Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

14 minutes ago, uini said:

kako se to uopšte ceni?

pri čemu ja lično kureta ne doživljavam baš kao plejmejkera. više je combo-guard.

Prica se valjda o poziciji broj jedan, sto Kari svakako jeste, nebitno da li se stilski uklapa u neko romanticno shvatanje sta plejmejker treba da radi.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Snjofko said:

Prica se valjda o poziciji broj jedan, sto Kari svakako jeste, nebitno da li se stilski uklapa u neko romanticno shvatanje sta plejmejker treba da radi.

 

nije romantično shvatanje to što je dečko najbolji trojkaš svih vremena i generalno jedan od najboljih skorera. 

nije mi namera da umanjujem njegov grejtnes, obožavam ga ali nije plejmejker. kao što rekoh, combo.

 

jokić je plejmejker, magik, luka, walt clyde fraizer, stockton, tray young. 

curry je, kao što fritrou lepo reče, definisao neku svoju poziciju. ali njegov grejtnes definitivno nije u plejmejkingu.

 

lebron i larry bird su veći plejmejkeri od njega. što nije isto diss.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Snjofko said:

Joj, bre, ajde ne komplikuj 🤣

 

današnja košarka je positionless više nego ikad a ti mene teretiš za romantična shvatanja.

bullsi su krajem 90ih igrali bez pleja. phil jackson je to zvao "lead guard". eto, curry je lead guard a ne plejmejker.

Edited by uini
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, uini said:

 

današnja košarka je positionless više nego ikad a ti mene teretiš za romantična shvatanja.

bullsi su krajem 90ih igrali bez pleja. phil jackson je to zvao "lead guard". eto, curry je lead guard a ne plejmejker.

Oki, ali ljudi pisu ko im je najboji igrac na poziciji jedan, sad sve to treba baciti u vodu, i pisanje ovde i ono sto pise na nba sajtu i na espn-u... i svaku listu ikada napravljenu najboljih plejmejkera i primeniti tvoja pravila, mislim, brateeee 🤣 Ono, izbaciti Karija i ubaciti Lerija, Dzejmsa, Jokica...

 

Zna se sta se misli i o cemu se ovde raspravlja, ne moras se bukvalno hvatati za rec playmaker i njen bukvalni prevod.

 

Jer, kao sto pise gore, sustinski su u pravu, samo je zamorno 🤣

 

I ko bi se bavio time i odredjivao ko je ko. Jasno je da Jokic igra na poziciji pet i Kari na poziciji jedan i da ce se na svakoj listi najboljih tu i naci.

 

 

 

Edited by Snjofko
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Snjofko said:

..

Zna se sta se misli i o cemu se ovde raspravlja, ne moras se bukvalno hvatati za rec playmaker i njen bukvalni prevod.

 

Jer, kao sto pise gore, sustinski su u pravu, samo je zamorno 🤣

 

znam ja i bez tebe da sam zamoran ali ako je najniži igrač na terenu jednako plejmejker, o čemu uopšte pričamo?

curry je solidan plej ali ne može da uđe u diskusiju o najboljim plejmejkerima.

curry je verovatno jedan od 5-6 najboljih igrača svih vremena.

 

Just now, gggggggg said:

 

 

bodibogsnama clyde fraizer 

 

na osnovu čega to kažeš?

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, uini said:

 

današnja košarka je positionless više nego ikad a ti mene teretiš za romantična shvatanja.

bullsi su krajem 90ih igrali bez pleja. phil jackson je to zvao "lead guard". eto, curry je lead guard a ne plejmejker.

Iskreno nisam do sada cuo za to lead guard od Phila ali kontam sta si mislio vezano za Harpera.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

slusao sam tamo negde u maju 2020. podcast o najprecenjenijim igracima u istoriji i secam se da je thomas bio medju njima... 

Ja sam gledao video pod nazivom najprecenjeniji igrači i između ostalih nabrojani su Džordan, Kobi i DEREK FIŠER (lol)

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Snjofko said:

Fino mi sto smo samo iskulirali izjavu da bi CP3 bio najbolji plej svih vremena sa jednom, dve titule 

 

 

leslie-nielsen-nothing-to-see-here.gif

 

🤣

 

To je najjednostavnija lista ikad:

1. Stockton

2. Magic

 

Pa dvadeset mjesta niko pa da se ostali poslazu.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

dešavalo se i u pjaxovim lakersima, zar ne?

Pa kod trougao napada svi su plejmejkeri, kruzi lopta. DFish je bio inicinator koji prenosi loptu i onda u zavisnosti od ostatka ekipe se formira trougao. Poenta je da uvijek imas 3 na jednoj strani terena i 2 ugla dodavanja. Sistem prepoznavanja sesavanja na terenu i usled toga i reakcije. Otud i zen fazon, da je redje trazio TO nego sto je mozda bila potreba jer je pustao igrace da prepoznaju. 

Joj kad se sjetim Artesta🤣🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Pa kod trougao napada svi su plejmejkeri, kruzi lopta.

 

upravo tako; kerr je takođe modifikovao trougao za savremeni basket, u odnosu na ono što je video & naučio od pjaxa i popa, pa otud i lead guard logika

kada već imaš kureta, to je no brainer.

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Miki28 said:

 

Sta?

 

Mene na 3pt takmičenju jedino zanima da vidim Bena Simmonsa. I da prenosi rts1 jedan termin umesto Slagalice.

 

Ili neki duel on vs Bobi u odelu iz John Wick 3 i japankama, ili vs Šek sa povezom preko očiju, ili vs Miša Vacić.

 

Ionako je ceo AS vikend jedan veliki cirkus.

  • Like 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...