Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

12 minutes ago, displejnejm said:

Džimi podneo zahtev za TM-ovanje "Himmy Buckets" nadimka :classic_blink:https://www.marca.com/en/basketball/nba/miami-heat/2023/06/01/6478da8a46163f80158b45ee.html

Planira da prodaje kafu i svašta nešto pod tim brendom. Batler definitivno ne živi od danas do sutra, nego pažljivo planira sve. I u bablu je prodavao neku svoju kahvu koliko se sećam. 

piljar 😛

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Milos 3.14 said:

@DameTime nadam se da nećete trejdovati tog trećeg pika već Lilalrda ili nikog jer Henderson je prema onom što sam video i prema mom skromnom mišljenju najbolji igrač na draftu.

 

Teško će Dame biti trejdovan, sem ako ne zatraži trejd, provrteli smo tu priču par puta ovde. Mislim da ćemo svejedno trejdovati taj pik, bez obzira na Hendersonov potencijal.

Link to comment
Share on other sites

ako je henderson takav potencijal, kao sto 3.14 tvrdi [koja je pozicija?], ne bih bio siguran u isporucivanje pika, posto ne verujem da portland odjednom, tj u dve sezone, moze da napravi bolju ekipu nego one za koje se trudio u prethodnih 7 npr.

Link to comment
Share on other sites

Jeste, ali niko nas ne pita za mišljenje :lol_2: Draftovanje i zadržavanje Hendersona, mesto trejdovanja pika, znači da se kreće u rebuild, što opet znači Dejmov trejd. On se jasno izrazio da nije za to da budu škola koja će da razvija mlade igrače. Prema tome, FO će morati da odabere - Dame ili rebuild. Meni trenutno deluje da su svi zajedno bliži ovoj prvoj opciji.

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uini said:

nisam suguran da su dame i rebuild dve razlicite strane, ukoliko veruju da je taj henderson npr, opasan baja.

 

Pa videli smo kako ide sa Simonsom i Sharpeom, koji je isto potencijalno opasan baja tj. odličan prospekt sa drafta. Jbg, mislim da neće ići ako se Dame okruži sa 3 mlada i perspektivna igrača, nema se vremena za to. Makar ne bez da se iko dovede. A da bi se neko doveo moraš istovariti ozbiljan paket, tu je taj pik vrhunski asset... I tako...

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, uini said:

ako je henderson takav potencijal, kao sto 3.14 tvrdi [koja je pozicija?], ne bih bio siguran u isporucivanje pika, posto ne verujem da portland odjednom, tj u dve sezone, moze da napravi bolju ekipu nego one za koje se trudio u prethodnih 7 npr.

Henderson i Lilard ne mogu zajedno, tako da je najpametnije tu trejd. I naravno da je pametnije trejdovati Lilarda, ali to se nece desiti, tako da ce najverovatnije Portland postati Wasington zapadne konferencije i borba za play in do kraja karijere Lilarda.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...