Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

3 minutes ago, DameTime said:

@Zvezdinho Super mi je ta priča o sudijama, kad se izgubi oni su pokrali, a ako se pobedi onda je uprkos njima. Pritom Boston se još uvek nije plasirao u ECF. 

Eh da je srece pa da se i ne plasira. Da se nagradi Dzemo za sve godine mucenja i borbe sa Ratnicima, igranja sa CP3, sa Irvingom, Embiidom, za D'Anthony-a, Doc-a. Covjek morao u striptiz bar da sacuva glavu.

Izdrzi Dzemooooo

Edited by Miki28
edit
  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Doc Rivers last 9 games to make it to the Conference Finals:

2015 Game 5 — Loss
2015 Game 6 — Loss
2015 Game 7 — Loss
2017 Game 7 —  Loss
2020 Game 5 — Loss
2020 Game 6 — Loss
2020 Game 7 — Loss
2021 Game 7  — Loss
2023 Game 6 — Loss

 

Embiid u poslednje 2 u game 7, porazi od Toronta i Atlante.

 

Ako vcrs dobiju to ce biti cudo.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Išbija u stilu klasičnog novog vlasnika: blockbuster trade gde baciš celu budućnost tima i otkaz treneru koji je bio statistički gledano najbolji trener u istoriji Finiksa i to sve za tri meseca. Nije on kriv sto mozak tima ne može da igra plejof nepovredjen i sto mu najbolji igrač ne zna igrati kad mu preti eliminacija. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Milko Miller said:

Išbija u stilu klasičnog novog vlasnika: blockbuster trade gde baciš celu budućnost tima i otkaz treneru koji je bio statistički gledano najbolji trener u istoriji Finiksa i to sve za tri meseca. Nije on kriv sto mozak tima ne može da igra plejof nepovredjen i sto mu najbolji igrač ne zna igrati kad mu preti eliminacija. 

Ishibia da je dosao ranije pa da se odradi trejd kad je i trebao da se odradi, na ljeto. Ne otpisujte vi Sunse, imaju oni da se pitaju narednih godina. 

Blockbuster trade se prati sa jos mini poteza i korekcija a za to Sunsi nisu imali vremena. Zato imas mali milion timova koji su osvojili titulu kada su na vrijeme odradili blockbuster trade odnosno prije pocetka sezone a ja da se sjecam nijedan tim koji je uzeo titulu nakon sto je to odradjeno u toku sezone. Lejkersi sa Pau Gasolom '08 su najblizi bili. Mozda i ima da je uzeo neki ali ja se ne sjecam a i to je anomalija. 

Sunsima je trejd trebao na ljeto i onda tokom sezone da sklope kockice. Zato ce sada odraditi sve sto treba i prvi od tih ooteza jeste trener koji je u 3 godine nazadovao sa ekipom. 

Da dozvolis da gubis po 30 razlike u elimininacionim utakmicama kod kuce? Za to se naravno dobija otkaz. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Monti je bukvalno preokrenuo franšizu, od babla pa do sranja sa Ejtonom Finiks je igrao možda i najbolju košarku.

Nakon izgubljenog finala po meni 2 velike greške kluba, prva tretman prema Ejtonu, a onda i ugovor sa CP3 koji jeste odlično igrao, ali se u tom finalu videlo da sa njim nema leba.

Svakako 2 raspada u bitnim tekmama su razlog za otkaz.

Dobar potez je što su krenuli od trenera, sledeći je GM pa da onda da on i novi trener odluče šta će sa CP i DA

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Lowry igra statistiki dentičan per 36 PO kao u sezoni kada je osvojio titulu sa Toronton:

 

18/19: 14.4 ppg, 6.4 apg, 4.7rpg, 5/11 iz igre, 2 trojke pg, efg 53%

 

22/23: 14.3 ppg, 6.4 a0g, 4.2 rpg, 5/11 iz igre, 2 trojke pg, efg 53%

  • Like 8
  • WOW 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kosta said:

Mislim da su prerano nogirali Montija iako bih volio vidjeti sta bi npr Budenholcer uradio sa Sansima. Da su pametni, pa da ostave samo Djurenta i Armanija i dovedu 10 novih....

Pa oni imaju KD, Book, CP3, Aytona na platnom spisku uz cini mi se jos Shamet i Payne. Ostalima ili isticu ugovori ili imaju TO tako da ce biti velikih promjena.

 

CP3 nema trika da mu garantuju 30 miliona tako da ce ili ici sa nekim trejdom da oslobode salary cap ili da ga waive-uju prije roka kad mu ugovor oostaje garantovan pa da rasire to na 3 godine i po 5 miliona otprilike udar na salary cap u te 3 sezone ali svakkao da ce no1 opcija biti trejd.

 

Ayton ne znam, mislim da je bivsi. Jeste da je Monty problem imao sa njim ali mislim da je i fanovima a i Book, KD dosta Aytona i njegovog ponasanja tako da ako mogi da dobiju neku dubinu, vjerjnem da ce ga trejdovati. 

Payne mozda ostane ali Shameta ce trejdovati, to mislim da nece biti problem jer nacice se ekipe za njega. 

