Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

4 minutes ago, propolis said:

Gde mu majka kad ga ćale na posao vodi 😂😂😂

 

Što, ne može ćale da ga pričuva? That's sexist... Šalu na stranu, klinci su česti na tekmama, mada blizanci su baš mali pa ne dolaze toliko kao Dame Jr. On je i dosta vezan za tatu pa je uglavnom tu 🙂 

Edited by DameTime
reč
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, DameTime said:

 

Što, ne može ćale da ga pričuva? That's sexist... Šalu na stranu, klinci su česti na tekmama, mada blizanci su baš mali pa ne dolaze toliko kao Dame Jr. On je i dosta vezan za tatu pa je uglavnom tu 🙂 

 

Ma šala 🙂 ali sa obzirom da voli tako mali da ide u halu nema greške da će igrati košarku 💪💪💪

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, propolis said:

 

Ma šala 🙂 ali sa obzirom da voli tako mali da ide u halu nema greške da će igrati košarku 💪💪💪

 

Znam, zato kažem šalu na stranu. 😄 Bio je skoro neki video kako šutira na koš, probah da nađem na Twitteru ali kačili su samo na IG. Možda zaista hoće, još jedan Jr. u ligi 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

rivers, tobajas haris džinović, đole embid o takerovom učinku:

 

“We talked about it last night and the night before,” Rivers said afterward regarding the decision to put Tucker on Jokic. “I watched the Miami [Heat] game from a year ago, and I thought Tuck did a really good job on him [Nikola Jokic].

 

“We just felt like at halftime, we weren’t up into him. He was catching it where he wanted to catch it. And he’s such a focal point of their offense that if Tuck can get up under him and make him catch it above the three-point line, now those handoffs, you can go under, they don’t matter anymore. Where in the first half, he caught everything on the elbows and low. I thought Tuck, listen, Joel [Embiid] was phenomenal. He had 47 points, but we don’t win the game if P.J. Tucker doesn’t play. And the way he played in the second half was extraordinary.”

Rivers wasn’t the only one who thought that’s what swung the game in the Sixers’ favor.

 

“Honestly, that was probably the biggest adjustment of the game that allowed us to find some real momentum to win,” forward Tobias Harris said afterward. “Tuck was amazing, just being able to put his versatility on a guy like Jokic. It took them out of a lot of their movement-type sets. When you’re able to switch. But also, Tuck is a versatile defender, and he was able to be everywhere and show a different look at Jokic. I thought that was the biggest adjustment that was made to allow us to win this afternoon’s game. That was huge for us.”

 

Embiid also gave Tucker credit for the work he did on Jokic defensively.

“With me down there protecting the rim, they took a lot of jumpers in the second half,” he said. They had a hard time going inside. I actually told the coaches, I was like, ‘That’s probably how we should be guarding.’ Because when I was guarding Jokic, they were able to get whatever they wanted because he’s such an amazing passer. And if you don’t pay attention or if you don’t have a rim protector back there, they were getting whatever they want. So I thought we made it harder for them to get easy baskets in the second half, and that’s what led to the comeback.”

 

thinkin bball:

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Evo Lebron i Davis obojica Out za vcrs protiv BKN-a bez Duranta, na prvoj veceri b2b-a (druga utakmica je protiv Ny u MSG ofc)

To je ono o cemu pricam, da mi imamo zdrave i dostupne njih dvojicu pa da kazes ok, ima vremena, ali kada se ovoliko izrilja i izgubi utakmica, i to jos dvocifren broj puta u sezoni, sanse su sve manje i manje. Veceras ponovo schedule-loss, a do kraja sezone ce redovno propustati po 1 meceve, rotirati se... Kada 1 igra opet se ima sanse dobiti mech, ali sto kaze Lord uskoro cemo saznati da li ce uopste biti nekog gasenja Kinga/Dejvisa ili ce biti konkurentni do kraja.

 

 Od Portlanda bi trebalo da budemo bolji, tamo je situacija sve gora i gora, OKC i Utah nadamo se da ce odluciti da tankuju nakon all-star breaka inace nece bidne dobro.. Naravo, i taj cuveni trade deadline da vidimo sta ce biti. 

Link to comment
Share on other sites

Kako to Janis radi, treba 50 poena? Naravno, igram na 20+ i idem da dam 2 trojke i da zaokruzim to sve. 

Janis kapira te stvari tako da ce u nekom jakom matchup-u napuniti kos svog protivnika, nebitno dal se dobija ili gubi ali Janis konta da ce se pricati o tome ( ako dobije, kakav lider a a ako izgubi, jbg nije imao pomoc ). Imace duel sa AD za 10 dana gdje ce biti preprzen.

