Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

6 minutes ago, Don Dusko said:

Znam Miki.Nego mi je cudno sto ne istrazuju i ostale. Jer jelte nema dokaza...

Pa i nema, ne igraju igraci zbog odmora, "povreda" ali ovo je bas napad na integritet lige iako znamo da dosta ekipa ovo radi ali niko ne izadje sa ovako glupom izjavom. Odmah sam znao da ce se liga ukljuciti i bice kazne za Dalas ali to ce biti oduzimanje nekog 2 pika ili tako nesto. Zbog ovoga ce i Kidd dobiti sut kartu

Edited by Miki28
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

Kidd izgleda nije najoštrija olovka u pernici. A ovo prozivanje Irvinga po netu kako je "kriv" za neulazak Dalasa u PO. Čovek je odigrao sasvim korektno sezonu za standarde, mnogo veći problem Dalasa je Dončić. 

Jeste ali je cinjenica da su u tom trejdu izgubili i ono malo defanzive sto su imali. 

Ipak ako uspiju to da koriguju na ljeto uz ostanak Irvinga bice oni opasni na zapadu. 

 

Na kraju se mozda nije odvilo za Dalas kako je trebalo ali za Irvinga jeste u smislu da ce Dalas sada biti prinudjen da mu plati sta trazi ili bar priblizno jer drugog izlaza nemaju. Nadam se da grijesim jer bih bas volio da Kyrie zavrsi u Lejkersima

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Jeste ali je cinjenica da su u tom trejdu izgubili i ono malo defanzive sto su imali. 

 

To je nešto drugo Miki, pričam o Irvingovom učinku i koliko god bio luda glava ne može se obeležiti kao najveći (a ni jedini) krivac izostanka timskih rezultata.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DameTime said:

Kidd izgleda nije najoštrija olovka u pernici. A ovo prozivanje Irvinga po netu kako je "kriv" za neulazak Dalasa u PO. Čovek je odigrao sasvim korektno sezonu za standarde, mnogo veći problem Dalasa je Dončić

Kada se pobeđuje - najzaslužniji

Kada se gubi - drugi su krivi i / ili nema dovoljno pomoći

Dobro poznati narativ...

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AlexMaxim said:

Kada se pobeđuje - najzaslužniji

Kada se gubi - drugi su krivi i / ili nema dovoljno pomoći

Dobro poznati narativ...

 

Ima još jedan igrač za kog se često fura taj narativ :classic_tongue: We've been down that road before. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

 

To je nešto drugo Miki, pričam o Irvingovom učinku i koliko god bio luda glava ne može se obeležiti kao najveći (a ni jedini) krivac izostanka timskih rezultata.

Slazem se. Doncic kao lider bi trebao snositi veci dio krivice jer mu se igra raspada vec duze vrijeme. Isto tako imaju kriivcu i FO kao i Kidd uz Irvinga i ostale igrace.

1 minute ago, AlexMaxim said:

Kada se pobeđuje - najzaslužniji

Kada se gubi - drugi su krivi i / ili nema dovoljno pomoći

Dobro poznati narativ...

 

 

Hmmm sto mi to poznato? Ko li je taj?🤔

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, DameTime said:

mnogo veći problem Dalasa je Dončić. 

 

mislim da je doncic i ove sezone u top10 najboljih igraca lige. moze on i u top3 da bude ali mavsi svakako imaju problem sa nedostatkom kvalitetnih igraca na centarskim i krilnim pozicijama.

 

bice zanimljivo videti da li ce uspeti da naprave neki pomak tokom leta, posto kontam da irvinga nece produziti.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Hmmm sto mi to poznato? Ko li je taj?🤔

 

spacer.png

1 minute ago, uini said:

 

mislim da je doncic i ove sezone u top10 najboljih igraca lige. moze on i u top3 da bude ali mavsi svakako imaju problem sa nedostatkom kvalitetnih igraca na centarskim i krilnim pozicijama.

 

bice zanimljivo videti da li ce uspeti da naprave neki pomak tokom leta, posto kontam da irvinga nece produziti.

 

Ma dobro, nije sporan Lukin talenat i košarkaški greatness. Pisao je fritrou dosta o tome u poslednje vreme, šta je uslovno rečeno problem s Dončićem kao liderom. Taj pristup neće promeniti bolji saigrači na centarskim i krilnim pozicijama. Prvo nek uzme ovo leto da skine kilažu i nabaci kondiciju, kao i da razmisli da li svojim talentom maksimizuje uspeh ekipe. 

Link to comment
Share on other sites

Dalas je probušeni kurton od ekipe. Oni su i prošle sezone bili skromni. Jebem ti ćivot, njima su prvu petorku igrali Bulok i Pauel, a bili su finalisti konferencije. Pa ni Fini-Smit nije neka klasa, više fizikalac za popunu petorke. Ove sezone ih je napustio drugi igrač, a za ludog Irvinga su dali Finog gospodina Smita i izgubili i to malo čvrstine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

bice zanimljivo videti da li ce uspeti da naprave neki pomak tokom leta, posto kontam da irvinga nece produziti.

Nemaju resenja. Njima je 80% salary capa zaroobljeno. 

Jebeni Bertrans, THJ, Bullock i Kleber uzimaju zajedno 55 miliona. Dodaj tu Doncica sa 40+ miliona i imas ove manje ugovor ai njima je vec oko nekih 110 miliona zarobljeno. E da McGee 5.5 miliona🤦‍♂️

 

Uzmes novi CBA u opticaj, da Woodu i Kyrie istice ugovor, jednog od njih dvojice moraju zadrzati jer kako da se pojacaju kada nemaju prostora da manevrisu na FA osim sa MLE i veteranskim ugovorima?

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

Dobro, Doncic svakako snosi deo odgovornosti. Njegova igra ce morati da evoluira, odredjena prilagodjavanja i modifikacije ce morati da napravi. Kako sebe, tako i tima radi. Uradio je to i Bron. Za sada je nekako njegov glavni kvalitet istovremeno i najveca bukagija za Dallas.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AlexMaxim said:

Evo još jedan popularni  narativ... Qualities That Make a Great Team Player - "make his teammates better" :smiley33: 

 

Da pitaš bilo koga da operacionalizuje taj izraz - učiniti saigrače boljima - većina ne bi mogla. Baš precenjena priča gde se taj izraz samo baci u etar i to je to. Ja ne mislim da bilo koji igrač može da učini saigrača boljim. 

1 minute ago, gggggggg said:

 

jel to dame dolla

 

Nije. Bar ja ne obitavam na mestima gde se mnogo priča o njegovim saigračima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

Plotting on the ring

they say I should do the Lakers 

Fuck that loyal shit,

what if Reggie just left the Pacers? 

 

@Miki28 :lol_2:

 

 

Zanimljivo. Nazalost taj voz je prosao. Bice jedan od poslednjih koji ce zavrsiti karijeru u jednom timu, bez ikakve sanse za neku borbu za titulu ali bar je uzeo kintu👍

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Da pitaš bilo koga da operacionalizuje taj izraz - učiniti saigrače boljima - većina ne bi mogla. Baš precenjena priča gde se taj izraz samo baci u etar i to je to. Ja ne mislim da bilo koji igrač može da učini saigrača boljim. 

Upravo , taj izraz se koristi i levo i desno...više nikom nije jasno šta to zapravo znači i koju težinu ima.

4 minutes ago, gggggggg said:

 

jel to dame dolla

Pravo u metu :capone:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...