Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Kakav slatki limun Bostandžija, Baksi su ušli u OT sa nama osakaćenima i jedva dobili - to znači da smo mi bolji. Well, not. Ni prvi ni poslednji put da progiraju mučenici koji jedva imaju priliku da osete parket u ozbiljnoj količini minuta i da su u centru pažnje, zašto se oni ne bi suprotstavili Milvokiju? Ali ovima se piše pobeda i to je to. Nego, možemo li sa vežemo dve pobede? Hvala 🤡

 

16 minutes ago, Milos 3.14 said:

Što se tiče Pejtona uopšte nije poenta da li ga je neko i zašto terao da igra kroz povredu. Poenta je da su lažirali papire prilikom prodaje pri čemu su znali da GSW neće odustati od trejda. GSW sa druge strane pošto je svestan da je izjeban i pošto su izgleda digli ruke od sezone kreće u neku osvetničku misiju u kojoj će možda izvući neki ćar i napakostiti Portlandu. Sasvim opravdano rekao bih.  

Hart sa druge strane ničim izazvan u klasičnom hood stilu skače da brani ortaka koji je napravio sranje i izazvao tuču.

 

Verujem da znaš dosta o lažiranju podataka, ali ako se to dogodilo jedno vuče drugo. Obično lažiraš da nešto prikriješ, zar ne, tako bi se ovde skrivalo da medical staff nije radio kako treba kad je u pitanju njegov oporavak. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Miki28 said:

Sto bi bila sramota, dobili su. Pobjeda se pise a kao sto rekoh isti im je matrak da li u reg dijelu, da li u OT, da li sa 40+ ili sa 1 poenom razlike. 

Jel se sjecas da je taj Boston izgubio 30+ razlike od OKC? Oko 20 razlike od Orlanda? Ne. Koga boli uvo u kom sastavu i koja razlika. Ljudi igraju svaka 2-3 dana, kao sto rekoh doslo do opustanja u fazonu lako cemo, Boston opusten i to je to. 

Bucksi da uzmu mjeru i Cikagu i nakrive kapu do povratka sa Allstar.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DameTime said:

🤡

Verujem da znaš dosta o lažiranju podataka, ali ako se to dogodilo jedno vuče drugo. Obično lažiraš da nešto prikriješ, zar ne, tako bi se ovde skrivalo da medical staff nije radio kako treba kad je u pitanju njegov oporavak. 

Ne ovde se lažiralo kako bi se prikrio zajeb davanja ogromne love igraču koji neće tu da bude i koji je sklon povredama i još bitnije kako bi se taj igrač negde zavaljao i koliko toliko ispravila greška iz predsezone.

Nešto poput onoga kad Čović pošalje papir da je platio sve igrače , a nije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da li ima neko da pokaze video snimak Hamu pa da on i ti njegovi asistenti koji se blamiraju sa izjavama vide sta se desava kada igras odbranu kako treba da se igra ili bar pokusas da je igras? 

Thybulle se vrati da bude Thybulle. Dame 5/17. Portland 12/42 za 3 poena dok je noc ranije islo i na preko 60% sut za 3 i samo ispucavanje u 4/4 pokvarilo %

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ne ovde se lažiralo kako bi se prikrio zajeb davanja ogromne love igraču koji neće tu da bude i koji je sklon povredama i još bitnije kako bi se taj igrač negde zavaljao i koliko toliko ispravila greška iz predsezone.

Nešto poput onoga kad Čović pošalje papir da je platio sve igrače , a nije.

 

Ja zaista ne verujem da u Portlandu rade takvi debili da nisu znali medicinski karton GPII, barem dok mi neko ne dokaže. Znali smo šta kupujemo. Kao što se to znalo i na drugoj strani, medju Dubsima. Super mi je što je struka (oni koji ispiraju tastaturu ovom temom) već odredila i pripisala nameru FO, evo neka nas kazne i da se završi više ovo proseravanje koje predugo traje.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, AgroLaki said:

U derbiju najjace divizije i direktne borbe za trece mesto planirali smo sledece: 

 

  Reveal hidden contents

image.png.1651fff1f9b0e41924a7f7c4773d5f27.png

 

A dobili smo:

  Hide contents

image.thumb.png.e1ce72ede579e719356cb8c2e365b338.png

 

