Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Previse price sta sve Denveru treba, a odgovor je samo jedan. Treba im zdravlje i to je to. Zna i Dzamal da drvi previse loptu, ali zna i napravi takeover i sam dobije mec. I dalje jos uvek nije pravi, ali polako, titule se ne osvajaju u decembru. Za sada sve ide svojim tokom. Dovoljno je sto nije Barton, za sve ostalo ima vremena. 😀

 

Zna MPJ da uzme nereznoske suteve, ali je lik Klej Tompson od 210, koji sutira 40+ % za 3 u sezoni. Uz to, defanziva je bolja, iako i dalje ima prostora za napredak, jutros je imao par jako dobrih sekvenci kad se mec lomio. Tek mu je bio drugi mec posle pauze, proslu utakmicu je bio sjajan.

 

Mislim da je prosli mec Denvera bio prvi u sezoni kad su svi igraci bili zdravi. 

 

U PO ne postoji los matchup za Denver, prosto iz razloga sto je Jokic sam po sebi problem za ostale timove. Ne postoji ekipa sa zapada koja ce biti favorit u seriji protiv Denvera, a i na istoku samo Boston vidim kao nekoga kome bih mozda dao vise sansi. Prosto, kad imas najboljeg kosarkasa sveta, uvek imas sansu. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, drperce said:

38poena, 38god, 38% pobeda - nacice Grof statistiku da je goat

 

"Niko nikad nije tako slozio brojke, a gledam NBA pre nego sto je postojao NBA" by Kosta

Ne zimku ovaj argument a poprilicno je cest. Naime, to nije hvaljenje nego cinjenica. Normalno da sam mjerodavniji za poredjenje Dzokija i Brona jer sam obojicu gledao u prajmu, za razliku od mnogog (da ne kazem od 98% ) forumasa koji NBA prati od 2015. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Previse price sta sve Denveru treba, a odgovor je samo jedan. Treba im zdravlje i to je to. Zna i Dzamal da drvi previse loptu, ali zna i napravi takeover i sam dobije mec. I dalje jos uvek nije pravi, ali polako, titule se ne osvajaju u decembru. Za sada sve ide svojim tokom. Dovoljno je sto nije Barton, za sve ostalo ima vremena. 😀

 

Zna MPJ da uzme nereznoske suteve, ali je lik Klej Tompson od 210, koji sutira 40+ % za 3 u sezoni. Uz to, defanziva je bolja, iako i dalje ima prostora za napredak, jutros je imao par jako dobrih sekvenci kad se mec lomio. Tek mu je bio drugi mec posle pauze, proslu utakmicu je bio sjajan.

 

Mislim da je prosli mec Denvera bio prvi u sezoni kad su svi igraci bili zdravi. 

 

U PO ne postoji los matchup za Denver, prosto iz razloga sto je Jokic sam po sebi problem za ostale timove. Ne postoji ekipa sa zapada koja ce biti favorit u seriji protiv Denvera, a i na istoku samo Boston vidim kao nekoga kome bih mozda dao vise sansi. Prosto, kad imas najboljeg kosarkasa sveta, uvek imas sansu. 

I na sve ovo covek zavrsio zadnje 2 PO odiseje sa 1-8 😄 

 

Kao i ucesce u 1/8 finala Evropskog prvenstva protiv egzoticne Italije...

 

Edit: Ovo me podesca na pricu Moranta od pre neki dan da su im jedini konkurenti u ligi C'...

 

Edited by LordOfTerror
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, LordOfTerror said:

Dalako da je za sve kriv ali te price kako svi treba da ih se plase...

 

 

 

 

 

Ne treba se plašiti njih, ali su nezgodan protivnik svima. Po internetu se godinama piše kako Jokić igra sa grupom građana (u ravni sa onim kako se predstavljaju Bronove ekipe), a zapravo je to najrezilijentniji tim u NBA. Nisu mrtvi ni kad je 2:0 u seriji i kad deluje da je sve gotovo. Naravno, tu je mnogo Jokićeve zasluge, ali i njegovih saigrača koji nisu baš toliko očajni kakvim ih predstavljaju. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, delgado said:

A vidis zanimljivo, Jokic kad pije metle i dzentlmetske metle nema saigrace, bio mu povredjen Marej

Lebron nabija statse, ne pominje se da igra celu Lakers karijeru skoro bez AD...

 

Keep going 🙂 

Pa tada nije uspeo ni u play in da upadne 🙂 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nema veze, jednom kada je imao AD na raspolaganju potukao je celu ligu including Jokica koji je i tu popio dzentlmentsku metlu i osvojio trofej.

Nesto ne verujem da Jokic moze do istog. Previse je veliki defanzivni liability i to timovi u plejofu narocito eksploatisu. Lakersi imaju dve pobede nad Denverom ove godine vec npr, nije ni to slucajno, kada su imali AD makar i na poluvreme u drugoj. Lakersi su tako koncipirani tako da su LBJ i AD 70% tima, i kada jedna poluga ode, jako je tesko nadoknaditi izostanak drugog. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, delgado said:

Nema veze, jednom kada je imao AD na raspolaganju potukao je celu ligu including Jokica koji je i tu popio dzentlmentsku metlu i osvojio trofej.

Nesto ne verujem da Jokic moze do istog. Previse je veliki defanzivni liability i to timovi u plejofu narocito eksploatisu. Lakersi imaju dve pobede nad Denverom ove godine vec npr, nije ni to slucajno, kada su imali AD makar i na poluvreme u drugoj. Lakersi su tako koncipirani tako da su LBJ i AD 70% tima, i kada jedna poluga ode, jako je tesko nadoknaditi izostanak drugog. 

 

Zato što je AD gospodar reketa u oba pravca kad je zdrav. Problem je u tome što on uglavnom nije zdrav, a Jokić igra na najvišem nivou celu sezonu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, delgado said:

Nema veze, jednom kada je imao AD na raspolaganju potukao je celu ligu including Jokica koji je i tu popio dzentlmentsku metlu i osvojio trofej.

Nesto ne verujem da Jokic moze do istog. Previse je veliki defanzivni liability i to timovi u plejofu narocito eksploatisu. Lakersi imaju dve pobede nad Denverom ove godine vec npr, nije ni to slucajno, kada su imali AD makar i na poluvreme u drugoj. Lakersi su tako koncipirani tako da su LBJ i AD 70% tima, i kada jedna poluga ode, jako je tesko nadoknaditi izostanak drugog. 

PeMzija, pomiri se sa tim. Totalno nebitan lik. Njegovih 40 poena je kao od nekog nebit og lika 10 poena, toliki uticaj ima na igru. 

 

Ni ti ni drugi nemojte da ga stavljate u istu recenicu sa njegovim visocanstvom, jako neukusno.

 

Budi srecan, u top 5 igraca je i to je to

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

PeMzija, pomiri se sa tim. Totalno nebitan lik. Njegovih 40 poena je kao od nekog nebit og lika 10 poena, toliki uticaj ima na igru. 

 

Ni ti ni drugi nemojte da ga stavljate u istu recenicu sa njegovim visocanstvom, jako neukusno.

 

Budi srecan, u top 5 igraca je i to je to

 

 Smesan si jbg. 

Link to comment
Share on other sites

Koliko je Nash bio los...

 

Nije da su sad ne znam kakvi kontenderi ali sve ono sto sam ocekivao od Duranta. Budi jebeni profi...

 

Sto je najgore uopste nema los support cast, Simmons se kondiciono i mentalno malo doveo u red, Warren izasao iz neke hladnjace, dosta sutera okolo...

 

Ne bih voleo da igram sa njima u PO...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...