Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

29 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ma ne može ovo da izađe na dobro, po meni ne postoje dva igrača sličnijeg profila među tim ozbiljnim igračima od Bookera i Beala. Ovo je samo natrpavanje talenta bez ikakvog reda. 

 

logično je to što pišeš. opet, ja volim da vidim neki silver lining a to je u ovom slučaju ta neka nedović-vildoza situacija, da se banalno izrazim, gde uvek imaš jednog od njih na terenu, možda se time i sprečava neko habanje od 38mins, kada regularna sezona traje

 

ili će booker sada biti prvi plej, što bi pjax rekao, lead guard, ili će tražiti nekog korektnog veterana da tu nešto pokrpi sa payneom

 

svakako ni beal nije operisan od kreacije za druge, pa eto, booker, durant, beal, nije loše ni u tom smislu a ne samo u trpanju lopte kroz obruč.

--

kao što rekoh još kod dovođenja duranta, phoenix sada ne haje za to šta će biti za par godina, interesuje ih samo sadašnjost.

a u toj sadašnjosti, je mnogo bolje imati bradley beala od 29 godina, nego chris paula od 38 godina.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Diskutabilno je koliko je Robinson zapravo bio bolji igrač od Ewinga. Zamenimo im mesta, stavimo Ewinga u Spurse sa Timom Dankanom na četvorci... ŠBBKBB.

15 minutes ago, Miki28 said:

Nego reci ti meni, kakvo je misljenje sto je Draymond Green sa Lebronom po Francuskoj?

Lebron je u godinama, kapiram da mu treba flafer.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

ma pre svega, ewing je igrao sa sjebanim kolenima deset godina, odnosno, od kada je ušao u prajm

ali da, i kao takav sjeban je plodio, samo što jedini od svih navedenih nije imao ozbiljnog partnera u smislu talenta, samo gole šljakere.

njemu je john starks bio neki pomoćnik, otprilike kao gabe vincent ili šta znam

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ludo zensko, hoce da ga upropasti😀 vidim da ni FO Pelikana ne ostaje ravnodusan kod tog "skandala" i da na sve nacine pokusavaju da ga se rijese. 

Ocigledno im je prekipjelo sve oko povreda i uopste cinjenica da decko ne zeli da se posveti svom tijelu i da se dovede u red. On je sve veci i veci

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je u ovom trenutku bit i esencija skautinga zapravo psiholoski, mentalni deo evaluacije. U tom departmanu ne treba zaliti novca i resursa. Bas se vidi da se kod 90% timova to prakticno sasvim ignorise i da se sve karte bacaju na fizicku, odnosno vizuelnu stranu procesa. Stvarno mislim da imamo sada vec ogroman uzorak koji nam govori da je puko gledanje filma i pracenje naprednih statistickih kategorija nedovoljno da se neko proglasava generacijskim talentom i dodeljuje mu se #1 na draftu po godinu unapred. Ne razumem se, ne znam koji modele tacno je moguce primeniti posto su ovo specificni slucajevi i ne mozes igracu dati test licnosti da uradi i kao eto, sad znamo hoce li realizovati svoj potencijal. Ali da treba da se ozbiljno radi na tome, treba.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Morant, Zion i ostali tantusi su samo dokaz da klubovi imaju opravdanje za titranje jaja igračima samo nakon što ti igrači dovedu klub do nekog uspeha, nikako avansno. Btw, problem koji Zion ima je samo njegov lični problem, kapiram da ogroman broj igrača pamprči sa strane sve u 16 ali nisu toliki debosi da izbor padne na karikature ili da se ne postaraju ozbiljno za diskreciju. I da nije bilo ovoga, Pelicansima bi bolje bilo da okrenu novi list jer su od debelog dobili isto što i Morija.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

logično je to što pišeš. opet, ja volim da vidim neki silver lining a to je u ovom slučaju ta neka nedović-vildoza situacija, da se banalno izrazim, gde uvek imaš jednog od njih na terenu, možda se time i sprečava neko habanje od 38mins, kada regularna sezona traje

 

ili će booker sada biti prvi plej, što bi pjax rekao, lead guard, ili će tražiti nekog korektnog veterana da tu nešto pokrpi sa payneom

 

svakako ni beal nije operisan od kreacije za druge, pa eto, booker, durant, beal, nije loše ni u tom smislu a ne samo u trpanju lopte kroz obruč.