Ponavljam vrlo zabavan meč za gledanje. Nisam puno gledao Kingse ove sezone ali ovo što sam vidio svaka čast. Fox je car, brzina, sut, ulaz, biraj. Strašan igrac. Ali naišli su večeras na raspoloženog Booka,32 bez pokušaja za tri, Aytona 29/11, Paula 17 i19 asista te najozbiljnijeg kandidata za petog startera kad se priključi KD na temelju zadnjih nekoliko partija unatoč zaštitnoj maski koju nosi več neko vrijeme. Josh Okogie 19 poena, veliki hustler,rebounder za svoju visinu wingspan ogroman,  nesebičan i pogađa kad ostane sam. 9/15 su mu trojke u zadnja tri meča. Strašna preobrazba od onoga sa starta sezone. 

Edited by bodo
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, DameTime said:

 

Ja zaista ne verujem da u Portlandu rade takvi debili da nisu znali medicinski karton GPII, barem dok mi neko ne dokaže. Znali smo šta kupujemo. Kao što se to znalo i na drugoj strani, medju Dubsima. Super mi je što je struka (oni koji ispiraju tastaturu ovom temom) već odredila i pripisala nameru FO, evo neka nas kazne i da se završi više ovo proseravanje koje predugo traje.

 

baš si u spinovanje-modeu na temu; malo je bedara da ti divljaš sa tim tejkovima, još malo pa će nas optužiti za ratne zločine a ja ili neko drugi, treba smireno da ti objašnjavam šta je problematično u celoj ovoj sagi. 

 

1 pisali smo dovoljno o pred-istoriji ovog događaja u smislu dovođenja u pitanje posvećenosti pejtona franšizi i ne baš pasivnoj agresiji što neće da igra kroz bol

2 ggggggggg ti je pejstovao larry nance jr kejs sa prošlog trejd-dedlajna

---

kada se neke stvari dese dva puta u dva TDa, to automatski ispada sumnjivo, taman i da je najnesrećniji sticaj okolnosti

 

3 (ali ne i najmanje važno, jer je u pitanju osnova za celu tu situaciju u kojoj se igrač povredi a možda i nije morao), pejstovao sam ti juče post random blazers navijača, daklem, ne nekog besnog dubs fana željnog pravde; lik taksativno navodi neke relativno skorije slučajeve sa blazers igračima, koji su se verovatno mogli izbeći, da nije bilo te logike, dobar si bajo, samo teraj.

pri čemu je jedino onaj brandon roy case diskutabilan, jer je dečko bio sa sjebanim kolenima kada je ulazio u ligu i bilo je samo pitanje kada će kraj. ostalo što je navedeno je neka kultura u kojoj ne brineš dovoljno o igračima, bilo kao o ljudima ili assetima.

 

koga interesuje, u spoileru:

Spoiler

Let's lay this out. There are three case arguments that the Blazers are inept when it comes to evaluating core injuries... Maybe 4 if you count signing GP2 right before he goes under the knife.

Case 1) They argue he is ready to go. Another team of Doctors say otherwise. All the while he said he isn't ready. It doesn't feel right. By itself, it could be a difference of opinion and could include Paytons agent spreading it. to counter rumors GP2 is hard to get along with.

Case 2) Nassir Little goes under the knife. Portlands Doctors clear him and his play is disappointing. He seems to finally be doing some things and get a Femur Injury. He does come back remarkably soon from the Femur and starts playing much better than he had his first shift this year. Well, it seems the extra rest gave him time to heal even more from the Core Surgery and he counts it as a reason he is playing better. By itself, Anecdotal. However...

Case 3) Damian Lillard plays through a Baseball sized Lump in his Abdomen. The Doctors shoot him up so he can play. Tough kid from Oakland knows no other culture... He goes to the Olympic team and other Players are astonished he is playing with it. Coach even stops playing him. Dame comes back and plays through briefly. We aren't going anywhere so he shuts it down and gets the surgery. Comes back and is playing the best ball of his career.


This is the same team culture that had Rodney Hood cleared the game after he sat out or was pulled with Achilles tightness. That next game was the ultimate injury that he has never been the same since. So, CASE 4.

 

Case 5 is a Brandon Roy saying his knee didn't feel right after surgery. He continued to play... By itself.... But.....

I think I had some other examples. But, this is simply an unacceptable culture.

