Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

11 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Ne kapiram uopste o cemu pricas, pa ljudi nisu povukli ni 1 potez na pijaci vec 2 dana niti ce.

 

Otiso je svak ko valja' sto bi reko Rambo...

 

pa nisu ali mozda hoce. mislim mozda su i planirali (pogotovo utah koja je lakersima izasla u susret u februaru btw), ali ovaj debilko uzeo drugog dana vec ugovor umesto da saceka par dana i dobije duplo vise para.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gggggggg said:

 

pa nisu ali mozda hoce. mislim mozda su i planirali (pogotovo utah koja je lakersima izasla u susret u februaru btw), ali ovaj debilko uzeo drugog dana vec ugovor umesto da saceka par dana i dobije duplo vise para.

Sustinski niko nije tako glup da je sacekao do poslednjeg dana imao bi ovaj ugovor od Lakersa.

 

Ovo je bukvalno skandal jer je lik potpisao 40-60 miliona ispod trzisne vrednosti, nesto kao Haren u Fili ono poslednje, ali opet njemu je to ko zna koji ugovor po redu bio i moze da se kaze da je jurio prsten. 

 

Ovde nema trika da neka mahinacije nije po sredi...

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Milko Miller said:

Odličan free agency Lejkersa nema šta. Opet ne mislim da mogu da osvoje titulu sa Lebronom u 40. godini života, ali će svakako imati bolju regularnu sezonu od prošle i to dosta. 

 

I u ovim godinama je apsolutno elitna druga opcija kontendera. Kljuc je Davis, potreban je normalan Davis na svom maksimumu, a ne onaj toplo-hladno bar sto se napada tice da bi se titula napala. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nije neka mahinacija u pitanju osim što su to Lakersi i rade fantastičan posao na FA - samo zahvaljujući tome što su Lakersi. Bilo koja druga ekipa bi preplatila ove igrače, ali eto Pelinka je nekom mađijom uspeo da ih zadrži za manje para.

Link to comment
Share on other sites

40-60 miliona ispod trzisne vrijednosti🤣🤣🤣🤣 

Jel su ponudili Spursi taj ugovor? Ne. 

Ko jeste? Lejkersi i niko vise. 

Trzisna vrijednost Austin Reavsa je 56/4 miliona a te mahinacije hejtera kako ce neki tamo SA da napakosti Lejkersima🤣🤣🤣 Mogli su samo da pomognu Reavsu a da im Lejkersi vrate tako sto ce im zarobiti cao i ostati suca k.... kad svi bitni FA potpisu pa da daju nekim tamo SNJ igracima ugovore od 20+ miliona🤣🤣🤣 Zabode neki JaM Green ugovor 20+ miliona. Plac

 

Reaves kulturno dijete, Laker. Kada dodje vrijeme, to ce znati da se ispostuje. I sada je dobio sve maximum sto su Lejkersi mogli da mu daju pa i taj 3+1 option uz trade kicker. Korektno sa obje strane. 

 

Spursi i 100 miliona ma Reavsa🤣🤣🤣

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Realno Reaves jeste potpisan ispod trzisne cijene. Igrac s njegovom produkcijom vrijedi sigurno debelo vise preko ovog iznosa. Nije ni meni najjasnije zasto niko nije ponudio veci ugovor od ovog. Ovo je zasigurno vec sad jedan od najboljih ugovora u ligi cak i da Austin ne ostvari vise nikakav napredak i ostane na ovom nivou no mislim da je dodatni napredak u njegovom slucaju poprilicno izvjestan. 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Realno Reaves jeste potpisan ispod trzisne cijene. Igrac s njegovom produkcijom vrijedi sigurno debelo vise preko ovog iznosa. Nije ni meni najjasnije zasto niko nije ponudio veci ugovor od ovog. Ovo je zasigurno vec sad jedan od najboljih ugovora u ligi cak i da Austin ne ostvari vise nikakav napredak i ostane na ovom nivou no mislim da je dodatni napredak u njegovom slucaju poprilicno izvjestan. 

Mogli su Spursi i Rocketsi. 

Sta Rocketsi dobijaju time osim da im odu dobri FA kojih jos ima jer se znalo da ce Lejkersi izjednaciti a njima 6 dana zarobljen cap? Plan Rocketsa je bio FVV pa onda Brook, Brooks i Kuzma. Prvo potpisao, drugi ostao, treci je i dalje FA a 4 ostao u Wash.

 

SA je eto mogao da ponudi cisto da zadovolje hejtere ali imaju svoga posla. Vrvt ovo oko reporta za Lillarda ih je sad zaintrigiralo.

 

Naravno da je sjajan ugovor za Lejkerse ali oni su ga doveli, oni su mu dali sansu, oni su vjerovali u njega a i samim tim da su svima govorili da ce sve izjednaciti je jasno koliko visoko misljenje imaju o njemu. Da su mogli da mu sami ponude veci ugovor, to bi i uradili. 

Lejkersi brinu o svojima i kada dodje opet vrijeme, Reaves ce biti placen.

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Mogli su Spursi i Rocketsi. 

Sta Rocketsi dobijaju time osim da im odu dobri FA kojih jos ima jer se znalo da ce Lejkersi izjednaciti a njima 6 dana zarobljen cap? Plan Rocketsa je bio FVV pa onda Brook, Brooks i Kuzma. Prvo potpisao, drugi ostao, treci je i dalje FA a 4 ostao u Wash.

 

SA je eto mogao da ponudi cisto da zadovolje hejtere ali imaju svoga posla. Vrvt ovo oko reporta za Lillarda ih je sad zaintrigiralo.