1 minute ago, Milos 3.14 said:

Dobar potez je što su krenuli od trenera, sledeći je GM pa da onda da on i novi trener odluče šta će sa CP i DA

Ako Myers ide iz GS, eto njega u Sunsima. Dace Ishibia sve sto trwba da ga dovede.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miki28 said:

Pa oni imaju KD, Book, CP3, Aytona na platnom spisku uz cini mi se jos Shamet i Payne. Ostalima ili isticu ugovori ili imaju TO tako da ce biti velikih promjena.

 

CP3 nema trika da mu garantuju 30 miliona tako da ce ili ici sa nekim trejdom da oslobode salary cap ili da ga waive-uju prije roka kad mu ugovor oostaje garantovan pa da rasire to na 3 godine i po 5 miliona otprilike udar na salary cap u te 3 sezone ali svakkao da ce no1 opcija biti trejd.

 

Ayton ne znam, mislim da je bivsi. Jeste da je Monty problem imao sa njim ali mislim da je i fanovima a i Book, KD dosta Aytona i njegovog ponasanja tako da ako mogi da dobiju neku dubinu, vjerjnem da ce ga trejdovati. 

Payne mozda ostane ali Shameta ce trejdovati, to mislim da nece biti problem jer nacice se ekipe za njega. 

Ako Myers ide iz GS, eto njega u Sunsima. Dace Ishibia sve sto trwba da ga dovede.

Da pod ugovorom su samo Book(4 još),  KD (3 još),  Ayton(3 još), CP(2još) , Shamet i CP od čega do 30 juna se moraju odlučiti da otpuste Paula i isplate mu 15M koji su mu zagarantirani i otpuste CP15 i plate mu 2M koji su mu zagarantirani. Ili zadrže obojicu i plate im 30M i 6 M respektivno. Svi ostali su FA

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

morant opet vitlao pistoljem na instagramu...

 

 

lue ima jos ugovor nekoliko godina. znaci morace se trositi pikovi da bi se doveo. nisam siguran da je phoenix u poziciji da trosi pika na trenera sada kada su limitirani po tom polju nakon trejda.

jedina nada je da lue da ostane bez posla.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Miki28 said:

Naravno da nije ali ako postane slobodan ( male sanse ) on bi bio no1 pik za mene.

Ima jos trenera naravno

Ja bih volio najradije Mikea. Nekako ga vidim u toj ulozi. Ayton ( mogući suitors  Bullsi, Dallas, PTB i Charlotte) i CP na trade blocku ide rumour. Govori se i da je Isaiah Thomas novi GM ali to je još  neprovjereno. 

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, bodo said:

Ja bih volio najradije Mikea. Nekako ga vidim u toj ulozi. Ayton i CP na trade blocku ide rumour. Govori se i da je Isaiah Thomas novi GM ali to je još  neprovjereno. 

Koja je logika da uzimaš lika koji je pokazao sve svoje mane u ovom PO? Čovek koji odustaje od utakmice na 0.5 sekundi do kraja, ne uzima tajm aut da spremi akciju, itd.?

Za regularnu sezonu je sjajan, lepo on pripremi svoje ekipe, ali cilj je valjda titula u naredne 2-3 sezone dok je KD još vrhunski igrač?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, displejnejm said:

Koja je logika da uzimaš lika koji je pokazao sve svoje mane u ovom PO? Čovek koji odustaje od utakmice na 0.5 sekundi do kraja, ne uzima tajm aut da spremi akciju, itd.?

Za regularnu sezonu je sjajan, lepo on pripremi svoje ekipe, ali cilj je valjda titula u naredne 2-3 sezone dok je KD još vrhunski igrač?

Pa prvenstveno zato šta zna kako se osvaja prsten. A realno koji trener je savršen, bez mana a da je dostupan. Od ponuđenih meni se on čini kao najbolje rješenje. Možda se i varam. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, bodo said:

Pa prvenstveno zato šta zna kako se osvaja prsten. A realno koji trener je savršen, bez mana a da je dostupan. Od ponuđenih meni se on čini kao najbolje rješenje. Možda se i varam. 

Meni je tu pitanje koliko je on zaslužan za tu titulu. Nešto kao Dok Rivers i njegova titula mi je potencijalno poređenje. Riversa bih samo neprijatelju poželeo. 

Edit: i Rivers je dobar za ekipe koje hoće da budu solidne i da se ne bore za prsten. Da budem pošten. 

Edited by displejnejm
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, displejnejm said:

Riversa bih samo neprijatelju poželeo. 

 

doc nije vrhunski trener ali je u gornjoj polovini onih koji cirkulisu u nba; to se vidi po tome kako ekipa pravi egzekuciju nakon tajm auta, koliko pobeda ima tokom sezone i po i itd.

 

jeste choker ali nije los trener.

Edited by uini
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

doc nije vrhunski trener ali je u gornjoj polovini onih koji cirkulisu u nba; to se vidi po tome ksko ekipa pravi ehzekuciju nakon tajm auta, koliko pobeda ima tokom aezone i po i itd.

 

jeste choker ali nije los trener.

Da da, editovao sam u međuvremenu, jer sam preterao sa kvalifikacijom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...