And, yes, I have done a lot of things in my life, not only hurt but injured. With our cattle, I am often the only one that can get them through the storms we face. I have fought First Fires and played a lot of sports. I more than understand this "Power Through" Mentality. However, you are dealing not only with Humans here, they are also very rare assets.

 

daklem, postoji nekoliko opcija za modus operandi blazersa i niti jedan nije dobar:

ili imaju potpune idiote u medical posadi i front officeu, koji, kada jednom naprave sranje, ne umeju ni da vide da je igrač povređen, pa to onda ni ne prijave ekipi sa kojom trejduju.

ili isti prvi deo rečenice ali onda ne prijave povredu, jer znaju koliko je teško odustati od ugovorenog trejda, kada si upravo škartirao svog igrača (u ovom gp2 slučaju, u pitanju je 4x tima, gde je svako poslao nekoga ko im ne treba..itd)

 

evo, ja nisam bio upućen ni u larry nance case, osim što sam pročitao tada da ide na operaciju. nisam ni sada. jel' možeš da mi pojasniš šta se tu desilo? jel' su pelicansi znali za to ili ne?

iskreno pitam, probao sam da guglam ali nema ništa ili se nisam dovoljno udubio.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pelikani su bili upuceni u situaciju sa Nance Jr. Kako to znam? Pa nisu odradili physical exam jer ne bi prosao. Par dana nakon trejda, operacija. Rezultat? Povratak Nance Jr u rotaciju krajem sezone. Cijena? Nista, dobili ga kao slag na torti u trejdu za CJ-a. 

 

Ako Warriorsi rade ono sto mislim da rade onda je sramno ali prvo da sacekam i zvanicno, da ne bacam strelice bez potrebe. 

Nadam se da ce liga detaljno ovo isprovjeravati i biti otvorena/iskrena i da ce neki "novinari" za one sramne tekstove bez ikakvog pokrica dobiti po usima. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@uini Napisao si kako te ova tema ne zanima, a sad se lomiš da mi nešto "smireno" objasniš. Svi vi koji meni "smireno" objašnjavate ste se nakačili na medijski narativ koji prodaju insajderi i novinari; samim tim kad prihvatiš neki narativ lako je jahati na tom talasu i tražiti još 10 slučajeva koji će da potvrde određenu hipotezu. Ja ne bacam nikakve tejkove, samo sam rada da sačekam da neko ko je actually zadužen za to istraži situaciju i istera na čistac šta se desilo u ovom trejdu. Apropo svega ostalog što si ispisao ne želim da ponavljam stvari koje sam već pisala ovde u poslednja dva dana. Onaj tekst koji si mi poslao ima mnogo više smisla od teorija zavere da smo podvalili Dubsima "kukavičje jaje" i o tome bih recimo porazmislila. Za Nance Jr-a ti je Miki objasnio da su Pelikansi apsolutno bili upućeni u situaciju s njim. 

Link to comment
Share on other sites

E sto se tice tih drugih slicajeva ne pratim Portland toliko ali mogu se udubiti danas, sutra da to odradim. Znam za Gary Paytona II pa cu to ukratko ispisati a onda mogu i ovo kasnije kad odgledam preostale utakmice LeNoshowa2011, trenutno game 3 se priprema😀

 

-Gary Payton II potpis ugovora u julu.

-Septembar mjesec, Blazersi objavljuju da je Payton imao operaciju abdomena u julu i da ce propustiti trening kamp i pripreme ali da ocekuju da bude spreman za 1 mec sezone. ( znaci odradjeni su detaljni pregledi i to se uklapa u taj time frame od 8-12 nedelja oporavka ).

-Kasnije tokom tog mjeseca se i sam GPII oglasava i kaze da ce biti spreman za pocetak sezone.

-Polovinom oktobra Billups kaze da ce oropustiti prve 2 nedelje sezone i da ga nece pozurivati.

-Novembar pregled kod doktora koji ga je operisao i zadivoljan rezultatima, moze da pojaca treninge. GPII kaze da ce igrati kada bude bio spreman.

-Decembar pocinje da trenira, Lillard izjavio da je poceo sa njima trenirati

-Krajem decembra Billups kaze da je Payton medical cleared da igra vec neko vrijeme ali da ga ne pozuruju, igrace kad bude spreman ( pominje se da je vec 4 nedelje medical clear ). 