--

kao što rekoh još kod dovođenja duranta, phoenix sada ne haje za to šta će biti za par godina, interesuje ih samo sadašnjost.

a u toj sadašnjosti, je mnogo bolje imati bradley beala od 29 godina, nego chris paula od 38 godina.

Amen. Phoenix je pritom dobio i dobrog igrača u Goodwinu nemojmo ni to zaboraviti. Rekoh jučer ovo je Highway robbery 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da Pelikani treba da se rese sto pre Ziona dok jos ima neku vrednost i ne postane teret, evo recimo Sakramentu treba neko jako krilo, mozemo da damo Harisona Barnsa, decko je iskusan, na mestu, NBA sampion, moze da donese dozu iskustva uz CJa, pa da budu dobri uzori mladim igracima. 

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Treba nam neko ko će da bude bekap centar koji ume da doda loptu (Plumi) i treba nam neko iskusan ko ume da daje pojene (tipa Oto Porter Junior pre nego što je umro od starosti kao NBA šampion). Ja ostalo ništa ne bih dirao. Treba nam i Klej sa klupe kao tricaš i treba nam Džordan Hokins sa drafta. Eto, skroman sam čovek, realno. 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Green23 said:

Beal ima no trade klauzulu, tako da praktično on odlučuje gde će, ako tim i on već hoće da se rastaju. I u PHX mu važi za klauzula. 

 

okej...i? ;D

btw mogao je odbaciti klauzulu ali naravno nije uradio.

 

1 hour ago, 40Wins said:

Ja mislim da Pelikani treba da se rese sto pre Ziona dok jos ima neku vrednost i ne postane teret, evo recimo Sakramentu treba neko jako krilo, mozemo da damo Harisona Barnsa, decko je iskusan, na mestu, NBA sampion, moze da donese dozu iskustva uz CJa, pa da budu dobri uzori mladim igracima. 

 

ja predlazem da ode u miami :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Horium said:

 

🤣 😱 

 

Pa ti zelis momku zlo. Zion bi se budio sa konjskim glavama u krevetu dok ne smrsa.

 

to je i poenta. ako tamo ne uspe,  nece nigde.

 

miami bi mogao da ga dovede sada kada je cena niza nego sto bi ikada bila.

Link to comment
Share on other sites

@uini može ovaj trejd, ali da se Rendl i Furnir ne pojavljuju uopšte na poslu, Fight Club fazon, slaće im Milo Đukanović (aka Džo Lejkob) avionske karte i kintu, oni neka ostanu u Njujorku i neka prave sapun.

Jbg, endemske ekipice. Nijedno sunce neće grejati Kleja i Dreja kao SoCal sunce. Ovako napamet mi pada recimo Thomas/Dumars/Laimbeer. I oni su završili i zvanično kada je Laimbeer naboden od strane Isiaha na treningu. Kada Stef slomi šutersku ruku o Drejovu lobanju, znaćemo da je vreme bjutiful gejm došlo do kraja, tom logikom.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, gggggggg said:

 

ja predlazem da ode u miami :default_coffee:

 

Da ga tamo driluju da se rve sa aligatorima, ovako lepo u SAC, pa ga na aerodromu Vivek doceka sa knjizicom indijskih narodnih umotvorina i radinosti, kamasutrom... Ako vec momak voli da se snima, da to radi kako valja. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, freethrow said:

@uini može ovaj trejd, ali da se Rendl i Furnir ne pojavljuju uopšte na poslu, Fight Club fazon, slaće im Milo Đukanović (aka Džo Lejkob) avionske karte i kintu, oni neka ostanu u Njujorku i neka prave sapun.

 

 

sign n trade drejmonda za randlea plus pik prve runde?

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Marvin said:

Koliko je realno da vam Drej da ozbiljan popust? Vidim pominje se i neki trejd za Ejtona, a to bi tek bila skupa sala drzati obojicu

Citao sam da se pominje neka cifra 60/3. Kontam da je to jako dobar igovor za Warriorse ali ljubav ce pobijediti. He is Laker😀

Link to comment
Share on other sites

billy simmons pre neki dan rece na podcastu da ima info od nekog pouzdanog da ce zion biti trejdovan do cetvrtka...

woja juce rece na tvu da zion nece biti trejdovan.

a windy onako usput na pocetku svog podcasta rece da ce biti nekog trejda u petak. ovo ne mora imati veze sa zionom, moze biti bilo koji trejd...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...