Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

 

6 hours ago, orionbre said:

 

Mešaš ovde peer pressure i stres nastao iz egzistencijalnog straha.

Ovo prvo se preraste max do 25. ili dok ne prestaneš da razmišljaš o očekivanjima drugih o tvom životu.

 

Ovo o čemu sam ja pisala nema veze sa peer pressure. Radi se o očekivanjima drugih generalno tj. društvenim normama. Isto tako u NBA postoje određene "norme" koje se stavljaju pred igrače.

 

6 hours ago, orionbre said:

 

A ovaj iskonski stres je najgora pošast današnjice. Od imposter sindroma, preko straha da ne ostaneš bez posla, pa raste eksponencijalno i jede te i uništava iznutra.

 

Izjava mu je naravno komična. Ne zato što se možda nije osećao tako, nego zato što pogađa na nivou "i bogati plaču". Najviše što mogu da mu dam je neki suludi benefit of the doubt da je želeo da utiče na obične ljude da istraju u svojim borbama i namerama.

 

To što se on tako osećao ne bi trebalo da ima veze sa egzistencijalnim strahom, inače ne bi razmišljao o povlačenju nego igranju do kad fizički može jer mu to donosi pare i obezbeđuje egzistenciju. Podsmevanje nečijem mentalnom zdravlju i paušalnu procenu da ako ima saldo na računu ne može i ne sme da se oseća loše ne bih dalje komentarisala.

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

Bravo za OKC. Bas su mi dragi. Ingram nije pogodio bacanje kada je bilo najvažnije inače je odigrao sjajan meč. CJ McCollum baš podbacio. SGA, Giddey i Dort glavne baje. 

Edited by bodo
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, iako sam pikirao bio OKC u ovom duelu kao pobednika i doista su i pobedili, glavni utisak mi je da su djecarci iz Oklahome ipak ne bas dorasli za plejof.

Mislim da ne prolaze Minesotu.

 

That being said, ovo je dragoceno iskustvo za njih u svakom slucaju.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Horium said:

Ne znam, iako sam pikirao bio OKC u ovom duelu kao pobednika i doista su i pobedili, glavni utisak mi je da su djecarci iz Oklahome ipak ne bas dorasli za plejof.

Mislim da ne prolaze Minesotu.

 

That being said, ovo je dragoceno iskustvo za njih u svakom slucaju.

Ne bih se baš kladio na Sottu protiv njih. Čista psihologija. Lako se može desiti da ih oduvaju. Najveći problem OKC je defanzivni skok. Nemaju size. Ali imaju perspektivu. 

I jako mi se sviđa kod SGA što nema kod njega cirkusantske proslave koša. Dade kos za vodstvo na manje od minut do kraja a hladan ko špricer. Bravo momak,  svaka čast. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@zorex

 

happy-sarah-palin.gif

13 minutes ago, bodo said:

 Najveći problem OKC je defanzivni skok. Nemaju size. Ali imaju perspektivu. 

 

nemaju centra ali imaju size.

vidim da je jalen goat williams jako lose odigrao, tako da ima prostora za jos bolje, pod uslovom da sga i ekv giddey budu na nivou od jutros. dort tesko da ce vezati dve ovakve partije u napadu.

 

drago mi je sto su dobili prvu tekmu koja se racuna.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, uini said:

@zorex

 

happy-sarah-palin.gif

 

nemaju centra ali imaju size.

vidim da je jalen goat williams jako lose odigrao, tako da ima prostora za jos bolje, pod uslovom da sga i ekv giddey budu na nivou od jutros. dort tesko da ce vezati dve ovakve partije u napadu.

 

drago mi je sto su dobili prvu tekmu koja se racuna.

Ako je za tebe size Saricevih 6'10''( za kojeg dobro znamo šta može na centru) i onda sljedeći Williams 6'9'' i kao najbolji defanzivac Lue Dort sa 6'4'' sta onda reći za NOLU. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

@bodo jasno je da nemaju centra, to sam i napisao (cak ni poku im ne igra jer je ispao iz rotacije zbog visemesecnog outa), samo kazem da ekipno imaju size, jer su uglavnom krakati basketasi oko 2m. mislim da im je dort najnizi igrac a cuva ingrama koji je 10ak cm visi.

