Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Ispod radara mi prođe dvogodišnjica na forumu. Ovo je stvarno jedan lep period, stekla sam ovde fina poznanstva i drugarstva. Bilo je svega, raznih rasprava, i onih konstruktivnih, mada uglavnom besmislenih.

 

Hvala vam što ste me prihvatili, jer je ovo tema zbog koje sam prvenstveno i došla na forum. Sve što želim za 3. rođendan je da nema Jokićevaca ANNOUNCE DAME TO MIAMI HEAT! 

  • Like 7
  • Love 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, DameTime said:

Ispod radara mi prođe dvogodišnjica na forumu. Ovo je stvarno jedan lep period, stekla sam ovde fina poznanstva i drugarstva. Bilo je svega, raznih rasprava, i onih konstruktivnih, mada uglavnom besmislenih.

 

Hvala vam što ste me prihvatili, jer je ovo tema zbog koje sam prvenstveno i došla na forum. Sve što želim za 3. rođendan je da nema Jokićevaca ANNOUNCE DAME TO MIAMI HEAT! 

 

U bezgraničnom broju paralelenih univerzuma, nesagledivog makrokosmosa, postoji jedan u kojem si ti super fan Nikole Jokića i gde si urednik njegove facebook fan stranice. Cringe as it is. 😅

 

Go Jok 😅

 

Isto tako po pustahijama multiverzuma, postoji verzija Nikole Jokića koji se bavi prodajom stajskog đubriva, svakodnevno provodi vreme sa konjima, igra basket iz ljubavi, pije pivo sa drugarima iz kraja i crta mi se da bi možda bio i srećniji nego što je sada. 

Its sad because its true 🥲

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Indig0 said:

 

U bezgraničnom broju paralelenih univerzuma, nesagledivog makrokosmosa, postoji jedan u kojem si ti super fan Nikole Jokića i gde si urednik njegove facebook fan stranice. Cringe as it is. 😅

 

Go Jok 😅

 

U nekoj od bezbroj multiverse mogućnosti Jokić kida za reprezentaciju jednako ili više nego za klub, u toj verziji stvarnosti ja sam njegova super-extra-giga-mega-sega fankinja. I tetoviram pljeskavicu na desnom ručnom zglobu umesto Relikvija smrti.

Edited by DameTime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Profesionalni sport je surov i sportisti veoma cesto plate cenu, znamo svi sta se desilo Jelovcu, Ojou i da se ne lazemo, profesionalni sportisti definitivno u proseku zive  krace od onih koji to nisu. 

Postoje i "srecni" primeri kao Jeff Green / LMA nakon operacije srca, ali nadam se da ce se Bronny dobro ispitati pre nego sto pomisli(pomisle) da resumuje basketball activities. Moze da pika sa caletom i basket u dvoristu, nista nece faliti. ❤️ 

Edited by delgado
  • Like 18
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, freethrow said:

Puno pozdrava od Seltiksa 1986te. Ali da, to su te neke ekipe.

Odosmo u sirinu onda. Imali ji sta da kazu i Lejkersi '87 i '72😀 

 

Jeste da su Celticsi '86 bili tada jako, jako dobri i popunjeni ali ipak ova 3 tima su cudo ( s tim da su se Lejkersi '01 zajebavali u reg sezini+povreda Kobija ali u plejofu haos ).

 

Jedna zanimljiva cinjenica, '86 im je 16ta titula🤣🤣🤣

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

@Miki28, podseti me tj uputi, koja je bitna razlika izmedju lejkersa 2001 i lejkersa 2002, koji su dobili kingse na horryja i kradju?

Bitna razlika je da su protutnjali kroz plejof, atmosfera u timu je bila na alltime high.

Imali 15-1 skor u plejofu. 

 

Blazersi sa Pippenom, Sheed, Sabonis, Steve Smith, Damon Stodemire itd 3-0.

Kingsi 4-0.

