Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Cavsi za sada deluju kao Lillard McCollum Blazersi sa mnogo kompetentnijim frontcourtom. Nema veze što je Mobley skrajnut malo dok pobeđuju, ima ko će da poentira. Bolje da je integralni deo tima koji može daleko nego da nabija brojke u nekom Orlandu.

 

Lakersi su koma. Lebrona je šut skroz izdao a u Davisu kao da nema života. Oni treba da jure svakog slobodnog poentera koji se pojavi. Kad se vraća Schroder inače?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ostalo mi u secaju da su pre pocetka prosle sezone pitali Curry-a, ko mu se najvise svidja od tih nadolazecih mladih nada i da je rekao Garland.

 

Secam se da je u tom trenutku to bila bas WTF izjava jer je ovaj imao krajnje sumnjive rookie i sofomore sezone, puno soliranja, upitni procenti suta i ispodprosecan playmaking.

 

Ali znajuci Curry-a posumnjao sam da tu ima nesto vise od kurtoazne izjave jer je radio sa njim preko leta.

 

Onda se povredio Sexton i zaokret covek da je covek preko noci postao jedan od najbolji razigravaca u ligi i digao procente suta na all star nivo...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Dracarys said:

Koji supertimovi?

 

Sem Majamija ne postoji supertim. Da li je Lav ikad bio superstar? I za Irvinga je veliko pitanje, jer je bez Brona uradio jedno veliko ništa, ali ću ipak reći da je bio superstar, jer je igrao zaista neverovatno tih godina. Lejkersi supertim, mora da se šališ.

Daj bre...koliko je imao prvih pikova? Igraci 30+ i 25+10 nisu superstarovi. AD i Vestbruk isto nisu. Igrao je u poslednjih 10g sa 20+ AS igraca.

 

 

 

Pa prva titula GSW vise vredi od svake njegove. Kari je uzeo 4 titule sa svojim timom. Cak su i od Grina pa cak i Tompsona napravili AS..a + Kari pre drafta niko ne bi dao 5 centi da ce postati istorija kosarke.

 

Dzejms je dobar, fizicki superioran i mddju top 10 najboljih, ali to je to.

Evo i Kavsi ih rutinirali...nek puste kao u Evro kupu da svi udju u PO...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Devil In My Pants said:

Daj bre...koliko je imao prvih pikova? Igraci 30+ i 25+10 nisu superstarovi. AD i Vestbruk isto nisu. Igrao je u poslednjih 10g sa 20+ AS igraca.

 

 

 

Pa prva titula GSW vise vredi od svake njegove. Kari je uzeo 4 titule sa svojim timom. Cak su i od Grina pa cak i Tompsona napravili AS..a + Kari pre drafta niko ne bi dao 5 centi da ce postati istorija kosarke.

 

Dzejms je dobar, fizicki superioran i mddju top 10 najboljih, ali to je to.

Evo i Kavsi ih rutinirali...nek puste kao u Evro kupu da svi udju u PO...

Evo i Markanen je sad superstar, ima 25-10, lol

Sekstondžija je nabijao 25 ppg do povrede itd. Statsi iz regularke ništa ne znače.

 

Jedna Lebronova nad GS vredi više nego svih šest Džokijevih

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bron 2-7? Dzordan imao te brojeve iz penzije.

 

Pobeda nad GSW??? Pa GSW je bio draftovan tim..

 

Delgado i Miki288 su na tvojoj strani, zapitaj se. 🙂

 

Dzordan, Kobi i Kari..sveto trojstvo kosarke. Kobi jes kopirao Majkla, ali je ostao dosledan timu...

 

Mnogi iz ove mlade plejade ce dostici Brona..mucenik igra da obara rekorde..tim mu se raspada dve sezone.

 

NIJE USAO U PO SA 10 EKIPA???:s_w:

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Chaos Is Me said:

Cavsi za sada deluju kao Lillard McCollum Blazersi sa mnogo kompetentnijim frontcourtom.

 

Iako kapiram da te podsecaju na Portland usled protagonizma Spiderland dvojca, meni su Kavsi nekako zdravije sastavljeni i posledicno vrlo drugaciji od nekadasnjih Blejzersa.

