Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, DameTime said:

 

Ima ih koliko hoćeš. Steph, KD, Dame,  Tatum, Irving... 

Ma da, kao što reče čovek iznad, pitanje je više bilo konstatacija nego zaista pitanje, svako ima svoje favorite.
 

Meni nijedan od ovih nije u ravni sa PG, pogotovo ne KD i Dame. Ni Stef meni nije poezija, iako je igracki nepotrebno komentarisati ga. 
Irving ima ono nesto, ali lakse mu je sa svojih 188cm da ima.
PG uz svu tu eleganciju je umeo da pruzi i zakucavanje za intro. Mozda je Tatum tu negde blizu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, DameTime said:

Možemo se držati toga de gustibus non est disputandum, ali ne vidim kako može PG > KD kad obojica zaplešu na terenu. I isto mislim za sve ove koje sam pobrojala. Ono što PG ima je potencijal da bude u top 3 ako ne i najbolji 2-way igrač u ligi. 

KD je rahitican.

 

Spoiler

Sad kad se KD prijavi na forum da se svadja sa mnom.

 

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

@uini mozes to na neki narodski jezik da prevedes jer meni to shitpost djeluje kao nesto bezvrijedno, loseg kvaliteta?

 

pa i jeste bezvredno u smislu trajanja, kao minut-pire ali u trentku kada se konzumira, donosi radost i veselje [kao minut-pire, kad je vruc].

  • Thanks 1
  • Ha-ha 20
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, uini said:

 

pa i jeste bezvredno u smislu trajanja, kao minut-pire ali u trentku kada se konzumira, donosi radost i veselje [kao minut-pire, kad je vruc].

jedva cekam dan kad ce neko da trazi da se prevede pick & roll na narodski jezik jer to dosad niko nikad izgovorio nije, pa je nepoznat termin ljudima 😄 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Wow, nisam iznenadjen sto je uini jedan od retkih koji je skontao sustinu shitpostinga.

 

Meni je u velikoj meri pomogao Slash na fb. malo me je drugacije usmerio, ali ima tu i shita i postinga. Dacu vam jedan primer akcije i reakcije.

 

Spoiler

27750513_10208063035172078_6566327555874

 

Spoiler

123343595_10221125463439615_314017591970

 

Shit je za Amere jedan veoma sirok pojam, ne mora nuzno ni da se negativno dozviljava. Ima tu i do nas delimicno, kada cujes negativnu rec znas da ne mozes iz toga da izvuces nesto pozitivno i tako je kako je. Nema svoje drugo znacenje. Ili kao u ovom slucaju kada se problem javi kod prevoda engleske reci na srpsku, a za taj pojam ces uglavnom da vezes negativne stvari.

 

Kada se udubis u americke filmove i serije i ako imas fokus, mozes da skontas zasto su oni u tom trenutku to izgovorili i koje je znacenje.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...