Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

38 poena za naseg Kinga na XMas, upcoming 38th birthday in 4 days from now..

Rekord Karima je sve blizi i blizi, evo i Dirk kaze u fazonu "Za mene je ono MJ uvek bio goat, ali ako King predje Karima po broju poena,stvarno gubim argumente" a svi najvise volimo Dirka ovde jer je nadigrao Kinga u finals plejof seriji. 

Link to comment
Share on other sites

ako nekoga ne bi mrzelo da lista temu tako da cekira samo nedelju, video bi da tada nepogresivo krece bron-goat jauk, koji je u ovom trenutku realan onoliko koliko stejtment kosovo je srbija.

 

imali su lajbah 90ih tu virtuelnu drzavu nsk, koja se jednostavno nije obazirala na poredak i realnost, pa je mozda i to nekakvo resenje - bronlandija, u kojoj jordan nije ni postojao, vec eventualno bio san jednog delfina, gde je jabbar = broj poena & longevity ali posto ni ovo drugo [osim tih nekih titula i mvp priznanja] ne ide vozdu u prilog, onda se to ne racuna, jer, osamdesete.

 

vidimo se sledece nedelje :lol_2:

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, uini said:

ako nekoga ne bi mrzelo da lista temu tako da cekira samo nedelju, video bi da tada nepogresivo krece bron-goat jauk, koji je u ovom trenutku realan onoliko koliko stejtment kosovo je srbija.

 

imali su lajbah 90ih tu virtuelnu drzavu nsk, koja se jednostavno nije obazirala na poredak i realnost, pa je mozda i to nekakvo resenje - bronlandija, u kojoj jordan nije ni postojao, vec eventualno bio san jednog delfina, gde je jabbar = broj poena & longevity ali posto ni ovo drugo [osim tih nekih titula i mvp priznanja] ne ide vozdu u prilog, onda se to ne racuna, jer, osamdesete.

 

vidimo se sledece nedelje :lol_2:

 

Samo sam preneo sta je Dirk rekao

Ne napinjem da je LeBron GOAT nego hocu da kazem nisu njegovi statsi toliko empty koliko Lord npr sad hoce da ih predstavi, a i ti cesto; Nije bas da je Middleton/Mikal 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, delgado said:

38 poena za naseg Kinga na XMas, upcoming 38th birthday in 4 days from now..

Rekord Karima je sve blizi i blizi, evo i Dirk kaze u fazonu "Za mene je ono MJ uvek bio goat, ali ako King predje Karima po broju poena,stvarno gubim argumente" a svi najvise volimo Dirka ovde jer je nadigrao Kinga u finals plejof seriji. 

 

Ako izgubite i sledecu imace i 38% pobeda, lepe brojke

  • Like 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, delgado said:

 

Samo sam preneo sta je Dirk rekao

Ne napinjem da je LeBron GOAT nego hocu da kazem nisu njegovi statsi toliko empty koliko Lord npr sad hoce da ih predstavi, a i ti cesto; Nije bas da je Middleton/Mikal 

 

grof i kosta su sunday residents, ti si cisto upao ovde pri kraju vikenda, tj rani ponedeljak, tik iza kraja tekme suns@nuggets

Link to comment
Share on other sites

Mora se priznati da su Lejkersi stvarno krš ekipa, ali Lebron je ušao već u revijalnu fazu sezone, tu se nešto glupira, krevelji, pozdravlja sa svima, liči po malo na onaj cirkus od Kobeove oproštajne sezone. Kapiram da gori u sebi jer je takmičar, ali treći najbolji igrač ekipe je ovde Westbrook 0.2 verzija, a četvrti najbolji Lonnie Walker kome je hirurškim putem odstranjen sadržaj između ušiju. Pa obrni okreni, opet bi bila teška blamaža da ne uđu ni u play in pored tankerskih Spursa i OKC-a te cirkuske trupe iz Hjustona. 

 

Mislim da će probati all in sa nekim trejdovima jer ni Bron sam sebi ne bi pisao ovakve hvalospeve kao Bronofili na ovom forumu.

 

Sad već nisam siguran za Denver šta i kako dalje. Bio sam ubeđen da imaju složenu sjajnu ekipu od vrha do dna, Gordon je izuzetan kao četvrta opcija, Brown i KCP su odlični kao peta i šesta plus mikrotalasna u liku Bonesa, unkle Jeff i dalje može da bude ok osma opcija, back up centar je nebitan pored Jokare, to može da bude i Raduljica, međutim džaba sve kad te kanale druga i treća opcija tako da vredi razmisliti da li razmeniti ove bezmozgaše za možda nešto manje talentovane igrače koji su inteligentniji i donose bolje odluke na parketu. Greota da ovakve istorijske partije (šta partije, sezone) MVP-a prođu na ovaj način.

 

Kao što rekoh sinoć, Boston je najbolja ekipa u ligi i nadam se da će doći do nekog prstena sa ovom generacijom. Imaju bukvalno sve kad su kompletni. Možda im samo fali malo pouzdanija druga opcija od Browna jer koliko god da je fizički moćan i nekada pravo nezadrživ, prečesto igra neku igru gde kao da ima povez preko očiju, pravo kockastom glavom kroz zid. A opet, možda ne bi bio tako ubitačan da je malo racionalniji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Chaos Is Me said:

Sad već nisam siguran za Denver šta i kako dalje. Bio sam ubeđen da imaju složenu sjajnu ekipu od vrha do dna, Gordon je izuzetan kao četvrta opcija, Brown i KCP su odlični kao peta i šesta plus mikrotalasna u liku Bonesa, unkle Jeff i dalje može da bude ok osma opcija, back up centar je nebitan pored Jokare, to može da bude i Raduljica, međutim džaba sve kad te kanale druga i treća opcija tako da vredi razmisliti da li razmeniti ove bezmozgaše za možda nešto manje talentovane igrače koji su inteligentniji i donose bolje odluke na parketu. Greota da ovakve istorijske partije (šta partije, sezone) MVP-a prođu na ovaj način.