 

Taj kompetentan frontcourt koji si pomenuo ih potpuno transformise, tako sto sprecava konjanike da budu all-in ofanzivna ekipa a la Lilard i kompanjerosi vec ih cak covek moze nazvati all-round timom.

 

Uz to, Love i Levert ipak mogu dosta da daju sa klupe, i ako im je vece, drzite gace.

 

Ne secam se da je Portland imao takav adut u Cj-Lilard godinama.

 

Naposletku, ako se Riki (Martin) Rubio vrati iole citav, tek ce da bude veselja u Klivlendu gradu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Usudio bih se reci da je posle Dzordana najveci majstor ove igre.

 

Dzejms ovo ne bi uradio za dve godine.

Fascinantno mi je odusevljavanje trpanjem sa zagrijavanja. A pogotovo sto je na ovom klipu najbolji suter u zadnjih 7-8 godina.

Gledao sam uzivo nakon treninga jednog domaceg igraca, kojeg dosta forumasa pljuje. Lik je zabo' 78 trojki zaredom. Nakon treninga. I to mu je bilo random vece. Znam, bice sad onih koji ne vjeruju u ovu pricu ili se pitaju zasto to niko nije snimao. Naglasavam - random vece prosjecnog EL igraca.

Peja Stojakovic je poznat po tome da je rokao jos 300 dalekometnih suteva nakon svakog treninga i jos 100 midrejndzeva. Postotak uspjesnosti? Oko 90%

Edited by Kosta
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Cavsi za sada deluju kao Lillard McCollum Blazersi sa mnogo kompetentnijim frontcourtom. Nema veze što je Mobley skrajnut malo dok pobeđuju, ima ko će da poentira. Bolje da je integralni deo tima koji može daleko nego da nabija brojke u nekom Orlandu.

 

Lakersi su koma. Lebrona je šut skroz izdao a u Davisu kao da nema života. Oni treba da jure svakog slobodnog poentera koji se pojavi. Kad se vraća Schroder inače?

Kratkoročno ovo daje rezultate i jeste bolje da je deo tima koji pobeđuje nego da tankuje u Okc. Gledajući Klivlend vcrs prvi put, što moram da podvučem, meni se ne sviđa dugoročno što su doveli Mičela. Mobli mi je imao nešto Tim Dankanovsko u sebi, očekivao sam da dobije ključeve ekipe bez obzira na to što je i Garland super. 

Ne znam, moguće da tripujem zbog baš malog uzorka 

Link to comment
Share on other sites

 

Čini mi se da su Raptorsi pronašli ozbiljnog rim protectora, i to u drugoj rundi drafta. Gledajući prošlogodišnji tim, to je jedna od uloga koja im je nedostajala. Odmah je vidljivo koliko ga Nurse gotivi. Ko god je povrijeđen iz prve petorke, na njegovo mjesto upada Koloko.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Horium said:

AD kao da je odustao od kosarke. Kao neka light varijanta Simonsove boljke.

Vrvt, prvo doslo do zasicenja posle titule a onda 2 sezone sa mnogo povreda i vrvt je na njega sve to mentalno uticalo. 

Prve naznake su bile kad je potpisao novi ugovor, 190/5 gdje je i sam priznao da nije bio voljan da uzme produzenje na 2 ili 3 sezone i da se kladi na sebe ( usled povecanja salary capa ) vec da je htio najduzi moguci ugovor. Steta

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

Vrvt, prvo doslo do zasicenja posle titule a onda 2 sezone sa mnogo povreda i vrvt je na njega sve to mentalno uticalo. 

Prve naznake su bile kad je potpisao novi ugovor, 190/5 gdje je i sam priznao da nije bio voljan da uzme produzenje na 2 ili 3 sezone i da se kladi na sebe ( usled povecanja salary capa ) vec da je htio najduzi moguci ugovor. Steta

Sto je razumljivo koliko je injury prone igrac.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Radonja said:

Sto je razumljivo koliko je injury prone igrac.

Slazem se. Tesko da bi sada dobio 40 miliona po sezoni koliko mu je plata po tom ugovoru. I opet mozda se stvari promijene, odigra vecinu sezona narednih godina i zabode jos jedan velik ugovor. 

 

Sigurno da su mu IT i Cousins bili na umu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...