Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 minutes ago, freethrow said:

Žilav je San Antonio i iskusna ekipa sa najjačim trenerom, no pokušavaju da nas miZErišu i da nam umanje uspehe pobeda na gostima.

Greg Popovic bez Tim Dankana🤦‍♂️ nego bar je tih 68323 gledalaca doslo da pogledaju najboljeg kosarkasa prethodnih 10 godina ali on je velikog srca, nije htio da zateze, odigrao u 2 brzini.

Sto bi se reklo, dosao da ih ispostuje

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Dobar u piku said:

Denver je od one grupe gradjanja došao do tima koji rutinira na strani Lac i tima koji će izvesno imati 60 pobeda do kraja.Pitanje je samo koji je stepen povrede prsta Nikole,mada čvrst je on momak verujem da više od 2 3 utakmice neće propustiti.

 

Slavio Srpsku Novu godinu sa familijom. Eto njega na sledecem mecu nazad. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Miki28 said:

Ae kad @freethrow pomenu da je Pop najjaci trener, koji su vam najboljih 5 trenera ikada u NBA, redom?

 

1 pjax

2 satan riley

3 pop

4 don nelson

5 sloan ili kerr ili chuck daly ili rudy tomjanovich pojma nemma

 

računam samo one koje sam gledao, daklem, bez ojerbaha, holcmana ili koga sve već

 

- mada prva tri komotno mogu na prvo mesto, dok za druga dva mesta može verovatno 10-15 trenera da konkuriše

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

 

 

Fuck Don Nelson!

Šalim se, DOn je fucking legenda, samo možda nije baš najbolji trener.

 

 

bez don nelsona ne bi bilo lepe igre dubsa u ovih 10ak godina, imho. zato sam ga ubacio u konverzaciju

 

..

edit

Nellie Ball is an offensive strategy in basketball developed by NBA head coach Don "Nellie" Nelson. It is a fast-paced run-and-gun offense relying on smaller, more athletic players who can create mismatches by outrunning their opponents. A true center is usually not needed to run this type of offense. A large volume of three-point attempts is also a feature of Nellie Ball.[1] This offense is most effective against teams that do not have the athleticism or shooting ability to keep up with the fast pace.

 

..

kada ukrstiš dona_preteču sa tex winter feat pjax triangulom i začiniš sa popovim motion offenseom, dobiješ zlatno doba dubsa.

zato mislim da je fer da bude tu negde u konverzaciji, kontam da se dubsi ne bi tako lako setili šta treba raditi da nisu iz prve ruke učestvovali u istoriji.

Edited by uini
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

treneri kradu jedni od drugih stalno, vise od toga ne znam koliko je nelson stvarno imao udela u ovoj dinastiji warriorsa.

 

inace, sten van gundy je bio na korak da bude trener warriorsa umesto kerra, ali mu nisu hteli dati punu kontrolu ekipe zajedno sa gm poslom. na kraju, van gundy je takav posao dobio u pistonisma i to je proslo bas neslavno po fransizu. 

Edited by gggggggg
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, gggggggg said:

treneri kradu jedni od drugih stalno, vise od toga ne znam koliko je nelson stvarno imao udela u ovoj dinastiji warriorsa.

 

moj omiljeni brend strateg rasel dejvis, nekom prilikom, u kojem su ga pitali da pokaže šta je to što ga inspiriše, je rekao,

"kada kažem inspiriše, mislim na stvari koje sam ukrao sa interneta"

 

to je potpuno okej i prirodno. pri čemu ne kontam zašto bi don nelson bio izuzet od priznanja kao neko ko je prvi vaspostavio ovakvu logiku a da je viđena na zvanićnoj tekmi.

 

#freedonnelson, gggggggggg gliksmane.

Edited by uini
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

meni je don nelson uvek vise asocirao na ultra brzu kosarku, ali okej ako gledam taj small-ball onda jeste bio pre vremena. edit: ako se ne varam, njegove ekipe nikada nisu imale dobru odbranu

 

david lee se ono povredio pa green mogao da igra umesto njega i da se krene sa celom pricom...

Edited by gggggggg
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, gggggggg said:

meni je don nelson uvek vise asocirao na ultra brzu kosarku, ali okej ako gledam taj small-ball onda jeste bio pre vremena. edit: ako se ne varam, njegove ekipe nikada nisu imale dobru odbranu

 

osećam nekakva emotivna cepanja u ovom postu. 

don nelson je integralni deo moderne košarke i preteča dubsa; dajte neki dokaz da nije, mrzi me da dissujem na prazno.

Link to comment
Share on other sites

Los Angeles discussed a trade with the Detroit Pistons that would send both Bojan Bogdanovic and Nerlens Noel to the Lakers. The Pistons have insisted on a first-round pick in exchange for Bogdanovic, meaning the Lakers would have to give in and move a future first to the Pistons. Los Angeles would also need to send players to Detroit to satisfy the salary-matching rules in a trade.

 

@delgado sta kazes?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, mr clutch said:

Dobro zvuci. Taman sam razmisljao o tome kako bi Denver mozda mogao pojuriti Noela kao backupa za Jokica (naravno bez toga da znam kako se njegov ugovor uklapa u salary cap Nugija).

Ne znam kako bi uklopili ove plate jer mislim da u ovoj prici Russ ne bi isao. 

Mozda ukljucit i Indijanu kao 3 tim pa oko Buddy i Bojana gradit pricu.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mr clutch said:

Pa Buddy $ Bojan > Noel & Bojan. Lakersima najvise nedostaje sut za 3 & spacing, a Davis, Bryant & Jones bi uspesno pokrili poziciju 5.

Pa da ali tesko da bi Indijana pristala za recimo Russ+FRP. 

Detroit kontam da im je bitno da uzmu pik 1 runde i da uzmu neke ugovore koji isticu. To bi moglo da se odradi recimo sa Beverleyem i Nunnom+FRP za Bojana. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Horium said:

 

Pazi, ja kapiram da more da bude nesto u njemu, jer vidjam da svuda po netu hvale coveka, ali meni je on stvarno nista spec i uopste ne razumem hajp oko njegove estetike. Na nekim slikama cak cak odise nekim daskom pancevackog mosta, sto mi je uber fashion no-no.

 

Mogu da navedem pun kufer kosarkasa koji mi izgledaju lepse.

 

Umorio sam se kaceci ovaj video... U pitanju je pjur sajens

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...