Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

24 minutes ago, delgado said:

 

 Sta je ovo Miki, GS gubi a Kari ima sjajne brojke ? Najveci nabijac statistike u zadnjih 10 god 😉 

Kakav li je tek bio nabijač statistike u sezoni 2020/2021. Propusti samo devet utakmica, a opet plej of nije izborio i to u prajmu, lol

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Ooo ziv si? Bogami nisu daleko od play-in mjesta ( onog mjesta koje Lebron juri evo godinama u Lejkersima ). 

Kad se vraca snajper?

 

 Ne znam nista, znam samo da se ovde King proziva za nabijanje statsa kad pokida/kida a tim mu gubi, a vidim Stephenu nesto ne ide skor sa timom, a lik realno ubija, ali Kingu to nikad nije prihvatao. Pravda za Kinga, rodjeni su u istoj bolnici u Ohaju, doktorka koja je porodila njihove majke sad je jako ljuta na vas

Edited by delgado
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kari izdajnik Akrona i Ohaja. Da je neki čovek, pridružio bi se Bronu u Klivlendu.

8 hours ago, gggggggg said:

kako stvari stoje za par godina ce taj trejd sa clippersima biti steal za pretija.

Pa već jeste i to nekoliko godina. SGA je već bio na približnom nivou u prvoj sezoni u OKC, sve dalje je SGA postajao sve brutalniji igrač. Danas Pol Džordž nije ni blizu SGA.

Link to comment
Share on other sites

Odlična utakmica u Moda centru. Uništi nas lik sa kojim KD verovatno plače što igra - Watanabe. 🥲 Pored Durenta koji je nezaustavljiv, glavni uzrok poraza leži u lošoj selekciji šuta, ali je to i posledica odbrane Bruklina koja je večeras bila odlična. Pogotovo je Simons odlično čuvao Dejma + pogađao neka slobodna bacanja. Mislim da je Billups malo zakasnio sa petorkom koja je najbolje radila protiv udarne postave Bruklina - Dame, Simons, Grant, Hart, Winslow. Nurkić je trebalo da igra što manje jer, iako statsi to možda ne govore, on je toliko usporavao igru a u odbrani nije dovoljno atletičan da isprati. Takođe Grant je dao samo 5 poena i mada je utakmica bila egal, presudila je serija Bruklina od 14:0 krajem 3/4. Sad sledi težak raspored: Jazz, Bucks, Cleveland, to su sve ekipe iz (trenutnog) vrha.

Link to comment
Share on other sites

E hvala ti, dobro si me podsetio, zaboravila sam da ga spomenem. Večeras 4/5 za 3 pts čini mi se + lepi potezi u odbrani. 

 

Ovako in general, ja sam vrlo zadovoljna i eye testom i statistički. Najbolji pik od Dejma/CJ-a. Vrlo atletičan, dosta stabilan šut - spot up, iz driblinga je malo rusty ali doći će to iskustvom - odličan u tranzicionom napadu. Hoće da se iscima u odbrani i pravovremeno dolazi u pomoć i zatvara. Već ima neka brutalna zakucavanja, kad sednem za komp potražiću da li je neko napravio kompilaciju. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, LordOfTerror said:

Sta se desilo sa ovim Hartom? I on krenuo kao Simmons, ne zna vise ni kojom rukom sutira ili je jednostavno nesto puklo u ruci i ne moze da pogodi sut?

 

Isključivo je prašinar i uvijek peta opcija u napadu. Većina šuteva mu je na obruču, rekao bih uglavnom u tranziciji, u ranim sekundama napada. Pogodio je skoro trojku za pobjedu, ne bih rekao da ima tu nekih mentalnih ili fizičkih problema, samo mu je uloga redukovana do minimuma. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, OnionKnight said:

 

Isključivo je prašinar i uvijek peta opcija u napadu. Većina šuteva mu je na obruču, rekao bih uglavnom u tranziciji, u ranim sekundama napada. Pogodio je skoro trojku za pobjedu, ne bih rekao da ima tu nekih mentalnih ili fizičkih problema, samo mu je uloga redukovana do minimuma. 

 

U novembru sutira 35% iz igre, 29% za 3 ali kao kompenaziju ne moze vise ni bacanje da ubaci.

 

Tesko da je do redukovane uloge...

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, LordOfTerror said:

Sta se desilo sa ovim Hartom? I on krenuo kao Simmons, ne zna vise ni kojom rukom sutira ili je jednostavno nesto puklo u ruci i ne moze da pogodi sut?

 

Hart je igrač zadatka, nema on slobodu kao Dame, Simons i Grant u napadu, jer jednostavno nema dovoljno prostora. Njegovo je da igra odbranu, pruža hustle na skoku i povuče tranzicioni napad.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, DameTime said:

 

Hart je igrač zadatka, nema on slobodu kao Dame, Simons i Grant u napadu, jer jednostavno nema dovoljno prostora. Njegovo je da igra odbranu, pruža hustle na skoku i povuče tranzicioni napad.

 

Imao je 2 partije.

 

Jedna 0-9 iz igre i 2-6 bacanja.

 

druga 2-9 iz igre i 1-3 bacanja.

 

Smanjili mu prostor sa slobodnih bacanja?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, LordOfTerror said:

 

U novembru sutira 35% iz igre, 29% za 3 ali kao kompenaziju ne moze vise ni bacanje da ubaci.

 

Tesko da je do redukovane uloge...

 

Ništa alarmantno. Za nekoga ko uzima jednocifren broj šuteva, variraju statsi dosta. Imao je dvije raspad utakmice i to mu je srozalo procente. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...