Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

24 minutes ago, Horium said:

 

Naleteh na neki trejd proposal online za Toronto-Portland, koji bi mogao biti zanimljiv. U principu bi isao scotie i pikovi za lilarda (zbog poklapanja plata bi morao jos neko iz Toronta u Portland ali ne mogu da se setim ko).

 

nisam siguran da je toronto spreman da trejduje barnesa. mislim da nemaju muda za to. jedino kada bi imali garant lillarda da nece zatraziti trejd za godinu-dve.

 

 

sto se tice micica ja mislim da ce on imati minutazu. okc igra positionless kosarku. svi mogu na bar dve pozicije igrati jer su dovoljno dugacki da to mogu ispratiti u odbrani.

 

sga micic giddiey dort joe jdub mann kenrich jwilliams holmgren...bice tu mesta imo

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milos 3.14 said:

Treba Dalasu neki centar, ali u svakom slučaju mnogo bolja ekipa nego prošle godine+ mešaviji Luka

Holmes, Powell+Kleber i najjaci MLE prosle sezone Javale McGee. Mozda pojure neku 4ku ali limited options. 

 

Svakako fin sastav, uz Luku+Kyrie na nivou jako, jako zajebani. 

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zorex said:

Uglavnom sam pokupio ko je gde, ali da li je moguće da je Ajo Dosunmu bez ugovora i dalje?

On je RFA, ne znam koliko je Cikago spreman da mu ponudi taj max 52/4 ugovor sami pa mozda cekaju da vide interesovanje i da odluce da li ce izjednacavati ponudu/e. 

 

E sad vcrs se zavrsava moratorijum te se mogu potpisivati ugovori pa ce poceti da se resavaju i ti RFA zbog tog pravila oko izjednacavanja ponude. Rijetko ko je bio spreman od drugih timova da nude RFA offer sheet da im ne bi taj tim zarobio cap na par dana ali od vcrs ce to krenuti. 

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, MrTripleDouble said:

Stvarno ne vidim kako ce Vasa da dobije minute u ovako dobro popunjenoj spoljnoj liniji Thundera. Dobio je dobru kintu, ali se bojim da ne zavrsi kao brat Deck pre par sezona. 

 

U regularci ce verovatno i da dobije 10-15 minuta, ali u potencijalnom PO terena nece videti.

 

Lepo je ovo izanalizirao stariji Mekala

Sreca u nesreci je sto PO OKC videti nece.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

@Manu sta kazes?

Grant Williams, Dante Exum, Seth Curry i ako dodje Thybulle👍

 

 

Raspravljao sam već sa @gggggggg, nisam oduševljen sa Grantom pošto mislim da smo morali da jurimo nekog kvalitetnijeg napadača. Međutim, vidim da su svuda po internetu ljudi prezadovoljni potpisom, pa se nadam da nisam u pravu.

Generalno, ne može ništa da se ospori Nico-u za ove potpise ovako na gomili, verovatno je izvukao blizu maksimuma.

 

Dalas trenutno ima 12 igrača pod ugovorom, sa rukijima prve runde je to 14 i ne bih imao problem da Thybulle zauzme poslednje mesto.

 

Luka/Exum

Kyrie/Seth/Hardy

Josh Green/Thybulle(?)/Hardaway :classic_unsure:

Grant/Kleber/OMax

Holmes/Lively/Powell :classic_unsure::classic_unsure::classic_unsure:

 

Dosta bolja situacija nego prethodnih sezona, tim po Lukinom kroju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Manu said:

 

 

Raspravljao sam već sa @gggggggg, nisam oduševljen sa Grantom pošto mislim da smo morali da jurimo nekog kvalitetnijeg napadača. Međutim, vidim da su svuda po internetu ljudi prezadovoljni potpisom, pa se nadam da nisam u pravu.

Generalno, ne može ništa da se ospori Nico-u za ove potpise ovako na gomili, verovatno je izvukao blizu maksimuma.

 

Dalas trenutno ima 12 igrača pod ugovorom, sa rukijima prve runde je to 14 i ne bih imao problem da Thybulle zauzme poslednje mesto.

