Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Koja bulja od ekipe je ovaj Memifs.

 

Katastrofalna odluka da onako lako puste Meltona.

 

Brooks nesto doprinosi u odbrani ali u napadu samo kad bi mu rekli da igra kao PJ Tucker, taj neki usage bi mogao da opravdava njegov napadacki besmisao.

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

Mnogo je dubok Boston, ubedljivo najbolje ekipa u ligi. 

 

White je takodje nevidjen zabod. Kad se kompletiraju uglavnom ima ulogu da pojaca protok lopte, kad zatreba samo se prebaci na mode iz Spursa...

 

Inace prilicno sam siguran da Browna pretvore u bilo sta ne bi bili losiji, cak mislim da ce im u svim teskim serijama biti omca oko vrata...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LordOfTerror said:

Mnogo je dubok Boston, ubedljivo najbolje ekipa u ligi. 

 

White je takodje nevidjen zabod. Kad se kompletiraju uglavnom ima ulogu da pojaca protok lopte, kad zatreba samo se prebaci na mode iz Spursa...

 

Inace prilicno sam siguran da Browna pretvore u bilo sta ne bi bili losiji, cak mislim da ce im u svim teskim serijama biti omca oko vrata...

 

Uf, bas hot take. Taj isti Brown generalno u plejofovima nikad nije podbacio, sto se ne moze reci za Tejtuma.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Horium said:

 

Uf, bas hot take. Taj isti Brown generalno u plejofovima nikad nije podbacio, sto se ne moze reci za Tejtuma.

Ne moze ozbiljna serija da trpi tako 2 losa ball handlera.

 

Pogotovu sto ove sezone pored White-a imaju i Brogdona kao osiguranje.

 

Ne mogu bas da skapiram sta im donesi Brown koji glavom kroz zid mora da ispali svojih 20 suteva...

 

Iako nisam neki ljubitelj Beala ali da ga zamenis za Browna mozda bi odbambeno malo pali ali nista drasticno koliko bi ovaj napad bio jos opasniji...

Link to comment
Share on other sites

Jos samo da kazu gde su 2 minuta snimka sa naplatne rampe , zasto su izostavili izvestaj o povredi Pejtona...

 

Prva stvar koju sam uradio kada sam video koja je jajara prenela vest je da proverim koga doticni agent iz tweeta zastupa i gle cuda Lilarda, tako da ne sumnjam da je negde morao da odredi prioritete...

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

Da, isti agent ih zastupa. Slažem se za izveštaj, ali pošto se i kuso i repato ostrvilo na organizaciju Portlanda kako su mu davali injekcije Toradola i terali ga da igra kroz bol, maltretirali ga (ja prva), ovo je vrlo zanimljiv ishod situacije. Biće da su se Dubsi ipak malo zaigrali pa kad je situacija eskalirala oni se ipak povlače i puštaju da se trejd odigra kako je predviđeno. Mnogo toga ovde smrdi.

Link to comment
Share on other sites

Pa rekao sam odmah da ce trejd proci sve i da nema nogu, cilj je prevashodno skinuti Wismena sa platnog spiska.

 

Jajaruk Portlanda se i ogleda u tome sto su sve ovo predvideli i znali su da se GS nece povuci iz trejda. Pogotovu jer nemaju mesta za manevar i deadline je prosao...

 

Da su znali odmah za povredu verovatno bi vukli ka ostalim opcijama na trzistu.

 

Sad za sankcije lige preme Blazersima me zabole, verovatno ce izeti 1 ili 2 pika druge runde i prosledeti ih u Tursku...

 

 

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LordOfTerror said:

Pa rekao sam odmah da ce trejd proci sve i da nema nogu, cilj je prevashodno skinuti Wismena sa platnog spiska.

 

Jajaruk Portlanda se i ogleda u tome sto su sve ovo predvideli i znali su da se GS nece povuci iz trejda. Pogotovu jer nemaju mesta za manevar i deadline je prosao...

 

Da su znali odmah za povredu verovatno bi vukli ka ostalim opcijama resenjima na trzistu.

 

Sad za sankcije lige preme Blazersima me zabole, verovatno ce izeti 1 ili 2 pika druge runde i prosledeti ih u Tursku...

 

 

 

Zanimljivo, znači ipak je bitniji Wiseman nego taj igrač koji im je "ključni za titulu", toliko da se uopšte neće boriti za to da se ova situacija raščisti? Hmm. 

 

A kao drugo, taj GSW bez opcija na tržištu i sa prošlim dedlajnom je odugovlačio ovu situaciju ceo vikend. 

 

Ne znam, zameram što nije izvešteno o povredi, ali što reče neko pre neki dan on je sa istim tim povredama igrao i finale za Dubse. Medjutim od ovoga se napravila baš velika fama. Što se mene tiče razočarana sam u obe organizacije.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da nista nisi skapirala.

 

Prosle godine GS nije hteo da trejduje nikog od mladih igraca, nista nije "odugovlacio"...

 

Ove godine su definitvno resili da se pojacaju. Da su znali da je GP2 out jos 2-3 meseca sigurno bi se okrenuli drugim opcijama.

 

Ovako kada je trejd vec inicijalno prosao kao i deadline, ostaje im samo da progutaju podvalu Portlanda , ustede novac i neki long shot da oporave GP do potencijalnog PO...

 

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Kakva partija Al Horforda, kakve 3 trojke u finisu.

 

Zakon velikih brojeva... Igra svaku 30min i odigra dobro svaku 5.

 

spacer.png

 

Covek je na poslednjih 5 meceva, 157 minuta, ubacio 38 poena uz malo je reci ocajne procente ukupno.

 

 

spacer.png

 

Kornet je ubacio samo 7 poena manje za 71 minut  (dakle vise od duplo manje minuta ukupno) uz neuporedivo bolje procente. Dobro ne sutira za 3 (jer mu ne daju iako je odlican u sutu 33.3% u karijeri na velikom uzorku) al mozemo i bez suta za 3:

 

Kornet 11/12 za 2, 9/10 za 1.

 

Horford 2/8 za 2, 4/4 za 1.

 

 

Inace veceras za samo 7 minuta, 10+ sa njim na parketu(sto je ujedno najveci +- Bostona u ekipi veceras pojedinacno), 2 poena, 3 ofanzivna skoka, 1 ukradena, ono njegovo. Za tih 10+ je za svih 10 poena zasluzan on uz svoja 2 poena i iz ofanzivnih skokova i ukradene su takodje postizani poeni.

 

spacer.png

 

Pametnom dosta....

Edited by Brat od Korneta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, DameTime said:

 

Zanimljivo, znači ipak je bitniji Wiseman nego taj igrač koji im je "ključni za titulu", toliko da se uopšte neće boriti za to da se ova situacija raščisti? Hmm. 

 

A kao drugo, taj GSW bez opcija na tržištu i sa prošlim dedlajnom je odugovlačio ovu situaciju ceo vikend. 

 

Ne znam, zameram što nije izvešteno o povredi, ali što reče neko pre neki dan on je sa istim tim povredama igrao i finale za Dubse. Medjutim od ovoga se napravila baš velika fama. Što se mene tiče razočarana sam u obe organizacije.

 

warriorsi ce valjda ustediti nekoliko desetina miliona dollara sa pustanjem wisemana. logicna odluka na kraju krajeva, valjda ce za playoff biti spreman. wiseman ionako ne bi dobio sansu do kraja sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...