Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

3 minutes ago, Chaos Is Me said:

Lakersi i sa amaterskim šutem u egalu. To nešto govori i koliko su Blazersi uvek ista ekipa, za play in ili prvu rundu. Simons na šta je dobio silne pare, strašno. Pa ovaj Sharpe će takav igrač biti već sledeće sezone.

 

Govori da moraš braniti reket.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

Nunn je skandalozan

Izgleda da je ova ekipa jos gora od proslogodisnje. Neki igraci su uspeli dodatno da propadnu. Prosto neverovatno da su dali Hortona za ovog gmizavca Beverlija. Ako ne bude trejda Vestbruka, mozemo komotno da donesemo Wembejamu Pelicansima.

 

sta ti smeta beverley, jedan od retkih dobrih poteza pelinke.

 

39 minutes ago, delgado said:

A da neko skapira da GM Lakersa nije Lebron, nego Rob Pelinka ? Nemamo dokaze da je Lebron 'doveo' / trejdovao bilo koga, toliko o tome.

 

mislim da je bio intervju sa richardom jeffersonom ili channing fryeom, ne secam se tacno, ali jedan od njih je rekao da je westbrook bio jamesov posao. to naravno ne znaci da pelinka ili westbrook ne snose krivicu zbog ovog sranja. james je isto veliki deo ovog cirkusa zajedno sa drugarom iz klutcha.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Radonja said:

Neverovatno da je LAL sa 4-25 sutem za tri i dalje u tekmu.S obzirom kakav je trend u kosarci...

 

Iz istog razloga iz kog su osvojili titulu 2020. Kad imaš AD u reketu koji odlično brani, još je angažovan i u napadu a sa druge strane nema ko da ga čuva. A i PTB je stao šut.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, gggggggg said:

 

sta ti smeta beverley, jedan od retkih dobrih poteza pelinke.

 

 

mislim da je bio intervju sa richardom jeffersonom ili channing fryeom, ne secam se tacno, ali jedan od njih je rekao da je westbrook bio jamesov posao. to naravno ne znaci da pelinka ili westbrook ne snose krivicu zbog ovog sranja. james je isto veliki deo ovog cirkusa zajedno sa drugarom iz klutcha.

 

 Besan pa mi svi smetaju. Ne verujem da je to bio Frye, verovatnije RJ koji bas i ne mirise Kinga, za njega je Vince najbolji igrac s kojim je igrao 

 

  Nekoliko lepih napada koji su ukljucivali Troy Brown Jra

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...