-Kraj decembra, GPII kaze da je spreman. 

-Pocetak januara, debi.

-Kasnije propusta nekoliko utakmica zbog povrede skocnog zgloba.

-Vraca se na teren, odigrao 14 od 16utakmica ( 1 propustena zbog lista, druga zbog bolesti ).

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

nije me zanimala sve do ovog tvog dvodnevnog insistiranja na spinu. sad mi već vredja zdrav razum

 

Nije nego nisi u stanju da se suzdržiš od upadica na teme o kojima ne znaš apsolutno ništa, osim što sporadično pročitaš neki tvit. Ali whatever floats your boat. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bodo said:

Ponavljam vrlo zabavan meč za gledanje. Nisam puno gledao Kingse ove sezone ali ovo što sam vidio svaka čast. Fox je car, brzina, sut, ulaz, biraj. Strašan igrac. Ali naišli su večeras na raspoloženog Booka,32 bez pokušaja za tri, Aytona 29/11, Paula 17 i19 asista te najozbiljnijeg kandidata za petog startera kad se priključi KD na temelju zadnjih nekoliko partija unatoč zaštitnoj maski koju nosi več neko vrijeme. Josh Okogie 19 poena, veliki hustler,rebounder za svoju visinu wingspan ogroman,  nesebičan i pogađa kad ostane sam. 9/15 su mu trojke u zadnja tri meča. Strašna preobrazba od onoga sa starta sezone. 

 

kingsi su ove sezone sigurno playoff ekipa, još i dosta gotivna, i voleo bih da prođu prvu rundu (ne protiv sunsa, razume se) međutim čini mi se da previše zavise od šuta za 3 koji je previse streaky. to plus loše čuvaju reket, mali sabas je prosto ispod prosečan defanzivac tu. uništiće ih nuggetsi ili sunsi u playoffu ako bude takav matchup.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, João Palhinha said:

 

kingsi su ove sezone sigurno playoff ekipa, još i dosta gotivna, i voleo bih da prođu prvu rundu (ne protiv sunsa, razume se) međutim čini mi se da previše zavise od šuta za 3 koji je previse streaky. to plus loše čuvaju reket, mali sabas je prosto ispod prosečan defanzivac tu. uništiće ih nuggetsi ili sunsi u playoffu ako bude takav matchup.

Defanzivno Sabonis ima dosta nedostataka, ali ofenzivno ga je teško čuvati, ima dobru post igru i stalno je prisutan na ofanzivnom skoku. Meni su Kings na zapadu drugi izbor. Simpatije još iz davnih dana. Imaju paklenog igrača u Foxu i kad se zapale te zatrpaju samo tako. Mislim da su ofanzivno prvi u ligi. Defanziva je veći problem i mislim da su pri dnu lige po broju defanzivnih skokova. Svakako im želim dobar PO osim u duelu sa nama ako do njega dođe. Tesko da se nećemo uvrstiti u PO iako na zapadu realno svi imaju šanse osim SA i Houstona da uđu u isti. 

Link to comment
Share on other sites

A joj delgi brate moj, game 1-3 i nekako za no2 ili 3 opciju ali game 4, jos gore nego sto se sjecam. Ovo je horor. 

Pravi LeNoshow🤦‍♂️

 

Serija koja je ugasila svaku dalju pricu o njegovoj kandidaturi da izazove GOAT-a. Game 4 najgore izdanje nekog superstara ikada. Kidd i Terry se posprdali sa njim, prvi defanzivno a drugi ofanzivno. 

 

 

Koliko su se komentatori ustrucavali da prozovu njegovu igru. Beli medjed NBA lige, medijski zasticen od svega

Edited by Miki28
typo
  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DameTime said:

 

Ja zaista ne verujem da u Portlandu rade takvi debili da nisu znali medicinski karton GPII, barem dok mi neko ne dokaže. Znali smo šta kupujemo. Kao što se to znalo i na drugoj strani, medju Dubsima. Super mi je što je struka (oni koji ispiraju tastaturu ovom temom) već odredila i pripisala nameru FO, evo neka nas kazne i da se završi više ovo proseravanje koje predugo traje.

I sta se ce se promeniti kad ti neko "dokaze"?

 

U ovom slucaju oduzme im par pikova?

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...