Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

6 minutes ago, delgado said:

Kadar nevera koji flashback i na prvu utakmicu sa Keltsima ove godine (potpuno identicno sa OT-om, promasenim sutom za pobedu, sve sve se poklapa) i overall ove sezone

Sudije su umnobolnici, nista novo

Ovo mora biti flagrant1 Brogdona.

 

Ovdje ne mozemo pricati o promasenom sutu za pobjedu nego o klasicnoj oruzanoj pljacki 3 gmaza u sivom. Pobjeda je ukradena na najocitiji moguci nacin, onaj faul je bilo apsolutno nemoguce ne vidjeti. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Tatuma i Browna bukvalno ne sme niko da pipne, posebno ovog prvog. To nevezano za ovu utakmicu koju sam pustio poslednjih par min kad sam uhvatio luft na poslu.

Sve isto, jebeni dejavu, necemo ni u plejin uci.

Toliko sam tuzan i besan da cu cim zavrsim smenu da odem na par Budweisera da se smirim. 

 

Nego, LBJ je kapiten Curryju, Jokicu i Doncicu. Kako to 😕 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Burazer opet dobio sansu jer pogadjajte nije igrao jedan od Horford/Vilijams treci.

 

Ovog puta bez Vilijamsa, covek igra jednu utakmicu pa jednu ne igra pa opet igra i tako dosta puta ove sezone, zna li neko o cemu je rec?

 

Kod Horforda jedna od retkih pozitivnih stvari osim suta za 3 ove sezone je njegova kondicija i sto sa 36 godina igra 31min prosecno. Sto ne znaci da je normalno da igra toliko 3 puta vise minuta od Korneta koji je duplo korisniji po posedu sto brojke govore.

 

Upravo je odigrao 38 minuta i naravno kao i gro utakmica nista spec za tu minutazu. Veceras cak i nije bilo toliko lose koliko ume da bude mizerno koristan za toliku minutazu. -5 +- sa njim na parketu, kad god su igrali u kombinaciji on i Kornet ove sezone imao je losiji +-. 7 poena, 2-6 iz igre odnosno 1-5 trojke, 2 skoka, 3 asistencije, 1 ukradena, 3 blokade.

 

Kornet 15 min, +8 sa njim na parketu. 2 poena(bez promasaja), sa bacanja, naravno da nece odigrati nista za njega u napadu za tih 15 minuta iako ima 70% iz igre ove sezone (dok Horford ima 47% i uvek dobije svoje suteve u napadu), neverovatno. Uvek koristan po tim svakako kad god dobije bilo kakvu minutazu. Imao je i 2 skoka, 2. blokade, 1. ukradenu i bez izgubljenih.

Link to comment
Share on other sites

E ovde dolazimo i do cinjenice da Kingu stvarno cesto zbog snage ne sviraju tokom karijere obvious faulove kao sada, dok su neki igraci poput Curryja, Tatuma, Doncica, Biida zesce zasticeni. Ali, vecini tih igraca King je kapiten na olstaru... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Холивуд поражен с укусом своје медицине.

 

Колико пораза у неизвјесним завршницама ове сезоне Лејкерса. Предивно.

 

Опет, с друге стране, жао ми браће Језераша, али и није, искрено.

  • Like 1
  • Love 2
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Stvarno je sramno nakon ovoliko godina i svega kakav liga ima tretman prema Kingu, tj ove retardirane sudije

Mozda su navlacili za Lakerse u vreme Kobija&Shaqa, necu da tvrdim nista, ali ove godine Lakerse definitivno guraju nadole, ozbiljan broj sudijskih gresaka u zavrsnicama, postoji dokumentacija o tome, ne izmisljam. Setimo se samo kako su preinacili Nurkov cist flagrant1 protiv PTBa jos na pocetku, faul na Troju pri sutu za 3pts vise sam i zaboravio protiv koga vec

 

 A ti uni ozbiljno ides u Curry/GS-sektastvo (mrzis Kinga sve vise, pa da mu sto vise pokusas 'sjebati' legacy na svaki nacin), da se osvrnem na tvoje komentare recently, znaci Poole je usrao 3 napada i to opravdava sto ga je Drej nabo pesnicom u glavu jer eto potvrdili smo da je lud ? 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Čeka sam Kelte 1 za nešto sitno, ali užas je ono ne svirati na zadnji napad, preočigledan faul, mada ih je znao i izbunariti Bron nepostojeće.

