustina da zelis da pobedi svaki mec, osvoji svaki turnir, pobedi gde god se pojavi, pa sad kad izgubi, neki poraz ce da padne lakse ili teze, to je ok, ali svesno zeleti da ne pobedi negde mi je skroz suprotno sa konceptom navijanja.

 

Jednostavno Novak nije vise u cvetu mladosti. Kao sto je i Mek pisao Novak vise nece imati dominaciju tokom cele sezone kao sto je imao u proslosti, na to mora da se zaboravi.

 

Kao sto sam i pisao posle osvajanja AO da treba da preskoci IW i M jer su mu skroz nebitni turniri. Nije ih preskocio ali kao da ih nije ni igrao i dobro je sto Novak i njegov tim razmisljaju pametno. Najvazniji deo sezone nam sledi i mora da gadja pik forme za naredna 4 meseca jer se odlucuje o 3 slema a njega to u ovom delu karijere samo to i interesuje.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...