Nažalost, Denver ne može da dobije mnogo za Murraya i ne može da dobije ništa za MPJ-a u ovom trenutku. Moraju da izvozaju ovu sezonu sa njima kako znaju i umiju, da ih oporave i pokažu da mogu da igraju u kontinuitetu, pa ako to u PO ne klikne i ako i dalje sve bude na Nikoli, onda treba da rasture ekipu i da gađaju da za njih dvojicu dobiju dva top defanzivca na pozicijama 1, 2 i 3.

 

Uzgred budi rečeno, jutros je Jokić imao 41 - 15 - 15 protiv Aytona, koji je u prošlom PO uspio da ga donekle zatvori. Imam utisak da ovo nije prvi put i da je Nikola baš naoštren da protiv igrača koji ga je dobro čuvao pokaže da je to bila samo njegova trenutna slobost i da nema nikog u ligi ko u kontinuitetu može da se nosi sa njim.

 

EDIT: može i Bones da se zapakuje sa njima slobodno, ni on ne djeluje preopterećen inteligencijom.

Edited by Beonegro
Link to comment
Share on other sites

Kako znaju i umeju

 

:prvinatabeli:

 

 

 

 

Za Denver je najbolje da zaborave ko je koja opcija, da zaborave reputaciju, ugovore igraca...i prihvate da postoji samo Jokic i ostali.

 

Nikakav pritisak ne treba nabijati MPJ i Mareju, kao, vi ste druga i treca opcija i morate da vucete. Denver ima Jokica i ima sirinu, uvek ce neko da proradi.

 

A Mareju i MPJ-u pustiti pricu da se vracaju iz povrede, bla, bla, da trebaju polako...u slucaju da kukaju sto su zamenljivi, sto ih trener vadi kad je bitno...

 

A to sto imaju tolike ugovore, jbg, ali dok traje sezona, ne igraju brojke.

 

Denver je sastavio vrh tim od budzeta koji je imao i tu treba da stane svaka prica ko prima koliko i da uvek igra onaj ko je najbolji u tom momentu.

Edited by Snjofko
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Gordon igra tačno ono što treba da igra. On nije prirodni napadač i mislim da je nekad kontraproduktivno davati biflačima ogromne napadačke uloge, retko se zalomi neki Kawhi koji se svojevremeno pretvorio u zver iako je vidljivo da nije prirodni napadački talenat. Ali zato Gordon radi ono što treba, krpi rupe na sve strane, ogroman je i fizički nije inferioran u odnosu na bilo koju trojku ili četvorku osim Janisa i Ziona a i njima itekako može da smeta. 

 

Slažem se sa Beom, najlogičnije je da probaju Nuggetsi ove sezone sa ovim što imaju, nije nemoguće da kliknu do PO i ova dvojica ali oni su u duši odvratni gunneri bez mnogo plana B u igri. 

Link to comment
Share on other sites

na stranu to što porter i murray nisu najbistriji igrači i što se vraćaju iz povrede;

u nba ligi je većina bitnijih igrača ujedno i veliki potrošač lopti i prilika, teško je tu naći neke suzdržane likove izvan jrue holidaya

 

čak i likovi iz raptorsa, moderni skoti pipeni, uzimaju po 20 šuteva, od kojih pola nisu baš rezonski. mikal bridges, keldon johnson, jerami grant i slično, dakle, ne baš sam krem skorera

 

kapiram da bi i paul george u igri sa jokićem često delovao kao sebičnjak i budala, prosto se nivo očekivanja pored tako inteligentnog igrača diže za nivo ili dva.

pop je u spursima brižljivo gradio ekipu oko duncana ali treba imati i sreće pored pameti a jasno je da igrači kao đinobili (dileja na svoj način), parker i kasnije mladi leonard, ne rastu na drvetu.

 

ne izgleda mi realno da nuggetsi dobiju nešto pametnije-suzdržanije igrače trejdom a da i dalje budu sličnog kvaliteta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Licno mislim da Nuggetsima ni ne trebaju bitni igraci / potrosaci lopti, nego kvalitetni timski igraci, dobri odbrambeni, atlete, slasheri.. Mozda idem u krajnost ali bi njima vise odgovarao Simmons (ili npr. Thybulle) nego MPJ/Murray.

 

U stvari najbolje bi bilo MPJ&Murray da smanje dozivljaj, da se zahvale univerzumu sto imaju priliku da igraju sa strpljivim, timski orijentisanim dvostrukim MVP-ijem, da se podrede timu, preusmjere napad vise u Jokiceve ruke, i ne izivljavaju se puno. Ne treba biti igrac sa previsokim iq da ne pripalis trojku iz tranzicije na 40sec do kraja (i na +2), ili da ne uposlis glavnog igraca na parketu kad je u mismatch-u u dobroj poziciji. Nazad u uloge prije nego sto su postali drugi i treci igraci ekipe.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...