Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 minutes ago, Dracarys said:

Koji tim neće za ozbiljnog Dejma? Svi u ligi znaju njegove motive.

Nijedan. Bio bi odbacen od NBA i napravljen zlikovcem a to bi stetilo pravima igraca i njihovoj borbi za sto vece plate jer da jedan igrac statusa Dejma presjedi sezonu nakon sto je dobio ozb pare, 60+ miliona od tima po sezoni? Pakao bi nastao.

2 minutes ago, Dracarys said:

Videćemo za taj ozbiljan paket, već su tri ofsezone prošle tako nisu dodali nekog jačeg igrača, videćemo da li je i ova ofsezona sledeća po redu.

Kojeg igraca su to mogli dovesti? Jesu bili u prici ua KD i Beala kao 2 najveca imena skoro u trejdovima? Jel mogao Majami da da bolji paket od Sunsa za KD? Beal je isao tamo gdje zeli zbog NTC a to su Sunsi. Da je htio u Majami, tamo bi i zavrsio.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

Nijedan. Bio bi odbacen od NBA i napravljen zlikovcem a to bi stetilo pravima igraca i njihovoj borbi za sto vece plate jer da jedan igrac statusa Dejma presjedi sezonu nakon sto je dobio ozb pare, 60+ miliona od tima po sezoni? Pakao bi nastao.

Kojeg igraca su to mogli dovesti? Jesu bili u prici ua KD i Beala kao 2 najveca imena skoro u trejdovima? Jel mogao Majami da da bolji paket od Sunsa za KD? Beal je isao tamo gdje zeli zbog NTC a to su Sunsi. Da je htio u Majami, tamo bi i zavrsio.

Nebitno je ko je bio u opticaju, nego, koga su sve doveli posle finala sa Lejkersima?

 

I da, meni nemoj te priče da bi liga napravila pakao. Trebalo je GSW da se sravni sa zemljom kada je došao KD i još je dao popust, pa se ništa nije desilo. Svaki tim gleda u svoje kljuse i ovo trenutno što radi Dejm nije ništa protiv pravila. Prava igrača, lol

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Dracarys said:

Nebitno je ko je bio u opticaju, nego, koga su sve doveli posle finala sa Lejkersima?

Lowry, PJ Ticker, Oladipo izmedju osralih

11 minutes ago, Dracarys said:

I da, meni nemoj te priče da bi liga napravila pakao. Trebalo je GSW da se sravni sa zemljom kada je došao KD i još je dao popust, pa se ništa nije desilo. Svaki tim gleda u svoje kljuse i ovo trenutno što radi Dejm nije ništa protiv pravila. Prava igrača, lol

Ne ne, pogrijesio si.

3 kompanjerosa su 2010 to uradili ( dali popust ).

A 2016 pazi sad, Kevin Durant je uzeo max! Kako to? Pa lijepo, na ljeto 2016 je doslo do ogromnog povecanja salary capa a kada u timu imas 2xMVP na 12 miliona i onda Greena i Klaya koji uzimaju 15 i 16 miliona, nije tesko to uraditi jer mnogo je lakse sastaviti ekipu na 90+ miliona salary capa umesto na 70 miliona😉 a kako je KD profitirao i uzeo max? Pa uzeo 1+1, uzeo max $, uzeo titulu, onda opet uzeo 1+1 jer pazi opet bilo povecanje salary capa ljeta 2017 za +15tak miliona $ i onda uzeo opet titulu i uzeo opet 1+1. 

Malo komplikovano ali otkud mu ta ideja? Pa neki lik sa brojem 23 to radio u Cavsima redovno😉 a otkud ideja da se predje i oformi supertim? E pa neko to uradio 2010 ali za razliku od tog 2010 KD nije uzeo manje para kao sto je Big3 kompanjerosa u Heatu uradila. Kevin Durant je uzeo max kada je prelazio u GS.

 

Mijesas babe i zabe i Lillarda 2023 i KD/GS 2016.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Majami je imao priliku da trejduje i za Hardena kad je prelazio u Netse i prošle godine za Mičela i nikad nisu hteli da daju mnogo budućih pikova. Obojici je Majami bio u vrhu liste.

Dejm hoće u Majami i to je jasno, pitanje je samo koliko je Majami zainteresovan i da li misle da je on gejm čendžer.

Mislim da oni dosta cene Jovića, a pogotovo ovog Jaqueza koji je za grad Majami i marketinški bitan

Link to comment
Share on other sites

@Milos 3.14 mora se uzeti u kontekstu i cijena koja je data za Hardena i Mitchella.

 

Harden

Rockets: Victor Oladipo, Dante Exum, Rodions Kurucs, 3 BKN first-rounders (22, 24, 26), 1 MIL first (22, unprotected), 4 BKN 1st round swaps (21, 23, 25, 27)

Nets: James Harden

Pacers: Caris LeVert, 2nd-rounder

Cavs: Jarrett Allen, Taurean Prince

 

Mitchell

Cavaliers receive: Donovan Mitchell

 

Jazz receive:

Collin Sexton

Lauri Markkanen

Ochai Agbaji

2025 first-round pick

2026 pick swap

2027 first-round pick

2028 pick swap

2029 first-round pick

 

Da se vratimo u vrijeme tih trejdova, da li je ijedan paket Heata bio bolji od ovih, realno? Pritom stoji da su obijica imali Majami kao jednu od destinacija ali ne i jedinu kao u slucaju Lillarda. 