Inače, koliko im je glup taj challenge kad ne možeš da ga korisitš za non-call i kad ga potrošiš iako je bio uspješan.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, delgado said:

A ti uni ozbiljno ides u Curry/GS-sektastvo (mrzis Kinga sve vise, pa da mu sto vise pokusas 'sjebati' legacy na svaki nacin), da se osvrnem na tvoje komentare recently, znaci Poole je usrao 3 napada i to opravdava sto ga je Drej nabo pesnicom u glavu jer eto potvrdili smo da je lud ? 

 

tebratore, opusteno, shitpostujem od ustanka izjutra.

 

sta te je iznerviralo, sto kapitenska traka ide po starosti ili sto reklamiram julija, kojeg inace slabo podnosim?

 

opusti se malo, valjda je jasno da se zavitlavam. a fino si razumeo i ovo sa dubsima, svaka cast.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro ovo sa Dubsima je visak, sori za to.

 

Kakvi da se opustim, u sred poziva pustim nekako da odgledam zadnja 2min jer nisam mogao da izdrzim (nisam smeo da gledam iako sam mogao u pojedinim trenucima, drhtim sve vreme i nadam se pobedi, kad ono opet dejavu ...). Nije mi dobro od ranog jutra, a tek treba da gledam kako Djokovic podize Australian Open malo razumevanja molicu

 

+ da ne pricamo kako je King pokraden, liga da uradi nesto i omoguci nam trejd za Bogdanovica.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ali Embiid koji je na topiku komentarisan sada i verovatno nijednom više do PO :default_coffee: 

1 hour ago, delgado said:

dok su neki igraci poput Curryja, Tatuma, Doncica, Biida zesce zasticeni. Ali, vecini tih igraca King je kapiten na olstaru... 

 

Steph ti je ipak višak, za njega se nikako ne može reći da je zaštićen.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, LazarusMNE said:

 

Inače, koliko im je glup taj challenge kad ne možeš da ga korisitš za non-call i kad ga potrošiš iako je bio uspješan.

 

u poslednja 2 ili 3 minuta moze da se celendzuje samo prestup [out of bounds], bilo da je svirano ili jok. ostalo ne moze, cak i da je sudjeno nesto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, delgado said:

Pa ne znam, Dray se dozvoljavaju moving skrinovi, ranije Bogutu, Zazi ETC a to je direktno pomaganje Stephu

Brate, svi rade moving screenove, možda se Dubsima malo više toleriše, jedino to, a jedno je pomaganje Stephu, a drugo da nije zaštićen na fauliranju koliko neki.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, delgado said:

 

 

 A ti uni ozbiljno ides u Curry/GS-sektastvo (mrzis Kinga sve vise, pa da mu sto vise pokusas 'sjebati' legacy na svaki nacin), da se osvrnem na tvoje komentare recently, znaci Poole je usrao 3 napada i to opravdava sto ga je Drej nabo pesnicom u glavu jer eto potvrdili smo da je lud ? 

Kao samoprozvani guru sekte mogu samo da potvrdim i da dodam jednu anegdotu. Pre nekog vremena smo Uini i ja bili na obredu ispijanja magičnog napitka od hmelja i ja sam pogrešio rečenicu jednom pa dvaput i na kraju triput. Uini me samo naboo pesnicom bez reči, tako da sam poleteo preko stolova, ali sam bio ponosan.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...