Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

39 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ja mislim da se precenjuje značaj Gasola za tu Raptors titulu, on je već tad bio na putu bez povratka ka penziji, imao je neke skandalozne procente šuta ali si makar morao da mu izlaziš na šut iako je promašivao skoro sve. Svakako da je značio, al važniji su bili Lowry, Siakam, Van Vleet pa možda i Ibaka. Bez Kawhia a sa nekim igračem nivoa DeRezona ili čak malo boljim bi ispali maksimalno u drugoj rundi Istoka. 

 

Doduše, Gasol je izveo goat potez sa onim cepanjem flajke vina na eks tokom proslave, svaka čast.

 

Pogotovu Van Vleet. 

 

Afirmisao se u seriji protiv Sixersa gde je za 7 meceva upisao skupa 14 poena 😄

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Milos 3.14 said:

Toronto je osvojio titulu zbog Kavaj, ali zimski trejd za Gasola je takođe mnogo važan potez. 

Ja mislim da je MPJ super igrač i čak sam bio jedan od retkih koji je branio njegov ugovor, ali on nije dobar fit za Denver, on , KCP ili Gordon moraju out

Koraci

3 hours ago, Milos 3.14 said:

Toronto je osvojio titulu zbog Kavaj, ali zimski trejd za Gasola je takođe mnogo važan potez. 

Ja mislim da je MPJ super igrač i čak sam bio jedan od retkih koji je branio njegov ugovor, ali on nije dobar fit za Denver, on , KCP ili Gordon moraju out

Koraci

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Dzep said:

 

Da zilione imam, nikada, ali apsolutno nikada ne bih otišao u strip klub ove vrste... lepo organizuješ vilu, oduzmeš mobilne telefone i kamere pri ulazu, pozoveš sve za koje misliš da treba da budu tu, obezbediš sve što treba, platiš i ćao

 

 

To je tako Magic radio 80ih, minus oduzimanje moblnih pri ulazu koji tad nisu postojali  :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pričao je danas na presici Kerr kako je važno u GSW da kada igrač pogreši, bilo da je iz prevelike želje ili iz neke možda i sebičnosti, da ostali odmah potrče da isprave tuđu grešku i kako mu se čini da tek sada dolazimo do toga...

 

Čestitke Feničanima na borbi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...