 

koliko vidim, imali su 10ak skokova manje, valanciunas inace bere skokove protiv bilo koje ekipe.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

@bodo jasno je da nemaju centra, to sam i napisao (cak ni poku im ne igra jer je ispao iz rotacije zbog visemesecnog outa), samo kazem da ekipno imaju size, jer su uglavnom krakati basketasi oko 2m. mislim da im je dort najnizi igrac a cuva ingrama koji je 10ak cm visi.

 

koliko vidim, imali su 10ak skokova manje, valanciunas inace bere skokove protiv bilo koje ekipe.

Inace je OKC ekipa koja je skoro na dnu lige u defanzivnom skoku i ekipa koja prima najviše second - chance koševa po meču u ligi. Skoro 16. Nemaju centra tipa Jonas, Ayton,  Davis i njima slični.  Saric je sta je. Igra na BBIQ ali totalno neatletican. Jbg  povrede uzele danak. Ingram izgleda i više od nominalnih6'8''. Jonas je 6'11'' a Heyes 7'.

Link to comment
Share on other sites

mislim da smo apsolvirali da bukvalno nemaju centra. ipak, kada budu imali pokua i holmgrena u sastavu, taj deficit rebsa ce se ipak malo nivelisati, iako ni oni nisu centri. 

za ovaj plejin je to sto jeste.

1 minute ago, Miki28 said:

Lazni no1 seed ce imati Minesotu ili OKC za protivnika.

Odmor do 2 runde i Sunsa

 

sto lazni miki. pa valjda se i zato boris za prvo mesto, da imas lakseg protivnika od ostalij i prednost domaceg terena sto vise

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

mislim da smo apsolvirali da bukvalno nemaju centra. ipak, kada budu imali pokua i holmgrena u sastavu, taj deficit rebsa ce se ipak malo nivelisati, iako ni oni nisu centri. 

za ovaj plejin je to sto jeste.

 

sto lazni miki. pa valjda se i zato boris za prvo mesto, da imas lakseg protivnika od ostalij i prednost domaceg terena sto vise

Sala uini, sala. Dobri su Nuggetsi👍 

4 minutes ago, bodo said:

Sta kažu za Gobera. Se vrača u sastav za OKC. 

Trebalo bi, rekli su da je suspenzija za 1 mec

Edited by Miki28
typo
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Šta ti je statistika... CJ odigrao baš "dobro", a najbolji +- u ekipi 

We the North... vreme za promene

@Miki28 Slažem se. Sviđa mi se i koncept i razrada Play in-a.

 

8 minutes ago, Miki28 said:

Trebalo bi, rekli su da je suspenzija za 1 mec

Namestio Bron...:whistling: - uticajan je King

što bi rekao SAS, basketball savant

Edited by AlexMaxim
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, AlexMaxim said:

Šta ti je statistika... CJ odigrao baš "dobro", a najbolji +- u ekipi 

We the North... vreme za promene

@Miki28 Slažem se. Sviđa mi se i koncept i razrada Play in-a.

 

Namestio Bron...:whistling: - uticajan je King

što bi rekao SAS, basketball savant

Rekao je prosle godine da nece propustiti plejof. 

Sto bi rekao Wob promises made, prokises kept

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, AlexMaxim said:

Šta ti je statistika... CJ odigrao baš "dobro", a najbolji +- u ekipi 

 

proveo je ono vreme u petorki kada su stizali i prestigli 10 razlike OKC. početak 4. Sa Richardsonom ,Marshallom Jonasom i ne pamtim ko je bio 5. Možda Murphy. Ingram je bio na klupi tad. a inače nije skoro ništa pogodio a naročito u clutchu.

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 said:

Rekao je prosle godine da nece propustiti plejof. 

Sto bi rekao Wob promises made, prokises kept

Blasphemy!!! 
His 👑 highness always keeps his promises...

except in rare occasions when not ,

but there is simple solution - blame all others :classic_laugh:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...