Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

15 minutes ago, uini said:

@Miki28, zna se od pre par dana da nyk nece pokupiti team option za rosea i da je hart prioritet, samo se ceka zbog te neke monetarne fleksibilnosti, pojma nemam. takodje, stavi quickleyja na pg i sve okej ( :

Na kraju je Pincus dodao oko Rose i neuzimanje TO. Azurirao je jutros clanak a deoth chart je od njega.

 

Ovo cisto da ljudi imaju neku predstavu oko nadolazeceg FA. Ja cu ispravit i dodat sta treba u ova 2 dana tako da 👍

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, DameTime said:

@gggggggg Ne pratim dešavanja na Twitteru već 2-3 dana jer ne mogu više ovu indijsku seriju. Šta ti ceniš, hoćemo li trejdovati?

 

averujem da ce biti trejd ako ga lillard ne trazi a on nije zatrazio tokom jucerasnjeg susreta. dakle verovatno si mirna do tamo negde januara gde opet mogu poceti price za trejd ako portland ne bude igrao dobro ili ako ekipa nije pojacana za vreme fa.

 

ne znam da li je realno da simons bude trejdovan. ja bih ga dao za nekog visokog.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, gggggggg said:

 

averujem da ce biti trejd ako ga lillard ne trazi a on nije zatrazio tokom jucerasnjeg susreta. dakle verovatno si mirna do tamo negde januara gde opet mogu poceti price za trejd ako portland ne bude igrao dobro ili ako ekipa nije pojacana za vreme fa.

 

ne znam da li je realno da simons bude trejdovan. ja bih ga dao za nekog visokog.

 

🫶 

Slažem se za trejdovanje Anta i treba nam visoki kao hleb. Samo ne znam ko bi njega uzeo. 

 

@delgado na aparatima, a već je hteo da naruči dres...

Link to comment
Share on other sites

Heh, zoomerchine iskasapile izraz "spanska serija" i nazvali istovetnu pojavu "indijskom serijom", jer su ove potonje istisnule televisu sa nasih programskih sema negde od 2010-e, tj u doba njihovih (zoomers) odrastanja.

 

1 hour ago, DameTime said:

Zato što si informisaniji od mene, svakako ti više verujem oko ovih stvari nego sebi.

 

 

...iliti sto bi rekao Repesa, verujem u tebe 5 puta vise nego ti sam sebi.
Nije da si me pitala za misljenje, ali ako mene pitas, Dame nece nidje. 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, RatzenStadt said:

Heh, zoomerchine iskasapile izraz "spanska serija" i nazvali istovetnu pojavu "indijskom serijom", jer su ove potonje istisnule televisu sa nasih programskih sema negde od 2010-e, tj u doba njihovih (zoomers) odrastanja. 

 

Ne, nego indijske serije imaju 1000+ epizoda, dok su španske (ili meksičke, kolumbijske ako ćemo da budemo precizni) imale do 200+. A ovo već predugo traje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

 

Ne, nego indijske serije imaju 1000+ epizoda, dok su španske (ili meksičke, kolumbijske ako ćemo da budemo precizni) imale do 200+. A ovo već predugo traje.

 

Mahabharatizacija tv serija. Zakon.

 

Izraz "španska serija" se koristi(o) za nešto što bezrazložno dugo traje te za rolerkostere emocija i postupaka među parovima ;D

Edited by Holivud
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dok je zatišje pred transfere aka trejdove, užasno mi je smešno kako Rodman kojeg generalno jako gotivim, ne može da iskulira ni posle 40 godina i još pljuje GOATa Birda. I njemu i Thomasu, a bogami i nekim Bullsima je ostavio komplekse za tri života.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

kapiram da morey čisto troluje javnost sa onom ponudom mobley+allen+pick. ubeđen sam da nije ni išla zvanično do cavsa, osim kao neko podjebavanje preko tapasa i rakije.

 

međutim, tobajas haris džinović ima klasičan nba-arc u javnosti, gde od precenjenog igrača zbog golemog ugovora, postaje za xy sezona (tj danas) potcenjen.

lik je realno vrlo dobar nba igrač. nije neko ko će ti nositi franšizu, nema govora ali kao treći-četvrti lik je zapravo vrlo koristan i tačno je sve što je naveo.

4 minutes ago, freethrow said:

Dok je zatišje pred transfere aka trejdove, užasno mi je smešno kako Rodman kojeg generalno jako gotivim, ne može da iskulira ni posle 40 godina i još pljuje GOATa Birda.

 

rick-james.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

valjda sam bio dovoljno jasan.

još nisam čuo da je igrač rekao "aa nemojte, ne vredim ja te pare, dajte mi manje"

hoće ponekad igrači da naprave popust, da se napravi bolja ekipa ali niko, hvala bogu, ne odbija ponuđene novce.