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, delgado said:

Evo Lebron i Davis obojica Out za vcrs protiv BKN-a bez Duranta, na prvoj veceri b2b-a (druga utakmica je protiv Ny u MSG ofc)

To je ono o cemu pricam, da mi imamo zdrave i dostupne njih dvojicu pa da kazes ok, ima vremena, ali kada se ovoliko izrilja i izgubi utakmica, i to jos dvocifren broj puta u sezoni, sanse su sve manje i manje. Veceras ponovo schedule-loss, a do kraja sezone ce redovno propustati po 1 meceve, rotirati se... Kada 1 igra opet se ima sanse dobiti mech, ali sto kaze Lord uskoro cemo saznati da li ce uopste biti nekog gasenja Kinga/Dejvisa ili ce biti konkurentni do kraja.

 

 Od Portlanda bi trebalo da budemo bolji, tamo je situacija sve gora i gora, OKC i Utah nadamo se da ce odluciti da tankuju nakon all-star breaka inace nece bidne dobro.. Naravo, i taj cuveni trade deadline da vidimo sta ce biti. 

Sta znaci to gasenje AD i Lebrona? Lejkersi na draftu '23 imaju pick swap sa Pelikanima koji ce Pelikani iskoristiti jer cemo vrvt biti slabije plasirani od njih iako su oni zaredjali sa 8 poraza. Cudi me da su odlucii da odmore obojicu jer stvarno mislim da sa 1 od njih 2 se moze dobiti Bruklin ali dobro, zele da se sacucaju za MSG i da uini u druzina vide slavne Lejkerse i duo Lebron-AD u punom sjaju ( to moramo onda dobiti ). 

 

Zapad je otvoren ali nam treba serija pobjeda i orvenstveno da mi se ne oglasavaju sudije sa njihovim reportima o tome kako priznaju greske. J... mi se za ta njihova priznanja, zbog njih je ovaj skor takav kakav jeste jer da rade svoj posao Lejkersi bi imali pozitivan skor i ne bi bili pod ovim pritiskom moranja ali dobro. Sve ce se to izjednaciti.

 

 

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Sta znaci to gasenje AD i Lebrona? Lejkersi na draftu '23 imaju pick swap sa Pelikanima koji ce Pelikani iskoristiti jer cemo vrvt biti slabije plasirani od njih iako su oni zaredjali sa 8 poraza. Cudi me da su odlucii da odmore obojicu jer stvarno mislim da sa 1 od njih 2 se moze dobiti Bruklin ali dobro, zele da se sacucaju za MSG i da uini u druzina vide slavne Lejkerse i duo Lebron-AD u punom sjaju ( to moramo onda dobiti ). 

 

Zapad je otvoren ali nam treba serija pobjeda i orvenstveno da mi se ne oglasavaju sudije sa njihovim reportima o tome kako priznaju greske. J... mi se za ta njihova priznanja, zbog njih je ovaj skor takav kakav jeste jer da rade svoj posao Lejkersi bi imali pozitivan skor i ne bi bili pod ovim pritiskom moranja ali dobro. Sve ce se to izjednaciti.

 

Davis se vratio, Lonnie se vratio, Kingu definitivno treba odmor posle serije turbo-pogon utakmica, bzvz sto Davis ne igra posebno sto BKN mu odgovara kao mecap da ih taslaci pod kosem. Da vidimo mogu li da izvedu podvig kao kuci protiv Miamia -> Sruder, Vestbruk, Loni Voker, Toma -> od svih njih nam trebaju 15+ partije, tu je sada Rui... a i Bevic je oziveo.

 

 Inace, moram priznati da sam naravno hejtovao Beverlija kao i svi osim onih za ciji tim trenutno igra. Sada sam ga naravno zgotivio i gotivicu dok je u lakersima, onaj potez sa kamerom je stvarno epic, pre toga malo raspaljivanje vatre oko satica.. Kad se setm samo prosle godine kada su igrali MIN i LAL kada je prisao i potapsao Lebrona po dupet bukvalno..  xD Stvarno komad kvalitetne budale, ali dok igra za tvoj tim jbg gotivan ti.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, delgado said:

 

Davis se vratio, Lonnie se vratio, Kingu definitivno treba odmor posle serije turbo-pogon utakmica, bzvz sto Davis ne igra posebno sto BKN mu odgovara kao mecap da ih taslaci pod kosem. Da vidimo mogu li da izvedu podvig kao kuci protiv Miamia -> Sruder, Vestbruk, Loni Voker, Toma -> od svih njih nam trebaju 15+ partije, tu je sada Rui... a i Bevic je oziveo.

