Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Kakav resilience ima Juta i to sa kakvim likovima, zaboravio sam da Toskic i Damjan Jones postoje, Damjan Jones danas postao knockdown 3pts suter i svako bacanje rutinski ubacuje, kao da je drugi covek/igrac. Onda Agbaji, Kellyjeva user trojka, Dunn, neverovatna sta izvlace ti ljudi svake godine, max iz apsolutno svakog rostera poslednjih 5+ godina...

 

 Idemo u OT. 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, displejnejm said:

Jokić i definitivno uspeo da eskivira MVP, kakvo klanje će biti između Voriorsa, Klipersa i Lejkersa za br. 6.:thumbup:

Warriorsi su u prednosti jer ko god da dobije vcrs u ovom duelu Lejkersi-Klipani oni idu na 5 a porazeni na 7 mjesto. 

 

Warriorsi posle samo treba da prate kako ostali igraju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kriminal od utakmice. Ali nije igrao Nikola par utakmica...nek' se šutne u guzicu ili si opali šamar. Mora to malo. 

Twitter orgazmi i naslađivanja raznoraznih Wrightova i sl je ono što treba izgurati da se ne prosere čovjek...ali tako svaki put. 

Embid porobio izgleda...svaka čast.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bodo said:

Kako stvari stoje  winner derbija LA sutra sabajle  je gotovo sigurno 5th seed. 

Vrvt mada ima jos kalkulacija. Bjeze svi od Sunsa a nije ni cudo.

Lejkersi nema trika da ce igrati sa Lebronom i AD protiv Klipana, 38 i 42 minuta odigrali bez ikakve potrebe jutros. 

 

Na zapadu ostalo da se rijesi to pitanje 5tog mjesta i da li OKC ili Dalas ulaze u playin. 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Miki28 said:

Vrvt mada ima jos kalkulacija. Bjeze svi od Sunsa a nije ni cudo.

Lejkersi nema trika da ce igrati sa Lebronom i AD protiv Klipana, 38 i 42 minuta odigrali bez ikakve potrebe jutros. 

 

Na zapadu ostalo da se rijesi to pitanje 5tog mjesta i da li OKC ili Dalas ulaze u playin. 

Mogli bi i mi birati protivnika mada mislim da to nećemo uraditi. Interesantno je da zadnja dva meča igramo protiv potencijalnog i najvjerojatnijog protivnika u prvoj rundi. Mada ruku na srce u trenutnoj konstelaciji snaga Klipana su nam poželjniji protivnik. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, bodo said:

Mogli bi i mi birati protivnika mada mislim da to nećemo uraditi. Interesantno je da zadnja dva meča igramo protiv potencijalnog i najvjerojatnijog protivnika u prvoj rundi. Mada ruku na srce u trenutnoj konstelaciji snaga Klipana su nam poželjniji protivnik. 

Tesko da sada mozete jer bi i pored 3 poraza moralo dosta toga da se poklopi a i vama je bitno da imate HCA u prvoj rundi a imacete ga i u 2 jer ce Denver ispasti.😀 

 

Jutros vam starteri ostali  dugo na parketu, gledaju sto vise minuta da provedu zajedno. Imate b2b sa Denverom i Lejkersima ( ocekujem da odmorite u b2b startere osim mozda Bookera ) a moguce i u poslednjem duelu sa Klipanima ili da starteri odigraju 1 poluvrijeme. 

 

Mocni ste jako, jedino ste vi nezgodni Lejkersima i volio bih da vas izbjegnu.

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Miki28 said:

Tesko da sada mozete jer bi i pored 3 poraza moralo dosta toga da se poklopi a i vama je bitno da imate HCA u prvoj rundi a imacete ga i u 2 jer ce Denver ispasti.😀 

 

Jutros vam starteri ostali  dugo na parketu, gledaju sto vise minuta da provedu zajedno. Imate b2b sa Denverom i Lejkersima ( ocekujem da odmorite u b2b startere osim mozda Bookera ) a moguce i u poslednjem duelu sa Klipanima ili da starteri odigraju 1 poluvrijeme. 

 

Mocni ste jako, jedino ste vi nezgodni Lejkersima i volio bih da vas izbjegnu.

Uzajmno uvažavanje. Ja mislim da ste najnezgodniji protivnik od tria vi, LAC ili GSW. 

Edited by bodo
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kakav mec LeBrona!

 

Tesko je znati sta je ovde pametno uraditi da se dobiju Kingsi u prvoj rundi. Bas je morao sinoc da padne produzetak, izvesno je da ce veceras odmarati.

 

Postoji sansa i da Sansi odmaraju glavne igrace protiv LAL. Pogotovo ako obezbede 4. mesto pobedom nad Nagetsima.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Dracarys said:

Kakav mec LeBrona!

 

Tesko je znati sta je ovde pametno uraditi da se dobiju Kingsi u prvoj rundi. Bas je morao sinoc da padne produzetak, izvesno je da ce veceras odmarati.

 

Postoji sansa i da Sansi odmaraju glavne igrace protiv LAL. Pogotovo ako obezbede 4. mesto pobedom nad Nagetsima.

Mi smo sigurno četvrti. Ako i izgubimo sve do kraja jer imamo bolji tie-breaker od svih iako nismo odigrali još sa vama i Klipanima. Ako ne bude head to head onda imamo bolji skor u diviziji ili ako bude potrebno konferencijski od svih. Od GSW smo bolji u h2h 3:1. LAL i  LAC trenutno 2:1 u našu korist. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dracarys said:

Nisam obracao previse paznju na to ko ima prednost.

 

To bi znacilo da bi za Sanse odmaranje moglo da krene, jer nije da to isto nisu radili prethodnih sezona. 

 

 

 

 

Nešto ne vjerujemo u to. Objasnio @Miki28. Cilj je uigrati ekipu u ovom sastavu sa KD. Eventualno kalkulirati u zadnjem meču u zavisnosti od vašeg ishoda sa LAC šta se iskreno nadam da necemo ili bar ja to ne želim. Fair and square neka bude pa kako bi Slovenci rekli kar bo pa bo. 

Link to comment
Share on other sites

Uz rizik da ispadnem Lejkersomrzac (jesam :), zasto bi bilo koja ekipa pokusavala da izbegne ekipu koja kompletna jedva na produzetak dobija ovu grupu gradjana od nocas?

 

Ne znam sta rade u Denveru ali ovo ne lici ni na sta trenutno. Ne deluje mi da je neki specijalan plan u pitanju ako ti najbolji igraci odigraju, ali 25 min polovicno i jadno i izgubis od Hjustona.

 

Bogdan malo dosao sebi i bar privremeno izasao iz mode-a najprosecnijeg igraca u ligi. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...