Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

50 minutes ago, Milos 3.14 said:

Koliko god malo cenio Šrudera kao košarkaša biće on ko melem na ranu za ove Lejkerse. Valjda će onda doći do neke redukcije minuta za Wbook - a

 

schroder neće pomoći da se preterano maknu od učinka tipa 6-33, 9-29 & 10-40 za 3, što im je šut u prve tri tekme iz daljinu.

biće još bolja odbrana koju već imaju, biće još više tranzicije a ni tu nisu loši, samo će lebron više da šutira a manje da asistira ali hoću da kažem kako sve to već imaju.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pogledaj juče LAL-PTB. 

 

Lejkersi razbijena banda, jako malo košarke tu ima. Ono što je pozitivno je da Lebron deluje kao da nije još godinu stariji, Luni izgleda kao fin aset na početku sezone, plus taj povratak Šredera. 

Ali sve je to relativno, dokle god je RW tu. Jednostavno to je najveća štetočina u istoriji košarke i to je to. Gledam sada, od početka sezone 11-37 iz igre.

 

Sa druge strane uvek simpatični Portland. Deluju mi čak i bolje nego što sam očekivao, čak počinjem da mislim da mogu da zakuvaju PO ako budu zdravi. Posle dugo vremena imaju solidan broj radilica, tu pre svega mislim na Harta i Vinsloa, a priključiće im se i GPIII.

Naravno, sve pod uslovom da Lilard i Nurk ostanu zdravi, te da Sajmons počne da isporučuje na malo ozbiljnijem nivou.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

0-3

 

Gledo sam pregled protiv šamaraša, po rezultatu ispada da je bilo neizvesno, a u stvari su imali 20 poena razlike u 4/4 nego su ušli u neku seriju od 11 promašaja. Držali smo se dve četvrtine, posle su prebacili u četvrtu i rešili nas lagano.

 

Biće ovo još jedna sumorna sezona, ne jer smo mi lošiji od prošle god, nego jer je divizija preteška. 

Keegan 16 poena, 4-10 trojke, ali je u tipa u I pol imao 13 poena za 14 minuta. 

Link to comment
Share on other sites

Jbš mi sve ako neka tankerska ekipa pred kraj sezone ne primi dvestotku...

14 minutes ago, AgroLaki said:

Sta je sa Zionom, video sam da su ga zeznuto oborili na ledja, a to moze da bude problem kad imas 200kg. 

 

Na stranu faul koji je bio gadan, po meni on bi morao da skine jedno 40 desetak kg ukoliko želi da igra u ovako brzoj ligi...

Edited by freethrow
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

schroder neće pomoći da se preterano maknu od učinka tipa 6-33, 9-29 & 10-40 za 3, što im je šut u prve tri tekme iz daljinu.

biće još bolja odbrana koju već imaju, biće još više tranzicije a ni tu nisu loši, samo će lebron više da šutira a manje da asistira ali hoću da kažem kako sve to već imaju.

 

 

Ovo kažem iz ugla da će Ras kad se vrati Šruder biti manje na parketu. Dobra odbrana će kao što kažeš biti bolja, a i napadački je Šruder bolji , pre svega racionalniji koliko god to glupo zvučalo .

Dakle , moja pretpostavka je da povratak Šrudera znači manje minuta za hodajuću štetočinu.

Edited by Milos 3.14
Slovo
Link to comment
Share on other sites

Lakersi imaju jako malu marginu greške. Sinoć smo videli neke prajm AD poteze, Lebrona koji dodaje gas u finišu pa opet nije bilo dovoljno protiv jedne prosečne ekipe kakvi su Blazersi (jeste Lilika pogodio svašta što svakako nije novost ali može i sa tim da se živi jer je ispucao 25 lopti). Pa o čemu pričamo kad ti je ubedljivo treći najbolji igrač Lonnie Walker. Schroder će svakako popraviti malo stanje jer ima šta da ponudi, Beverley je napadački nebitan, a Westbrooka više i ne vredi komentarisati, danas je događaj kad je on neutralan igrač a ne negativan. Pri tome i Lebron itekako lelemuda u odbrani, što je i očekivano. Dakle, Lakersi su i u naponu forme play-in ekipa maksimalno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...