 

Mislim da je i Jazz imao prostora da mu ponudi ugovor i oni su se cak pominjali kao glavni kandidat za to. Realno nakon Brookovog povratka u Buckse vise i nije ostalo nesto relevantnih FA tako da ni Spursi ni Rocketsi ne bi nista znacajno izgubili i da im Reavesov iznos ostane zakljucan u capu do 06.07. Nama je ovo top ispalo, imamo igraca koji se u PO pokazao kao legitimna 3. opcija na vrhunskom ugovoru naredne 4 godine, a on moze jos solidno napredovati. Savrsenstvo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Spursi su do pre par sati cekali neki bezvezni ugovor Stevensa ili tako nekog slepca da se aktivira. 

 

Posle toga bi imali 13 aktivnih igraca na rosteru, jos 2 mesta i otprilike 25 miliona capa tacno da ponude Reavsu tako da i ovaj tajming ne cudi, morali su smradovi da pozure i ozvanice za svaki slucaj.

 

Fuj kako odvratna fransiza...

 

Jedva cekam da ih izbambusa Lebron i digne sidro onda ce moliti Timofeja da izadje iz penije za midlevel...

Edited by LordOfTerror
  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Nama je ovo top ispalo, imamo igraca koji se u PO pokazao kao legitimna 3. opcija na vrhunskom ugovoru naredne 4 godine, a on moze jos solidno napredovati. Savrsenstvo. 

Naravno da je top ispalo ali necemo se sad praviti kao da nismo izgubili Carusa, da nismo godinama gledali Russa i podsmijavanja drugih, plus milion datih FRP. Pa tog istog Reavsa su podjebavali kako veze nema do samo prije mjesec, dva a sad je igrac za 100/4😀 

Niko ih ne sprecava da i oni nadju nesto kao Heat i da prokopaju. Lejkersi su nasli Carusa i Reavsa, godinama unazad odlicno draftuju plus sto su sam vrh pozeljnosti igraca sa FA.

6 minutes ago, LordOfTerror said:

Fuj kako odvratna fransiza...

 

Jedva cekam da ih izbambusa Lebron i digne sidro onda ce moliti Timofeja da izadje iz penije za midlevel...

Mozgovu cemo opet dati 60/4 a Dengu 80/4😉

3 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Ne brini doce novi LeBron. Imamo pik na Doncicu. 

Potpisuj. Jos ljeta 2025 prazan cap. Moze Doncic da pokazuje prstom i da mu se dovodi. A pikovi iz 2030+ godina u igri

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Naravno da je top ispalo ali necemo se sad praviti kao da nismo izgubili Carusa, da nismo godinama gledali Russa i podsmijavanja drugih, plus milion datih FRP. Pa tog istog Reavsa su podjebavali kako veze nema do samo prije mjesec, dva a sad je igrac za 100/4😀 

Niko ih ne sprecava da i oni nadju nesto kao Heat i da prokopaju. Lejkersi su nasli Carusa i Reavsa, godinama unazad odlicno draftuju plus sto su sam vrh pozeljnosti igraca sa FA.

 

Iskopavao je scouting tim i ranije odlicne igrace nizim pikovima, to je cinjenica. Caruso je glupo izgubljen zbog RW trejda i biranja izmedju njega i THTa (i dalje mislim da ga se olako pustilo, on i dalje ima solidan potencijal), RW je najgori trejd Lakersa ikad i to je uradjeno zbog bespotrebnog panicarenja nakon poraza od Sunsa kad se Davis polomio. Zbog tog kvalitetnog rada skauta godinama unazad ocekujem dogodine iskorak Christiea, a i Lewis i Castelton djeluju interesantno. Vidjet cemo ih vec prekosutra cini mi se u SL u Sakramentu. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Iskopavao je scouting tim i ranije odlicne igrace nizim pikovima, to je cinjenica. Caruso je glupo izgubljen zbog RW trejda i biranja izmedju njega i THTa (i dalje mislim da ga se olako pustilo, on i dalje ima solidan potencijal), RW je najgori trejd Lakersa ikad i to je uradjeno zbog bespotrebnog panicarenja nakon poraza od Sunsa kad se Davis polomio. Zbog tog kvalitetnog rada skauta godinama unazad ocekujem dogodine iskorak Christiea, a i Lewis i Castelton djeluju interesantno. Vidjet cemo ih vec prekosutra cini mi se u SL u Sakramentu. 

Sjebali smo sto sampionski tim nismo upgrade-ovali vec isli na remont pa onda sto taj nismo upgrade-ovali nego opet remont i rezultat je nekoliko propustenih plejofova, ispadanja u 1 rundi, datim milion pikova, dovodnenja-trejdovanja igraca. 

Prosla sezona katastrofa gdje se islo ili shutdown Lebrona ili hail mary pas da Russ-ov isticuci ugovor u nesto pretvorimo i pozicioniramo se za ovo ljeto. To je odradjeno sjajno, sezona izvucena i sada se ubjranu plodovi rada prethodne 2 sezone i planiranja za ovo ljeto. Jbg. 

 

Reaves je mogao sacekati da vidi dal ce doci ta ponuda ali kao sto rekoh, Lejkersi ce se oduziti jer ce imati priliku da se bori za titulu sa ozb ulogom i da naolati te partije. Vec za 2 ljeta ce ako nastavi napredak dobiti produzenje i masan ugovor

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I meni su Lejkersi uradili dobar prelazni rok za sada. U neku ruku očekivano pošto su to Lejkersi, ali mislim da im krajnji dometi nisu veliki i to ne zbog pomoćnog osoblja kojeg sad ima dovoljno i u dobrom kvalitetu već zbog dva superstara.

Finiks isto dobar, rešili se Pola pokupili solidne igrače na minimalcu.

Ipak, najbolje poteze za sad su uradili u Memfisu. Oni su osetno jači nego prošle godine.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...