Link to comment
Share on other sites

Jdnostavno deluje mi da Majami nije franšiza koja je spremna da da mnogo za nekog ko nije Janis npr. Oni dosta veruju u razvoj igrača i napadaju FA.

U svetlu signala koje šalje Janis nisam ubeđen da će istovariti sve što imaju za Dejma pogotovo što imaju polugu na svojoj strani u smislu da je on isključiv po pitanju toga da hoće u Majami.

Vrlo je moguće da grešim i ne ubeđujem nikog samo iznosim kako ja vidim tu Franšizu, Rajlija , Spoa

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milos 3.14 said:

.@Miki28 misliš da Portland traži manje

Najbolji paket Majamija tada nije ni blizu bio paketa koje su dobili za Hardena i Mitchella. Sada je drugacija prica jer Lillard hoce samo Heat i paket oko Lowry, Herro, Robinson, Jovic ( mozda Martin ) i 2 FRP i 2 swapa FRP ce zavrsiti posao a realno ta ponuda bi bila lagano nadmasena od drugih ekipa da Lillard nije iskljiciv oko prelaska u Majami. 

Svi ovdje znamo a tek tamo u Americi, da ce ovo biti trejd gdje ce biti ukljuceno 3 a vrvt i 4 ekipe gdje ce se masu igraca i pikova izmijeniti. 

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, DameTime said:

Rekla bih da više nije pitanje šta i koliko je Heat spreman da istovari za Dejma, već pronalaženje tog 3. tima za trejd.

Ja mislim da Majami ovo vidi kao priliku da dobije Lilarda ispod cene i to debelo. Teško je sa njima trejdovati kao i sa Bostonom.

Traži se tu treći,četvrti tim i biće tu dosta muke pogotovo što je i Hiro specifičan igrač.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milos 3.14 said:

Ja mislim da Majami ovo vidi kao priliku da dobije Lilarda ispod cene i to debelo. Teško je sa njima trejdovati kao i sa Bostonom.

Traži se tu treći,četvrti tim i biće tu dosta muke pogotovo što je i Hiro specifičan igrač.

 

Svakako da će ga dobiti ispod cene u odnosu na ono što bi ponudili drugi timovi, zato što Dame insistira da igra baš za Heat... Ali će istresti sve što imaju. To što su oni dovodili uglavnom likove sa ulice što bi rek'o gggg, ne znači da su kao Lakersi koji tripuju da će im svi doći za siću. E sad, MajEmi se uvek izvlačio na tu dubinu rostera i izgubiće na tome kad pošalju ove igrače za Dejma, ali hajd'.

 

Ako se mi dočepamo Jovića imaćemo prejak young core sa njim, Sc00t-om i Sharpe-om. 

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Miki28 said:

Lowry, PJ Ticker, Oladipo

Za tri ofsezone su doveli penzionera Laurija, PJ koji ni sam ne zna koliko ima godina i on je samo igrač rotacije. Oladipo je nakon povrede granični NBA igrač.

 

Baš jako za ekipu koja puca na titulu, jedva čekam da ih Portland istrese iz gaća i dobiju dva pika prve runde.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

 

Jusufa šaljemo u KK Partizan. Za džabe.

 

zasto? ja mislim da ce bas vredeti ovoj mladoj posadi scoot-simmons-sharp, eventualno jovic

 

taman neko mora i cement blok da postavi za scoota a i da mu da opciju da saradjuje sa visokim

 

isto mislim i da je dobro da uzmete simmonsa da cepa difens i asistira, skace, sve osim da sutira, posto u portlandu toga ima

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

zasto? ja mislim da ce bas vredeti ovoj mladoj posadi scoot-simmons-sharp, eventualno jovic

 

taman neko mora i cement blok da postavi za scoota a i da mu da opciju da saradjuje sa visokim

 

isto mislim i da je dobro da uzmete simmonsa da cepa difens i asistira, skace, sve osim da sutira, posto u portlandu toga ima

 

Za Simonsa dižem obe ruke još odavno, njega bih baš volela da vidim u Portlandu. Što kažeš, šut ne treba tako da svi njegovi kvaliteti koje ima mogu doći do izražaja.

 

Ali Nurka majke mi ne mogu više da gledam... 

Link to comment
Share on other sites

Trejd ce se ubrzo desiti pa cemo vidjeti sta je Majami istresao za Lillarda. 

Svakako da Portlandu Herro nije zanimljiv jer imaju 2 igraca koje hoce da razvijaju i kojima treba lopta u rukama u vidu Hendersona i Simonsa. Ipak za Herro ima zainteresovanih timova tako da ce se zabrsiti trejd ali za takve stvari treba vremena, uopste nije bilo hitno to resavati ali kako se primice sezona svakom ce biti u interesu da to odrade prije trening kampa te kao sto uini rece trejd vrlo lako se moze zavrsiti u toku ove nedelje i u tom trejdu ce Majami odresiti kesu koliko mora a da im ostanu Jimmy i Bam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...