Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 minute ago, DameTime said:

 

Okej, napisaću ovo jednom za svagda. Kad su svi zdravi i na max broju obrtaja, moj poredak je sledeći: 

 

AD > Giannis > Nikola > Embiid

 

Nadam se da to nikom ne smeta previše. 

Realnost nije briga na koju se obazires, koliko vidim. :lol_2: Ali dobro, tvoj izbor. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kako su nas nakantali u drugoj cetvrtini, uneli publiku u mec, od kad sam se ukljucio totalni raspad i Jaren nas jede za dorucak

Na +8 smo imali napad gde jebeni Troj Braun promasuje zicer i od tad potop. Ham se igra sa ovom rotacijom koju je dobio i veze nema sta radi, ali eto i Sruder kad je napravio 3L i presedeo deo 2/4 na klupi osetilo se defanzivno ponovo da skripi. Sumnjam da mozemo da dobijemo utakmicu, a Kljakavi ako prezivi bice dobro

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sombor Shuffle said:

Realnost nije briga na koju se obazires, koliko vidim. :lol_2: Ali dobro, tvoj izbor. 

 

Ovih dana bi svi da me nečemu uče na ovom forumu. Mogla bih sad da potkrepim činjenicama zašto smatram da je moj poredak takođe realan, ali neću jer ti apsolutno imaš pravo na svoj sentiment, doživljaj i procenu da je Jokić najbolji visoki igrač u ligi. Samo bi bilo lepo da se ne podsmevaš ljudima koji misle suprotno (@ haha reakcije).

Edited by DameTime
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DameTime said:

 

Okej, napisaću ovo jednom za svagda. Kad su svi zdravi i na max broju obrtaja, moj poredak je sledeći: 

 

AD > Giannis > Nikola > Embiid

 

Nadam se da to nikom ne smeta previše. 

Poredak je uglavnom tacan, ali se mora uzeti u obzir da zdrav i na max obrtaja Davis ne postoji ili maksimalno postoji mesec dana godisnje. E sad kojih je to mesec dana odredjuje plasman njegove ekipe.

 

Iskreno bih voleo da moze da nastavi utakmicu i da ih Memfis izbaci u kompletnom sastavu. Ako je povredjen serija automatski postaje shit

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

 

Ovih dana bi svi da me nečemu uče na ovom forumu. Mogla bih sad da potkrepim činjenicama zašto smatram da je moj poredak takođe realan, ali neću jer ti apsolutno imaš pravo na svoj sentiment, doživljaj i procenu da je Jokić najbolji visoki igrač u ligi. Samo bi bilo lepo da se ne podsmevaš ljudima koji misle suprotno (@ haha reakcije).

 

Pusti ih, zaboravili izgleda Davisovo useravanje u Jokica u PO 2020. Ah da, tu su sudije odlucile seriju. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, bosMan_jr said:

Poredak je uglavnom tacan, ali se mora uzeti u obzir da zdrav i na max obrtaja Davis ne postoji ili maksimalno postoji mesec dana godisnje. E sad kojih je to mesec dana odredjuje plasman njegove ekipe.

 

Slažem se, nažalost je ovo što si napisao tačno. Zato sam stavila taj uslov KAD, baš zbog AD. Availability is the best ability, zbog toga je Jokić tu gde jeste (između ostalog), a zato je i Dejvis tu gde jeste.

 

6 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Pusti ih, zaboravili izgleda Davisovo useravanje u Jokica u PO 2020. Ah da, tu su sudije odlucile seriju. 

 

Nema šta, AD je izdominirao u toj seriji. Mada moj poredak nema veze sa direktnim poređenjem navedenih igrača, više je posledica balansa napad-odbrana i šta više vrednujem.

 

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Pusti ih, zaboravili izgleda Davisovo useravanje u Jokica u PO 2020. Ah da, tu su sudije odlucile seriju. 

To bilo pre 3 godine

 

Da si nas video pre 3 godine - raznosim uinija u bloku, Tamburinjo plese kao Medzik, Chaos sutira kao Pedja, Delgado najjace noge Valjeva a i sire...

A danas ili polu celavi ili nagojeni, delgado zaljubljen sto je gore i od celavosti i od debljine

  • Like 2
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, delgado said:

Kako su nas nakantali u drugoj cetvrtini, uneli publiku u mec, od kad sam se ukljucio totalni raspad i Jaren nas jede za dorucak

Na +8 smo imali napad gde jebeni Troj Braun promasuje zicer i od tad potop. Ham se igra sa ovom rotacijom koju je dobio i veze nema sta radi, ali eto i Sruder kad je napravio 3L i presedeo deo 2/4 na klupi osetilo se defanzivno ponovo da skripi. Sumnjam da mozemo da dobijemo utakmicu, a Kljakavi ako prezivi bice dobro

Cemu defetizam. Pa nisu ovi vanzemaljci. Važno je da se Davis vrati prvenstveno. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, delgado said:

Kako su nas nakantali u drugoj cetvrtini, uneli publiku u mec, od kad sam se ukljucio totalni raspad i Jaren nas jede za dorucak

Na +8 smo imali napad gde jebeni Troj Braun promasuje zicer i od tad potop. Ham se igra sa ovom rotacijom koju je dobio i veze nema sta radi, ali eto i Sruder kad je napravio 3L i presedeo deo 2/4 na klupi osetilo se defanzivno ponovo da skripi. Sumnjam da mozemo da dobijemo utakmicu, a Kljakavi ako prezivi bice dobro

 

Jbn Rasel uputi 9 šuteva pored živog Dejvisa na terenu. To je sve što treba znati o tom jednom periodu u Q2.

Link to comment
Share on other sites

Nisam verovao da ću ovo ikad reći, ali danas sam uz Lakerse 😄. Žao mi AD-a... ne znam ga li on reče " I can' t move my arm"? Dosta toga im je polazilo za rukom u 1/4. Samo da Brooks  bude  u igri što duže - to bolje za njih i naravno da se Davis vrati. (vratio se)

mali off ...nisam bio u mogućnosti da dam svoje predviđanje za MIL-MIA i DEN-MIN, pa su me neki dobri ljudi @4th and Goal posavetovali da zamolim @freethrow da  on to učini "jer je tako u mogućnosti", pa ako nije kasno MIL-MIA 4:1 i DEN-MIN 4:2. Hvala. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...