Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Onda Biid i DeRozan, po tom kriterijumu. Kod mene samo Mark Price, Mullin, Steve Kerr, Nash, Stockton i Steph jedini na Zemlji.

 

Mnogi ne znaju da je Stockton nakon basketa napravio i lepu karijeru kao internista.

Edited by freethrow
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Milos 3.14 said:

Mnogima treba

 

Pa kako da ti rečem, mene je briga za nas. 😄

 

3 minutes ago, bodo said:

Bojim se da će nama uskoro trebati i prvi centar 😁

 

Nudila sam već jednom, dajte Ejtona za Nurka, eo ruka 😉 😛 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bodo said:

A sta nudite zauzvrat? 

 

imamo svasta; obilje prvih pikova, bilo koga osim grimesa [moze i rj barrett ali vama srecom ne treba].

 

pikovi koji su samodovoljni, quickley, toppin, mitch lob, hartenstein, fournier, reddish - imamo sve pozicijevi pikove!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

imamo svasta; obilje prvih pikova, bilo koga osim grimesa [moze i rj barrett ali vama srecom ne treba].

 

pikovi koji su samodovoljni, quickley, toppin, mitch lob, hartenstein, fournier, reddish - imamo sve pozicijevi pikove!!

Reko @SteveFrancis#3a kako čitam i na našim stranicama spominje se Trejo. A opet sve su to samo glasine mada ja imam feeling da će Aytona trejdovati do deadlinea

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

knicksi imaju svakako više od sunsa

ja bih na vašem mestu tražio john collinsa a ne treja, ako se već ložite na opcije hawksa.

Mislim da su se naši izjasnili da ne žele Collinsa zbog dužine ugovora. Kuzma je u prvom planu. Tesko da će sta korisno dobiti za Crowdera 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...