 

 Inace, moram priznati da sam naravno hejtovao Beverlija kao i svi osim onih za ciji tim trenutno igra. Sada sam ga naravno zgotivio i gotivicu dok je u lakersima, onaj potez sa kamerom je stvarno epic, pre toga malo raspaljivanje vatre oko satica.. Kad se setm samo prosle godine kada su igrali MIN i LAL kada je prisao i potapsao Lebrona po dupet bukvalno..  xD Stvarno komad kvalitetne budale, ali dok igra za tvoj tim jbg gotivan ti.

Legendarno. 😀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Realno, napravio je sudiju teskim bilmezom

Kakva njuska, prgava, koliko ga zabole za sve, pravi hood stav to se ceni

 

Ovo me automatski podsetilo na 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Jgo0OT64Aq8&ab_channel=TennisSupremo

 

edit : Pogledajte usput i kompliaciju meltdowna Troickog na sudije, legendarno je

Edited by delgado
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, freethrow said:

Jao, plejada Kobe-stoppera (Battier, Ariza, MWP), Jordan-stoppera (Dumars, Bryon Russell, Starks, Derek Harper), Steph-stoppera (Dellavedova, Bane)...

 

naslov je bombastican ali unutra samo istice razliku kada tucker konstantno ulazi u dres jokicu, dok embiid moze da stiti reket i sprecava setnju i polaganja ispod kosa. ja ne verujem da bi u nekoj teoretskoj seriji izmedju ove dve ekipe to funkcionisalo, kao i sto se durant prilagodio nakon jedne tekme na tuckerov difens.

 

prosto, dobra in-game odluka riversa. kad se vec zasluzeno pljuje nemilice, da mu bachimo i jedan ritopek.

 

edit typo

Edited by uini
  • Like 4
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, delgado said:

Od danas mrzim sve u vezi sa Bostonom pa cak mi ni Deuce Tatum nije nimalo simpatican.

Ha, od danas. Meni je Boston najomraženija franšiza ubedljivo, to prosto nema veze sa igračima tamo, sam taj grad i mentalitet su mi ogavni. Najviše me je nerviralo kad bi neko napisao za Partizan - evropski Seltiksi, bolje šamar da mi udari. Još njihovi navijači tripuju neku bitnost (slično "sektašima" koji navijaju za Liverpul), a imaju jednu titulu u poslednjih 35 godina koja je došla tako što im je Mekhejl zapakovao Garneta za gomilu ničega i usrao Minesotu za vek i vjekov. Uz Boston, trenutno mi je broj 2 na hejt listi Finiks, zbog Kris Pola naravno. Mali smećar koji nikad ništa neće uzeti, još iz Pelikans dana su mu veštački pumpali brojke, a ne znaš da li je veće djubre on ili off court.

 

edit: Ovo oko File i Takera, stvarno dobra odluka Riversa. Slažem se sa vinijem, to u seriji ne bi šljakalo jer je Jokara kompjuter, a Denver bolji tim, ali neprijatno je rasturen u subotu, Embid konačno dobio ono što je želeo odavno. 

Edited by zorex
  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, zorex said:

Ha, od danas. Meni je Boston najomraženija franšiza ubedljivo, to prosto nema veze sa igračima tamo, sam taj grad i mentalitet su mi ogavni. Najviše me je nerviralo kad bi neko napisao za Partizan - evropski Seltiksi, bolje šamar da mi udari. Još njihovi navijači tripuju neku bitnost (slično "sektašima" koji navijaju za Liverpul), a imaju jednu titulu u poslednjih 35 godina koja je došla tako što im je Mekhejl zapakovao Garneta za gomilu ničega i usrao Minesotu za vek i vjekov. Uz Boston, trenutno mi je broj 2 na hejt listi Finiks, zbog Kris Pola naravno. Mali smećar koji nikad ništa neće uzeti, još iz Pelikans dana su mu veštački pumpali brojke, a ne znaš da li je veće djubre on ili off court.

 

edit: Ovo oko File i Takera, stvarno dobra odluka Riversa. Slažem se sa vinijem, to u seriji ne bi šljakalo jer je Jokara kompjuter, a Denver bolji tim, ali neprijatno je rasturen u subotu, Embid konačno dobio ono što je želeo odavno. 

Pisi cesce😀 10000 lajkova za ovo

Boston check

Liverpool check

Phoenix check

 

Jedino Partizan ali dobro, niko nije savrsen. Sjajan upis, sjajan

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...