 

Luka/Exum

Kyrie/Seth/Hardy

Josh Green/Thybulle(?)/Hardaway :classic_unsure:

Grant/Kleber/OMax

Holmes/Lively/Powell :classic_unsure::classic_unsure::classic_unsure:

 

Dosta bolja situacija nego prethodnih sezona, tim po Lukinom kroju.

Jos kad bi nekako uspjeli da utrape Hardaway+McGee za nesto korisno bilo bi to bas 👍 

 

Meni se bas svidja potpis G. Williamsa+Thybulle, dobijate na cvrstini i odbrani. 

 

Luki samo treba sklopiti kompaktan tim i bice pakao.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

mavsi su verovatno na jednog mitch lobbinsona daleko od vrlo ozbiljno popunjene ekipe, makar po imenima

 

kao sto rekoh vise puta, cubanu tj FO se ne moze zameriti konstantna aktivnost, jos od draftovanja DSJa pa posledicno trejd za porzingisa i sve dalje sto je islo u dilovanju.

 

koristi se svaka prilika, pa kako bude.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Snjofko said:

Sreca u nesreci je sto PO OKC videti nece.

Bili su play in tim prosle sezone bez Holmgrena. Svi igraci su im mladi i napredovace. Ne kazem da ce uci, ali nemoj da ih iskljucujes iz price tek tako. Imaju smislenu igru, organizaciju, trenera i balansiran sastav a Shai je superstar.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Ali C lista je smesna, Reed je verovatno by far najbolji potpis, sreca po Dalas sto je Fila uzela Bambu pa ce biti dostupan. A da i neki Wood je dostupan ali videli smo na sta je to licilo prosle godine.

 

Dwight od Tajvana ceka kao zapeta puska.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

svakim danom lillard i njegova ekipa se kopaju dublje i dublje i pokazuje da nije toliko razlicit od ostalih zvezda kao sto misli.

 

Quote

As Cronin explores the broader landscape, Lillard's agent, Aaron Goodwin, has been calling prospective trade partners and warning against trading for his client, team executives told ESPN. Goodwin is telling organizations outside of Miami that trading for Lillard is trading for an unhappy player. As interference goes, this is a time-honored agent maneuver to depress offers and clear a path to a predetermined destination.

General managers who talked with ESPN suggested that pressure won't impact how they'll proceed. They would have Lillard under contract for four years, and believe his default mechanism would remain playing hard and well.

 

One year ago, Lillard pursued the Blazers on a supermax extension and landed a four-year, $176 million deal -- including a $60 million annual average when he's 35 and 36 years old. That's making it harder for the Blazers to trade Lillard, not easier. Some teams see that extension as a back-end blight on their cap.

 

https://www.espn.com/nba/insider/insider/story/_/id/37964651/inside-trail-blazers-damian-lillard-trade-talks

 

 

goodwin je agent i thybulleu. da vidimo da li ce ovo uticati na odluku portlanda povodom matchovanja.

  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Manu said:

 

 

Raspravljao sam već sa @gggggggg, nisam oduševljen sa Grantom pošto mislim da smo morali da jurimo nekog kvalitetnijeg napadača. Međutim, vidim da su svuda po internetu ljudi prezadovoljni potpisom, pa se nadam da nisam u pravu.

Generalno, ne može ništa da se ospori Nico-u za ove potpise ovako na gomili, verovatno je izvukao blizu maksimuma.

 

Dalas trenutno ima 12 igrača pod ugovorom, sa rukijima prve runde je to 14 i ne bih imao problem da Thybulle zauzme poslednje mesto.

 

Luka/Exum

Kyrie/Seth/Hardy

Josh Green/Thybulle(?)/Hardaway :classic_unsure:

Grant/Kleber/OMax

Holmes/Lively/Powell :classic_unsure::classic_unsure::classic_unsure:

 

Dosta bolja situacija nego prethodnih sezona, tim po Lukinom kroju.

 

13 miliona za granta je bas dobar posao. bukvalno duplo manje od collinsa. nadam se da ce i thybulle potpisati.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...