Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Green je svega 2 cm viši od Monka i 7 kg lakši. Poredio sam ga sa identičnim tipom igrača, volume scorer atletom bez plejmejkinga.

 

Monk je zapravo i efikasniji igrač od ovoga koji ima samo veći volumen.

6 minutes ago, Miki28 said:

According to his lawyer, Caldwell-Pope was caught operating a vehicle while intoxicated. KCP pleaded guilty and was given a 12-month probation. Based on reports, the former eighth overall pick failed to submit mandatory alcohol and drug testing as part of the probation, which was a requirement (via ESPN.com).

Due to this, KCP had to serve a 25-day sentence at the Seal Beach Police Department Detention Center in Orange County, California. Luckily for him, he was allowed to attend team practices and home games under a work-release program.

Pričali smo o KPJ a ne o KCP.

 

Edited by Chaos Is Me
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, uini said:

green je daleko krakatiji i generalno atletski sposobniji od monka.

zapravo je kao upisan atletski za nba shooting guarda. monk je bek sa granicnom visinom za pleja, inace izgleda kao okej lik u smislu mozga.

 

sta znam, sve se danas ceni "za 5min";

juce covek napise, "jabari smith je nebitan, da se zove joe [smith], bilo bi primereno"

 

decko od 19 ili 20 godina igra prva tri meseca profi kosarke. taj green godinu i tri.

 

do juce je trejo rugoba bio malo losiji od doncica, kao, dobro su hawksi to izmerili. danas se ni ne pominje, ceka se da trener postane kriv.

 

hocu da kazem, 3-4-5 godina je neki minimum da se ceni ruki.

John Smith

 

pretpostavljam da tebi i @DameTime treba preko 17 ozbiljnih incidenata za 3 godine da bi neko bio proglasen dilejom, pa da nastavimo da nabrajamo za KPJ?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bosMan_jr said:

John Smith

 

pretpostavljam da tebi i @DameTime treba preko 17 ozbiljnih incidenata za 3 godine da bi neko bio proglasen dilejom, pa da nastavimo da nabrajamo za KPJ?

 

Objasni ti prvo uvid u njegov zdravstveni karton, pa da eventualno komentarišemo dalje. Pošto si rekao da ima ozbiljne mentalne probleme. Ako je dileja po ponašanju, ne mora da znači da je istovremeno i psihički oboleo. Cela priča je oko toga, ne da li je lik problematičan ili ne. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

deremo frensisove primadone cca 25 razlike. baš me zanima kako ćemo da izgubimo ovo i kada.

Necete izgubiti jer su coach Tibsu ljudski kvaliteti na prvom mestu pri odabiru igraca…

 

9 minutes ago, DameTime said:

 

Objasni ti prvo uvid u njegov zdravstveni karton, pa da eventualno komentarišemo dalje. Pošto si rekao da ima ozbiljne mentalne probleme. Ako je dileja po ponašanju, ne mora da znači da je istovremeno i psihički oboleo. Cela priča je oko toga, ne da li je lik problematičan ili ne. 

objasnio sam vec da sam psihijatar, i da su mi kolege psihijatri dali na uvid na jednom kongresu psihijatara

Edited by bosMan_jr
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Upalio King plejin mode, nema sta -> 43p, 11sk, 6as. Sto kaze covek, davao sam po 30 i nije bilo dovoljno, ajde da vidimo da dajem po 40...

Tek treba da odgledam hajlajte, odgledao sam mali delic tekme, sada da se isprati 4ta MIA@LAC. Imao Heat 20 razlike sada samo 5. 

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Let's go Heat chantovi u sred Cryptocoma 😆

Resavaju utakmicu OlaDefense i WonderBoi klac defenz/ofensom 

Bam je lud lik, ozbiljan teror pravi pod kosem svima. Da igra Davis, to bi bio fantastican mecap i vrhunska utakmica, ovako mislim da smo bez sansi jer smo bas od Bam Slama najebali najvise pod obrucem... 

 

 

Link to comment
Share on other sites

inace, mikele lobinson je juce oducio aytona od prilaska obrucu; quickley i deuce drzali cp3 dedu na kontrolisanom ponasanju a grimes smrzao mikala. brunson i julije trpali svoje i u nedostatku bookera, bili dva najbolja igraca na terenu, sto je porazavajuce za sunse koliko i 25 razlike celu tekmu.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najbolje od svega mi je što kada pročitaš 71 poen, očekuješ neka čuda na parketu, koševe iz nemogućih pozicija, preko 3-4 igrača.. a čovek sve poene dao kao u regularnoj 30+ utakmici, samo x2. Nestvarna kombinacija brzine, eksplozivnosti i preciznosti, ali i smešne odbrane CHI (dobro, drugačije ni ne može). Nije ovako izgledao još od one serije protiv Denvera. Poseban respect za procenat šuta i broj asistencija.

 

Video sam samo jednom, moguće da grešim, ali deluje da je napravio ozbiljan prestup kod poslednjeg (namerno promašenog) bacanja u regularnom delu.

Edited by medobrundo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, medobrundo said:

 Nije ovako izgledao još od one serije protiv Denvera. Poseban respect za procenat šuta i broj asistencija.

 

nije ubacivao 50 ili 70 poena ali je u prvih 10ak ili koliko kola imao nestvarne procente šuta za 30+ poena;

ja sam gledao nekoliko takvih partija, uključujući i tekmu protiv knicksa, gde su knicksi igrali realno bolju timsku utakmicu, vodili solidno vremena preko 10 razlike ali ih je donovan, uz povampirenog lovea i ono jedno krilo-pfa koje mešam u klivlendu mešu trojicom igrača, smestio u krevet i fino ušuškao da ne nazebu.

 

igra vrhunsku sezonu za sada, to hoću da kažem, nije samo ova tekma.

Link to comment
Share on other sites

Da, još nije krenuo da trpa od samog početka, već kad je video da tonu u nedostižan minus a da od Leverta nema ništa, pa da mora i Garlandov i svoj učinak da popuni.

 

Drago mi i zbog Kleja, kidalica od utakmice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...