Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

https://www.si.com/extra-mustard/2023/06/17/lebron-james-appears-to-respond-to-nuggets-michael-malone-i-hear-im-on-your-mind

 

Quote

In Europe for the last past few weeks minding my business and I hear I’m on your mind that much huh??? I mean I guess I see why. 🤷🏾‍♂️ But Wave the flag on these lames!! Please make being player cool again cause the lame machine is at an all-time high. Enjoy your light but just know I’m the SUN. I stay on forever! 😉🫡🙏🏾👑

 

Nagradno pitanje, koliki si narcis od 0 do LeBron James?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, RatzenStadt said:

 

"Gospodine Dzordan, koji je tajni sastojak ovog biznis uspeha?"

 

MJ: "Inflacija"

Pa ne bih rekao da je inflacija u SAD bila preko 1000% u poslednjih 13 godina.

6 hours ago, gggggggg said:

koliko je tek mogao zaraditi da nije bio jedan od najgorih vlasnika u tom periodu.

Mislim da niko nikada nije zaradio više, fil fri tu demantovati me. Ne govorim o uspehu franšize, isključivo finansijski aspekt me zanima.

Edited by displejnejm
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, RatzenStadt said:

 

"Gospodine Dzordan, koji je tajni sastojak ovog biznis uspeha?"

 

MJ: "Inflacija"

Ih, da su moje investicije isto tako skočile kao i Džordanu, odavno bih bio u penziji :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, displejnejm said:

Pa ne bih rekao da je inflacija u SAD bila preko 1000% u poslednjih 13 godina.

Mislim da niko nikada nije zaradio više, fil fri tu demantovati me. Ne govorim o uspehu franšize, isključivo finansijski aspekt me zanima.

Ne znam puno o vlasnicima i ne znam ko je prodavao skoro, ali kapiram da svi koji su kupili pre 20,30 ili vise godina, a danas prodaju, zaradice najmanje toliko kao Dzordan.

 

Eto, znam Kjubana i on bi mogao da proda Dalas za sigurno vise para nego Dzordan Hornetse, a platio je isto kad je kupovao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Snjofko said:

Ne znam puno o vlasnicima i ne znam ko je prodavao skoro, ali kapiram da svi koji su kupili pre 20,30 ili vise godina, a danas prodaju, zaradice najmanje toliko kao Dzordan.

 

Eto, znam Kjubana i on bi mogao da proda Dalas za sigurno vise para nego Dzordan Hornetse, a platio je isto kad je kupovao.

 

jedino sto je mikele kupio pre 12-13 godina a ne pre 20-30.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Luchifer89 said:
1 hour ago, Miki28 said:
Oni su Suns, Lebron je sun.
Jel se otrijeznio Malounovic i jel prica i dalje o Lejkersima?

Čekaj, Lebron je sun, oni su suns - ne vidiš sličnost?

 

Postoji sličnost, čoukuje kao i Sunsi

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...