Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

4 minutes ago, bodo said:

Kosta ih taj  Nah,  we're fine in the west. Sad ih  ipak malo više  brine. 

 

celticsi mogu sebi da priušte neigranje par bitnih igrača, dubok roster.

nisam gledao pažljivo, pa nisam skapirao kako je JJJr uspeo da popije 6x faulova za 20mins. kako im adams već neko vreme ne igra, to je problem.

ostaju morant i bane od ozbiljnih igrača

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, freethrow said:

Kada pročitam po raznim sajtovima da su GSW razmatrali Godrona Hejvorda i Patrika Beverlija, poželim da napravim sajt i da na njemu objavljujem fejk vesti o tome kako smo doveli Jokića, Janisa i Džona Stoktona kao šefa medicinskog tima.

Zasto ne Beverley? Woj objavio da razmisljate da ga dovedete usled ozbiljnosti povrede Paytona II

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

spor je beverly za dubse. sporo igra, sporo razmislja

Fali Dubsima inteziteta, cvrstine jer je onaj Poole mekusac, isto kao Kuminga, DiVincenzo. Klej vise ne moze da se pegla i tu Green i Looney ne mogu da pokrpe sve te rupe. Svakako da bi im Beverley u ogranicenoj roli od 15-20 minuta znacio. Njima ne fali poena, imaju na klupi trpaca ali nemaju nikog da igra odbranu

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

moj utisak povrsnog gledanja njegovih sekvenci, je da mu ta odbrana danas vise stoji u cv-u, nego sto je u praksi

 

nije odbrana = bezobrazluk

kao sto rekoh, izgleda mi jako sporo, omatorio je.

Lejkersi nisu reper jer Lejkersi pucaju na prvi pogled i onda je nemoguce pokriti to sve a posebno kada ode Russ da se kocka za ukradenom a iza tebe su Lebron i Toma Bryant.

Nije vise pitbull kao ranije ali je i dalje itekako sposoban defanzivac. 

Seme Lejkersa u odbrani su mindfuck.

 

Nije odbrana bezobrazluk ali jeste volja, intezitet i cvrstina. Dubse puni ko kako hoce i kad hoce jer onaj Poole ne bi Dobrica sacuvao, decko je rupetina samo takva a ni ostali spoljni nisu bolji.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Miki28 said:

Zasto ne Beverley? Woj objavio da razmisljate da ga dovedete usled ozbiljnosti povrede Paytona II

Već fauliramo kao na traci, sa Beverlijem u timu bi nam Portland na naših 10 slobodnih bacanja imao 42 umesto 32 koliko su imali prošle nedelje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, uini said:

 

celticsi mogu sebi da priušte neigranje par bitnih igrača, dubok roster.

nisam gledao pažljivo, pa nisam skapirao kako je JJJr uspeo da popije 6x faulova za 20mins. kako im adams već neko vreme ne igra, to je problem.

ostaju morant i bane od ozbiljnih igrača

Ako sam dobro ispratio doveli su samo Kenarda do trade deadlinea. Tanko je to. Premalo ofanzive. A puno kur***nja. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, freethrow said:

Već fauliramo kao na traci, sa Beverlijem u timu bi nam Portland na naših 10 slobodnih bacanja imao 42 umesto 32 koliko su imali prošle nedelje.

Ja stvarno ne znam sta je cudno sto dubsi imaju malo bacanja kada imate jump shootere u timu, rijetko ko ide na drive a i kad odu na drive to je uglavnom drive&kick. 

Hvala Bogu pa su vam poceli u zadnje vrijeme svirati one pokretne blokove, ono je presmijesno koliko se to pustalo godinama ranije. Protiv Lejkersa ste ih dobili 5 ili 6 a nije svirano jos barem 7-8 

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, LordOfTerror said:

Mislim da nista nisi skapirala.

 

Prosle godine GS nije hteo da trejduje nikog od mladih igraca, nista nije "odugovlacio"...

 

Ove godine su definitvno resili da se pojacaju. Da su znali da je GP2 out jos 2-3 meseca sigurno bi se okrenuli drugim opcijama.

 

Ovako kada je trejd vec inicijalno prosao kao i deadline, ostaje im samo da progutaju podvalu Portlanda , ustede novac i neki long shot da oporave GP do potencijalnog PO...

 

 

 

 

 

Pričam o tome da su odugovlačili sa svojom "odlukom" o tome da li će pustiti trejd ceo ovaj vikend. Ne o prošloj sezoni. 

