Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

 

 

da se podsetimo:

 

Quote

Harden has now requested a trade from the Sixers, and in the event Harden is not traded and then refuses to report to camp, different rules would apply to him because he is in the final year of his contract, league sources told ESPN.

A separate clause in the CBA -- which existed in prior versions of the agreement -- holds that any player who "withholds playing services for more than 30 days after the start of the last season covered by his contract" could be deemed to have violated his contract and prohibited from entering free agency or signing with "any other professional basketball team unless and until the team with which the player last played expressly agrees otherwise."

The rule allows incumbent teams to block any player deemed in violation from entering free agency and signing elsewhere -- including with professional teams outside the NBA, league sources confirmed to ESPN.

 

Link to comment
Share on other sites

ne mogu mi nista, ali ce morati igrati. a videli smo to vec kako izgleda kada mu se ne igra.

 

pitanje je i da li embiid opet ima strpljenja da mu opet all-star saigrac sabotira sezonu ili deo sezone. mozda ce on nagovoriti moreya da se napravi trejd.

 

 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, gggggggg said:

ne mogu mi nista, ali ce morati igrati. a videli smo to vec kako izgleda kada mu se ne igra.

 

pitanje je i da li embiid opet ima strpljenja da mu opet all-star saigrac sabotira sezonu ili deo sezone. mozda ce on nagovoriti moreya da se napravi trejd.

 

 

 

Tuga baš... Rekoh ja par hiljada puta - igrači su govna, sve to treba na stadion Vojvodine...

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

 

Tuga baš... Rekoh ja par hiljada puta - igrači su govna, sve to treba na stadion Vojvodine...

 

prosle godine kada je uzeo diskaunt, onda nije bilo kometara da je govno...?

 

1 hour ago, nemanjaol said:

Samo da proverim da li sam dobro ispratio tajmlajn

 

Harden je prvo uzeo player option, pa je onda odlucio da se nece pojavljivati na treningu?

 

Pobedio covek 😄

 

pametno uradio. cak i ako na kraju ne dobije ono sto zeli (trejd u clipperse).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, nemanjaol said:

Samo da proverim da li sam dobro ispratio tajmlajn

 

Harden je prvo uzeo player option, pa je onda odlucio da se nece pojavljivati na treningu?

 

Pobedio covek 😄

Nisi ispratio

 

Prošle godine mu je bilo obećano da će dobiti maksimalan ugovor ovog leta.

 

Zbog toga je i započeo rat sa Morijem i želi da ide.

 

Morao je da uzme player option zato što nijedna relevantna ekipa nije mogla da mu ponudi max ugovor. Čak je opipavao puls Roketsa, ali su oni očigledno rekli ne tako što su imali nameru da dovedu FVV, kao što su i uradili.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Koja greška Hardena zbog maksimalnog ugovora, umesto da razvali neki 250 miliona na 5 godina prošle godine, pitanje je hoće li sledeće godine sa 35 godina izvući neki 140/4.

 

Naneo mu je Mori velike gubitke.

 

Ovaj slučaj će drugi igrači i agenti zapamtiti, neće više biti popusta da bi se napravio "jači" tim.

16 minutes ago, uini said:

to sa rocketsima je bila neka fiks ideja

come to nyk hardenbro.

Harden će biti relevantan još najviše dve godine. Ne znam ni šta bi im on doneo, prolazak prve runde najviše. Niksi nemaju vođu koji bi predvodio ekipu.

 

 

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Harden je pristao na osetno manji 1+1 kako bi Fila dovela Takera i Hausa i tako se pojacala. Obecan mu je max posle toga, pa je ispaljen. Izgleda mu je potom obecan trejd ako uradi opt in. A sada Mori objavljuje da se prekida trazenje trejda za Hardena.

 

Sa razlogom je ispizdeo. I uzivam u svakoj sekundi toga, nakon bacanja Roketsa pod bus dok su mu ovi titrali jajca zlatnom maramom. I strepeo sam da ce mu se ovog leta Rakete opet baciti pod noge, kao partner za stokholmskim sindromom. Srecom, Ime je ime. Pa neka su preplatili FVV i jos toliko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

 

prosle godine kada je uzeo diskaunt, onda nije bilo kometara da je govno...?

 

 

pametno uradio. cak i ako na kraju ne dobije ono sto zeli (trejd u clipperse).

 

Stvarno, vanvremenska žrtva, odigrao sezonu za samo 33 miliona...

 

Ne, govno je bio oduvek. Nek uspe taj trejd u Kliperse, pa da vidimo sledeće godine ko je tamo lažov i zbog koga napušta tu franšizu posle neuspešne sezone.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...