Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Jbg, isuvise Sacramento ima napadackog potencijala da bi ih dobili bez RW i Rivsa. King, Loni, Sruder i Brajant su pruzili pristojne partije, ali nedovoljno.

Sledecu sa Sarlotom, ako bar RW bude igrao, mozda mozemo dobiti kuci. 

 

 Sa Dallasom za XMas day ce biti vec tesko. 

 

EDIT :  Cuo sam da je Metalac iz Valjeva kontaktirao Nunna za ugovor, vec su doveli par crnaca i prvi su u KLSu i nabili su prosli vikend Zlatibor Cajetinu (2goplasirnai) 30 razlike u paklu valjevske hale sportova. Treba im jedan gunner sa klupe pa je Nunn idealan, a i neko da igra pick sa Urosem Lukovicem.

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, delgado said:

Jbg, isuvise Sacramento ima napadackog potencijala

 

to je zato što su se sjebali jer su trejdovali sabonisa za haliburtona, najboljeg pleja-dodavača svih vremena, nosioca ordena najracionalnijeg igrača još od malkolma brogdona, budućeg allstara koji će zaseniti sve lepotom, čašću i lepim vaspitanjem.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

to je zato što su se sjebali jer su trejdovali sabonisa za haliburtona, najboljeg pleja-dodavača svih vremena, nosioca ordena najracionalnijeg igrača još od malkolma brogdona, budućeg allstara koji će zaseniti sve lepotom, čašću i lepim vaspitanjem.

Ne ludujte prerano, pokazace Domantas svu besmisao ratova i samog sebe kad. bude najpotrebnije.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Donovan Mitchell je definitivno dao novu dimenziju Cavsima. Meni su stvarno bile smešne one priče od letos kako on nije neki igrač, da je kancer i slično. Po meni su već ove sezone zdravi Cavsi ekipa koju niko neće želeti da sretne u PO.

 

pa to sto sada igra kao zmaj ne znaci da prosle sezone nije bio kancer i da nije igrao katastrofa odbranu i sveukupno preko kurca.

 

steta sto su cavsi prosle sezone napravili onaj glupi trejd za leverta. sada bi imali vise prostora da urade nesto kada stvarno imaju dobru ekipu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vidim da su Mairosu i Edin donekle uvereni u to da ce OKC da proda SGA (spominje se valjda Toronto kao prosac).

 

Iskreno, ne mogu da zamislim takav scenario. Valjda se i tankuje da bi se dobio igrac tog kalibra koji ce ti sluziti kao core u buducnosti. Sto bi ga davali?

 

Iskreno, cak pre mogu da zamislim da se od sledece sezone otvori famozni Prestijev warchest i krene u stvaranje ozbiljnog plejof tima.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...