Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

OKC stvarno ima minimalan individualni kvalitet za NBA kriterijume. Samo su jako borbeni i dobro se kreću. Ovaj njihov kouč zaslužuje zlatnu medalju.
Ja sam njega u mom ballotu iza Browna na COY bacio, coek radi odličan posao i nadam se da će nastaviti istim tempom.

Obzirom da volim da gledam vise ove lotto-playin ekipe nego contendere tokom sezone odma su mi za oko zapali i srećom sam neke lige osvojio uz pomoć nekih OKC igrača na fantasy. Imam neku teoriju da je u NBA nekako bolje gledati takve up-and-coming ekipe tokom regularne sezone jer su meni realno zabavnije od contendera dje igraju vise superstara. Kad dodje plejof onda za mene počinje prava NBA košarka i to je već drugačije.
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Luchifer89 said:
9 minutes ago, freethrow said:
Srediću ovo bodovanje i merdžovaću ručno nalog gospodina. Tokom dana.
Rešiće se, na roštilju sam. Večeras.

Kod Frensisa na roštilju?!

Samo ti zovi vraga 😁

3 minutes ago, freethrow said:

Let's go Phoenix Suns!

A ja jedva čekam prvi Kalifornijski derbi. Mada su mi i moji u Netsima važni. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, cabke said:

Ko je napisao da ce biti nabijanje Minesote?
A tvoje projektovanje LA kao sampiona nisi nigdje spomenuo?  🙂

E sad, ako mislis da cu da kopam po postovima, ne mogu.

 

Samo, bice mi zabavno citati ko je kriv. Dzamal se zalece u tri igraca, MPJ ne sme da krene u dribling, Gordon ciglari, a KCP nece da sutira.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Dracarys said:

E sad, ako mislis da cu da kopam po postovima, ne mogu.

 

Samo, bice mi zabavno citati ko je kriv. Dzamal se zalece u tri igraca, MPJ ne sme da krene u dribling, Gordon ciglari, a KCP nece da sutira.

Uvijek neko mora biti kriv. 🙂
S druge strane ne krijem da ce meni biti zabavno komentarisanje ispadanja LA od strane fanova gdje ce biti prica ko je podbacio i kako je Ham levatina od trenera... 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...