Spursi 4-0

I 76ersi 4-1, izgubili game 1 u OT i to vodili ako se dobro sjecam +5 i onda AI napravi harakiri u poslednja 2 minuta, dao 7-8 poena i preokrenuo mec.

 

U 2002 je vec u opticaju bio 3peat, umor, tenzije izmedju Shaqa i Kobija pocele da izlaze na vidjelo itd itd.

 

'01 je prime Shaq-Kobi dua, zastrasujuce sta su radili.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

dobro ali ista ekipa je bila, samo su bolje igrali ili su kingsi mozda bili malo nezgodniji sa prinston napadom i suterima

Skoro ista ali je Ron Harper kao jedan od lidera vokalnih u svlacionici otisao u penziji a Mitch Richmond nije dao sto se ocekivalo od njega i kao sto rekoh atmosfera je bila drugacija i poceli su ispadi Kobi-Shaq.

 

Sto se Kingsa tice pa drugaciji tim jer je doslo do rokade Bibby-J. Williams, Hedo je napredovao i drugaciji setovi u napadu. 

 

Ipak kao sto rekoh ni Lejkersi nisu bili ista ekipa, doslo je do poremecaja atmosfere i zamora jer je to pohod na 3peat.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, uini said:

dada, sve kapiram. samo, ova izjava kouč lua onda nije baš nepobitna činjenica, pošto se već sezonu iza 2001, našla ekipa koja bi ih dobila da nije crooked lige

Pa eto i Lue je otisao to ljeto 2001, on nije bio tu 2002.

 

Covjek prica konkretno o timu iz '01, upravo zbog gore navedenih razloga. Isto tako i ja pominjem konkretno '17 Warriorse i Bulls '96.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Miki28 said:

 

 

Biće da je ovakav memo za KD, Hardena, AD otišao u junk.

 

8 hours ago, Luchifer89 said:
18 hours ago, SteveFrancis#3 said:
F2D8RbrXkAA4rgF?format=jpg&name=large

Super ti stoji

 

Htela sam isto da napišem, ali preteče me predsednik navijačke grupe Konji (sem ako se nisi povukao usled poslednjih dešavanja).

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Dracarys said:

Ko je bolji, Džejlen Braun ili Ostin Rivs?


Dzejlen je vec potpuno etabliran i poznato je sta se od njega moze ocekivati. 
Tacno tip igraca koji moze da postane stetocina i na terenu i na platnom spisku. 
 

S druge strane plafon Rivsa ne znamo skroz, ali znamo da ima dosta bolje odluke na terenu, a verovatno bolji sut. 
 

no brainer

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Olosh iz Junkovca said:

S druge strane plafon Rivsa ne znamo skroz, ali znamo da ima dosta bolje odluke na terenu, a verovatno bolji sut. 
 

no brainer

 

uff, pa reaves nikada nije bio u ulozi koju ima brown, pa ako ništa drugo, šut je u tom smislu nemoguće porediti u ovom trenutku.

takođe, reaves je počeo da razvaljuje u poslednjoj četvrtini sezone, i plej of je odigrao jako dobro (trebalo je verovatno da ima veću ulogu u clutchu).

 

s'tim u vezi, sada će se od početka sezone timovi drugačije odnositi prema njemu, biće skautiran detaljnije, pa ćemo videti kako će da izgleda onda. možda bude jednako strava kao u finišu sezone, videćemo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mnogo će im skautinga biti potrebno da se zatvori posle Brona i AD kao prvih napadačkih opcija.

 

Mislio sam da će neko da utera Lejkersima sa mnogo velikom ponudom za Rivsa, ali ovaj ugovor za njega je bukvalno džaba, 13 miliona po sezoni...

14 hours ago, Horium said:

Kakvo *podcaster mora da popuni prazan prostor* pitanje... 

Ma ovo pitanje je šala na ugovor Džejlena Brauna. 

 

Braun dobije 300/5, a Rivs 53/4. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...