Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

@Ta'veren jedan offtopic na kontu ove tvoje price oko Perkinsa. 

Spoiler

Sezona 13/14 poeni igraca Nba lige u fullu zavladili u Srbiji i dali Perkinsa u jednom mecu na gostovanju Majamiju 4.5 granicu i opeglam ga minus i covjek 0 poena.

Mec otvorio Majami sa nekom ludom serijom 15-0 tako nesto, klupa za Perka i dobije Okc taj mec nekih 20+ razlike😀 a prije toga davao uvijek tu negdje oko 4,6, 7 poena klackalica ali ja kontao zbog Bosha i smallballa Heata da ce igrati malo i bi tako. Mislim cak da je imao 0 u svim kolonama osim minutazi😀

 

4 minutes ago, Horium said:

 

Re: foruma, pa dobro zato sam i bio pitao gde. 🙂

 

Ja kapiram da postoji subjektivan element, i da je nezahvalno praviti ovakve rang-liste jer ce uvek postojati (makar delimicno) legitimni argumenti za i protiv.

 

No, ipak cu se prvi sloziti da je meni Kobi bolji nego KD (osim ako se ne znam sta desi u sledecih nekoliko godina) ali recimo meni je vec sad Stef makar za nijansu bolji igrac.

 

Ako nista drugo, zbog toga sto je promenio nacin na koji se igra kosarka.

 

 

Naravno da je subjektivan element. 

KD ne moze ni da primirise na tu pricu. Janis je sad u najmanju ruku barem barem sa KD a definitivno ce biti ispred njega kad bude sve all said and done. 

 

Sto se Stepha tice to se moze povesti debata sa masu argumenata na obje strane. 

Ipak ono sto meni smeta u tim pricama oko Stepha koliko se Klay nipodostava. Ej Klay je top 3 sutera svih vremena ili u najgorem slucaju top 5. Idealni sidekick koji ide od no1 do no4 opcije bez problema. 

Veliki udasac na Stephov legacy je 3-1 ispusteno vodjstvo i pozivanje KD-a. Da ti uzme Igi FMVP je katastrofa

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, propolis said:

 

Pričam za ove kendrik perkins look a like likove ne za organizaciju

 

Perkins prima istu platu prozivao Jokića ili nekog drugog xD 

 

4 hours ago, Barkley#34 said:

Još da ljudi razmišljaju samo na taj način. Pored takvih, ima i onih kojima se ne sviđa što su njihovi momci u podređenom položaju u odnosu na tamo neke dođoše. Uostalom, i fri je napisao nešto o kapiranju publike koja je ispodprosečna.

 

Američka kultura je izrazito individualistička, odatle i taj fokus na pojedince čak i u ekipnim sportovima. Tako da meni je tu skroz razumljivo što se osećaju threatened kad se pojavi neki bolji pojedinac. Isto tako neko može reći da je srpska publika ispodprosečna jer su počeli da prate NBA samo zbog Nikole. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Moguce ali ja mislim da ne zasluzuju da budu pod svodovima MSG. Premalo sezona i nisu imali neke uspjehe vrijedne pamcenja u tom dresu.

 

uspesi su kod knicksa relativna stvar.

igrao je melo 7 sezona, bernard king 5 ili 6

 

da se razumemo, moj početni post govori o tome da i ne trebaju da imaju dres pod svodovima, pogotovo melo, samo kažem da bi velika većina franšiza to uradila.

 

baš mrzim kada prepričavam svoj jednostavno napisan post  : i

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

uspesi su kod knicksa relativna stvar.

igrao je melo 7 sezona, bernard king 5 ili 6

 

da se razumemo, moj početni post govori o tome da i ne trebaju da imaju dres pod svodovima, pogotovo melo, samo kažem da bi velika većina franšiza to uradila.

 

baš mrzim kada prepričavam svoj jednostavno napisan post  : i

Moj prvi post se odnosio na to da vam uopste i nije neki izbor tako da vam je lagano. 

Denver nece Mela staviti niz svodove dvorane a imao vise "uspjeha" tamo. 

 

Nije mi bila namjera da prepricavas, samo kazem da vam i nije bila teska odluka

Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Moj prvi post se odnosio na to da vam uopste i nije neki izbor tako da vam je lagano. 

 

pa kada nisi u dve pljačkaške franšize koje finansira vučić, lejkersi i seltiksi, naravno da nije neki izbor.

arkan, knele, aca lukas, to je vaša scena.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Sto tako? Imate sve mogucnosti kao i Lejkersi i Boston da napravite show ali 50 godina izgovora je previse. 

 

Nemoj mi reci da ste Minesota?

 

pa pravimo šou, samo što nije povezan sa titulama. 

niko nema iste uslove kao lejkersi i seltiksi.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Imate vi pa cak bih rekao i bolje ali niste sposobni da ih pretocite. Jbg

 

još kada bi mogao da raspišeš nešto na temu, bilo bi super.

nisu uopšte problem idiotski knicksi, već to što se ti praviš da lejkersi svojim znanjem dolaze do pozicije u kojoj su.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

još kada bi mogao da raspišeš nešto na temu, bilo bi super.

nisu uopšte problem idiotski knicksi, već to što se ti praviš da lejkersi svojim znanjem dolaze do pozicije u kojoj su.

Daj mi par dana jer se ne sjecam svih vasih poteza u prethodnih 20tak godina da bih odmah iz glave ispisao. Ok?

A evo ti ako se sjecas sad iz glave reci mi te poteze Lejkersa pa cu ti odmah odgovoriti

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

.....

evo aktuelni trejd gde daš jednog pika prve runde i wbrookov ugovor za vanderbilta i bizlija. mirakul koji se ne dešava drugim ekipama. kako ste samo pametni i savvy.

Beasely kesa, izmijenjao masu ekipa. 

Vanderbilt nebruseni dijamant ali u kolioo timova je bio? 

Conley i njegov ugovor? 

Koja ekipa je jos bila spremna da da FRP koji svi se pravite ludi ali 2027 godine ce itekako da vrijedi izove sada perspektive. Jos je Juta dobila mogucnost da rasterete platni spisak. Jel se pravimo ludi da smo svi ocekivali Jutu da od prvog dana tankuje? Jel se praviko ludi da jetamo Danny Ainge koji bi rodjenu majku prodao za pikove?

 

Zasto nam Detorit nije dao Bogdanovica za FRP? Zasto nam Indijana nije dala Buddy i Turnera kad nas tako kenja? 

Da smo dobili ono sto smo trazili u smislu suta i dubine jesmo a oslobodili se Russa takodje stoji ali dajte bre nemojte mi prosipat te price da su opljackali Jutu. Sta je uradio sinoc Vando? Morantga je noc ranije takodje pojeo

65/35 u korsit Lejkersa u najboljem mogucem slucaju mada je za mene 55/45

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

sve si u pravu miki.

Nisam sve u pravu nego reci sta i kako. 

Jesu Lejlersi krivi sto vi imate Furnijea za pare koje prima, Randle i ostali? 

 

Lejkersi du napali CP3 i jebeni veto i usrali smose par godina i sjebali karijeru Kobiju.

Mozgov, Deng i sta smo sve morali dati da bi se njih oslobodili ali imali sko plan, Kawhi i Lebron 2018 napad i onda napad na AD.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...