3 hours ago, uini said:

takodje, postoji ta neprijatnost povratka igraca kojeg si malopre skartirao. ne samo za dubse, sto njih interesuje, vec za 4x ekipe.

 

sta je uopste rezervna opcija za dubse? da ga trejduju na leto, ovaj put za famozni dzak krompira?

 

Šta znam, nisu mogli da ga zadrže tad (ako se dobro sećam), mi smo mu dali novce i toeto. Da im je neprijatno da se vrati ne bi im bilo toliko stalo da ga uzmu natrag, medicinski karton excluded. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Vcrs gostovanje Portlandu. Lebron Q, vrvt se opio u tekili i vinu sa Rijanom. Ostali bi trebali da zaigraju, bitan mec da se dobije i ode na Allstar pauzu sa nekim povezanim pobjedama protiv direktnih rivala za cuveni playin. 

 

Meni vec pocinje da deluje da je Lebron svoj prsten osvojio ove sezone i da nesto vise nije oran

da se cima.

 

Da li nije zadovoljan potezima ili je jedostavno svestan da ne postoji promil sanse da izadju da Zapada ne znam ali previse je lagan s obzirom da im je svaki mec do or die maltene.

 

Pri tom se i Davis jako cudno ponasao protiv GS, ne bih se zacudio da je i on u svoj glavi zavrsio saradanju sa Lebronom...

 

 

 

 

 

 

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Meni vec pocinje da deluje da je Lebron svoj prsten osvojio ove sezone i da nesto nije oran vise da se cima.

 

Da li nije zadovoljan potezima ili je jedostavnklo svestan da ne postoji promil sanse da izajdu da Zapada ne znam ali previse je lagan s obzirom da im svaki mec do or die maltene.

 

Pri tom mi se i Davis jako cudno ponasao protiv GS, ne bih se zacudio da je i on u svoj glavi zavrsio saradanju sa Lebronom...

 

 

 

 

 

 

Moguce, nije iskljuceno. Odjednom izlazi report o povredi kad je oborio rekord i to po meni iz 2 razloga.

1 naravno da uvelica taj rekord jer igra povrijedjen u 38 godini, kosarka mu je sve a 2 razlog da se napravi odstupnica odnosno izgovor za eventualni neuspjeh a ogroman je neuspjeh ne uci u plejof. 

 

AD sve jasno, i orotiv GS je odigrao totalno nezainteresovano, u fazonu jurio se rekord a upali smo u rupetinu tesku od skora. 

Jos kad je dao izjavu da nije bio svjestan da Lebron obara rekord u onom napadu, ma vazi. 

 

Mislim da oni nisu tako dobri drugari koliko predstavljaju javnosti jer ne daj Boze neciji imidz da bude narusen da se ne slaze sa  saigracem ali ono u sta sam ubijedjen da postoji razocarenje na obje strane kod njih dvojice, mislim da su i jedan i drugi vise ocekivali. 

 

Ja bih bez zajebancije trejdovao Lebrona na ljeto.

Link to comment
Share on other sites

Inace, genijalno mi je kako se svi pravimo da su Warriorsi pali na defense levelu...pa, tebra,ekipa sa takvim svemirskim napadom da ima jos i sjajnu obranu, bili bi dinastija....a ne ovako se sramotili sa desetim mjestom nakon titule 🙄

Link to comment
Share on other sites

Bitno iz razloga sto posle ol stara krece masakr. Mada mozda se masina upali i pre ol stara pa portland ni kriv ni duzan najebe.

2 hours ago, Miki28 said:

Vcrs gostovanje Portlandu. Lebron Q, vrvt se opio u tekili i vinu sa Rijanom. Ostali bi trebali da zaigraju, bitan mec da se dobije i ode na Allstar pauzu sa nekim povezanim pobjedama protiv direktnih rivala za cuveni playin. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

 

Pričam o tome da su odugovlačili sa svojom "odlukom" o tome da li će pustiti trejd ceo ovaj vikend. Ne o prošloj sezoni. 

 

Šta znam, nisu mogli da ga zadrže tad (ako se dobro sećam), mi smo mu dali novce i toeto. Da im je neprijatno da se vrati ne bi im bilo toliko stalo da ga uzmu natrag, medicinski karton excluded. 

 

ne on, vec wiseman (i ostali, bey u pistonse, gp2 u blazerse..neprijatno)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...