Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Jokic je definitivno previse pasivan igrac za status i kvalitet koji posjeduje. Steph je jedno vrijeme imao slican problem. Lijepo je stvarno sto on igra savrsenu timsku kosarku i sto je nesebican al All Time Great igrac kakav Jokic vec sad jeste treba puno cesce uzimati loptu u svoje ruke, pogotovo kad ima direktan duel protiv drugog superstara. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, gggggggg said:

mislim da ste se vise iznervirali nego jokic zbog ove utakmice.

 

stoji da jokica zabole, ali i da je ovo solidan reality check za denver, ali i statement poraz za jokicev status

 

mislim koliko god ti imao (a zašto bi) rekreativan pristup kao Denver, zašto bi toliko glupih poteza napravio da od +15 dođeš do -10 i da pritom izgledaš kao neorganizovana tupava grupa građana.

 

koliko su dugo zajedno i koliki potencijal imaju, treba da izgledaju kao mašina, koja nekad sporije melje, a ne kao džingl za shaqtin a fool

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Zvezdinho said:

Greota da se ovaj potez ne stavi na topiku.

 

 

 

Šta da je par sekundi do kraja, igrač ostaje u korneru sam, diže se na šut.. kad bam, blokada sa leđa od igrača u trenerci sa klupe. Jedno bacanje i lopta sa strane? 

Link to comment
Share on other sites

I Dok Rivers izdominirao drugo poluvreme da budem iskren. Takera na Jokića, Haris na krilo, Embid na centru, visoka petorka, zatvoren reket i igra kroz Jokića koji se mučio da primi loptu. I zonu su igrali.

 

Jokić jedna od onih tekmi kakve ima povremeno kada je dosta pasivan iz ko zna kog razloga.

 

Od Bounsa, Zeka i Grina ne treba očekivati ništa dok se ne reše priče oko trejda.

Link to comment
Share on other sites

Nebitna tekma. Phila je u dobroj formi, imaju 7 pobeda u nizu. Životinjska partija Embiida zaista, ali on ima rašta da igra, baš je bio napaljen. Ne sumnjam da će Jokić biti pravi kad bude bitno al sve manje imam vere u Murraya i Portera (iako je on solidno odigrao). Kladili su se na Bonesa kao 6th man gunnera pa nek žive sa tim. Toby Harris je odigrao odličan meč iz trećeg plana a nije baš poznat po mudatim partijama.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, medobrundo said:

 

stoji da jokica zabole, ali i da je ovo solidan reality check za denver, ali i statement poraz za jokicev status

 

mislim koliko god ti imao (a zašto bi) rekreativan pristup kao Denver, zašto bi toliko glupih poteza napravio da od +15 dođeš do -10 i da pritom izgledaš kao neorganizovana tupava grupa građana.

 

koliko su dugo zajedno i koliki potencijal imaju, treba da izgledaju kao mašina, koja nekad sporije melje, a ne kao džingl za shaqtin a fool

Zaboravice na ovu utakmicu do  sutra, samo jedna u nizu u sezoni i to van konferencijska . Nije da su ih ovi skroz zgazili , Denver je vecim delom vodio a utakmicu su igrali u gostima. Nije Filadelfija pokazala da je toliko bolji tim od Denvera,  ako nista tu su negde.  Embiid je dobio bitku a rat je dugacak, ko ziv ko mrtav do kraja istog. Jokic nije mogao da zaustavi Embiida u odbrani ali mogao je da mu parira u napadu ali je sam sebe zaustavio svojom pasivnoscu, ne znam zasto sam sebe tako koci , barem je u plej of-u konstantan, to je najvaznije.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Chaos Is Me said:

Nebitna tekma. Phila je u dobroj formi, imaju 7 pobeda u nizu. Životinjska partija Embiida zaista, ali on ima rašta da igra, baš je bio napaljen. Ne sumnjam da će Jokić biti pravi kad bude bitno al sve manje imam vere u Murraya i Portera (iako je on solidno odigrao). Kladili su se na Bonesa kao 6th man gunnera pa nek žive sa tim. Toby Harris je odigrao odličan meč iz trećeg plana a nije baš poznat po mudatim partijama.

Niang je imao dobru rolu, pogadajo je trojke kada je bilo najpotrebnije a cesto to radi za Filadelfiju. I dok je igrao u Juti znao je cesto da se usere Denveru u zivot.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bio je cesto na Jokicu  dok je igrao u Hjustonu i u Milvokiju , resavao je on njega lako u proslosti. Mogli su da odigraju pick and roll sa Jokicem ,  da ide na floter ili da sutira , ne mora da bude samo zidanje. Jokic je odigrao veliki broj utakmice ove sezone gde je totalno bio nezaintersesovan da sutira na kos.  Takva je bila i ova utakmica, dopustio  je anarhiju u trecoj cetvrtini , onda se na kraju prikljucio i pokusao da sili tim guzenjem u reketu protiv Tucker-a, kada su pogubili konce na utakmici, i doslo je do gubljenja lopti, dok je ovaj nervozno pokusavao da poenterira preko njega.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...