Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Veoma je glupo koristiti terminologiju "lopovluk" kada neko dobro prodje u trejdu. Trziste je tu, Lejkersi su to iskoristili, posle niza losih trejdova, cim jedan prodje dobro, odmah "lopovluk".

Kako nije lopovluk Brogdon u Bostonu? Kako nije lopovluk to sto je isti taj Vanderbilt predat Juti, a pitanje je koliko je Gober bolji od njega? Pogotovo posle sezone u kojoj je izdominirao protiv Memfisa!

 

Inace, Miki je jedini pisao da ne treba trejdovati Vestbruka do dedlajna, jer tada mnoge ekipe imaju jasniju sliku sta zele od narednih sezona, pa smo tako izvukli fine filere koji su preplaceni u svojim timovima i ekipe ih vise ne racunaju za dalje, ali su to i dalje NBA igraci (DLo i Bizli).

 

Nisam verovao da je ovo moguce, ali ovaj trejd sem sto je bio jeftiniji za Lejkerse je i bolji od paketa Tarner&Hild. Vanda je bolji od Tarnera, a DLo od Hilda, kao tresnja na torti dolazi i Bizli!

 

Iz Indijane nisu bili normalni sta su trazili za njih dvojicu, a tako su lagano predali Brogdona.

Edited by Dracarys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, gggggggg said:

 

pogotovo kada su lakersi tj. lebron u pitanju jel tako... :default_coffee:

Jasta, secam se da je lopovluk bio kada su Lejkersi dali pik prve runde za Sredera iz OKC. Godinu dana kasnije je jedva sebi nasao klub, tada je potpisao za Boston u septembru/oktobru. Tada je oko njega bio muk. Uglavnom, za sve sto postoji sansa da je dobro odradjeno je lopovluk.

15 minutes ago, Miki28 said:

Kako su mi se osilili saborci @delgado i @Dracarys

Kako prangija ekipa bez statiaticara. Najbolji igrac uzme 8 suteva, igra odbranu i bude mamac. 

Taman kad se vrati da bude 3 opcija, ponekad uskoci kao no2 ili no1

Kada se bude vratio, preuzima napad, opcija je broj 1. On uvek ima dobre procente, pitanje je samo sta ce ostali da daju, a verujem da ce dati dosta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, delgado said:

Ma da, bas cu da poverujem u te gluposti kako je AD opcija no1, a najefikasniji igrac danasnjice da se skrajne na no2. AD je sinoc imao 8p, LeBron je zadnji put bio jednocifren kad sam ja bio u pelenama fazon

Zato i ima takve "uspjehe" u Lejkersima. 

 

Kad cete da skontate da je mator?

Mozemo odmah da zavrsimo pricu ako se on vrati i bude no1 i uzima 20 suteva. 

39 minutes ago, Dracarys said:

Kada se bude vratio, preuzima napad, opcija je broj 1. On uvek ima dobre procente, pitanje je samo sta ce ostali da daju, a verujem da ce dati dosta.

A sad ce da se vrati? Vidi da ima ekipu pa da pokupi kajmak🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

Miki brate, koliki bi bio skor ove ekipe da LBJ nije imao nadljudske 40 & 50 + partije, i uz pomoc Srudera/Tome/RW(posteno) dolazio do nekih pobeda dok je Antonije odmarao.

Bas ne zelim da se ubedjujem sa tobom u ovim trenucima kada nam je konaco krenulo i kada smo se ratosiljali budale i imamo 9-3 sa normalnim timom, a vreme ce pokazati da li je LBJ za staro gvozdje.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, delgado said:

Ma da, bas cu da poverujem u te gluposti kako je AD opcija no1, a najefikasniji igrac danasnjice da se skrajne na no2. AD je sinoc imao 8p, LeBron je zadnji put bio jednocifren kad sam ja bio u pelenama fazon

 

Protiv Dalasa u finalu je imao 8? Tebra dal je realno da si do 2011e nosio pelene

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Pricamo o regularnoj sezoni ;D

 

 @Miki28 ako ti nisi svestan desavanja prethodnih sezona, tvoj problem. Lord of Terror je napisao skoro post da ovaj skor Lakersa najmanje ima do toga sto su LBJ i AD vecito ranjeni, ja se ne slazem sa tim, a poslednje 3 godine LBJ je bio zdraviji igrac od AD. Boli me kurac sta mislis iskreno. 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...