 

 

a ne kapiram šta dokazuje ovaj broj poena igrača celticsa?

tatum je jedan od najboljih igrača u ligi, imao je sjajne partije protiv 76ersa, imao je i jako loše, nešto od toga ide i na račun harrisa.

 

evo da ti postujem učinke jokića protiv anthony davisa, pa da se smejemo kako je loš defanzivac.

a brogdona i smarta valjda nije hipnostisao.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

@uini tog defanzivca koji cuva najbolje su micali sa Tatuma jer ga je unistavao da bi Brogdon i Smart nastavili isto. Svi koje je cuvao su imali preko 50% iz igre a pritom ti isporucujes 12/6/1 za 40 minuta u igri na 40% suta. Precenjeno za 40 miliona po sezoni kao 3 igrac ekipe.

 

Odemo unazad cemo vidjeti kako je cuvao Jimmy prosli plejof pa plejof ranije John Collinsa koji ga je unistio, mislim da je imao jedno 70% iz igre protiv Harrisa ukoliko se dobro sjecam. Collins se i dan danas zahvaljuje Harrisu na useravanju u tom plejofu jer je posle toga zabo sjajan ugovor😀

 

Naravno da on misli da vrijedi, neko mu je dao te pare ali isto tako i svi ostali imaju pravo da misle da je precijenjen igrac jer je preplacen i ne isporucuje u odnosu novac=igra vec debelo ispod.

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@uini

 

Jedina je razlika sto sve ove koji su naveo su nekad isporucili u PO manje ili vise.

 

Harris je sustinski iznadprosecani starter koji igra za 40 miliona godisnje... Bice potcenjen kad bude igrao za 15-20 miliona godisnje...

 

 

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

Uopšte ne ulazim u to da li je Tobi precenjen ili potcenjen, on prima kintu koju mu je neko dao i to je njegovo neotuđivo radno pravo. I treba da im uzme još x toliko što se mene tiče - uvek sam za to da se što veći deo enormne kinte koju NBA pravi ostavi porodicama izvođača radova nego krupnom kapitalu.

 

Having said that, moj upis se odnosi samo na način na koji batica sebe opisuje.  Nekako ekvivalentno kada bi Džordan Pul napisao za sebe: već u trećoj sezoni, nakon konstantnog napretka u svim bitnim statističkim kategorijama, donosim posrnuloj i ostareloj franšizi još jednu nenadanu titulu svojim startovanje u većini utakmica, izvođenjem slobodnih bacanja u rangu najboljih svih vremena i sa skoro 20 PPG i skoro 40% za tri nosim franšizu na ramenima.  Sve je to tehnički tačno.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, DameTime said:

 

Okej, ovo će trajati 3 dana... :lol_2:

Nece jer jedna lasta ne cini prolece. 

AD nije mogao 1 na 1 sa Jokicem ali je i dalje imao strasan plejof defanzivno i upravo zato su dogurali dokle su dogurali a iako je bila metla Lejkersi su bili sva 4 meca u egalu, jednostavno u napadu nisu izgurali, posebno ne AD posle game 1.

 

Da su AD godinama unazad punili redom svi pa da mozemo na tu temu da pricamo. 

 

AD kao 1A ili 1B igrac za 38 miliona je vrh. Donio titulu uz strasnu igru tada, odigrao strasan plejof i sada. 

Sklonjen sa Jokica a opet imao impact i pomagao Ruiju i Lebronu da zadrze Jokica na ispod 40% iz igre. U napadu je razocarao nakon 40 poena u game 1.

 

AD kao 1 ili 2 igrac ekipe sa 40 miliona ili Harris sa 40 miliona kao 3 igrac ekipe sa istorijom ispodprosjecnih plejof serija na oba kraja parketa. 

 

Kontam sto si stavio AD-Jokic ali ja cu ti naci 10+ za Harrisa a ti meni za AD ne mozes vise od 3.

Decko je za 40 miliona=legit. 

Harris za 40 miliona=overated as fuck ali svakako da je njegovo legitimno pravo da misli ovo sto misli, nikog nije puskom tjerao da mu daju takav ugovor. 

Trenutno je njegov ugovor u 3 najgora u ligi, godinama unazad je u samom vrhu ali sada bez Russa i Walla, definitivno top 3 sa jakim case-om za no1

@uini spojio sam u jedan post. Sve te kontam ali jbg, jednostavno je precijenjen

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

Miki prica precenjen u bukvalnom znacenju te reci (koliko te cene toliko te plate), Uini u prenesenom znacenju te reci (Heris je bolji igrac nego kako ga tretiraju po netu).

 

A da je bolje za sve nas da imamo samopostovanje Tobija, to je tacno 1/1.

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...