Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 hours ago, Skyglider said:

LOL

 

 

 

Ispada da je u pitanju cak head of security Spurs-a, a ne privatno obezbedjenje Wembanyame.

 

Naravno, u ovom slucaju ce taj lik zasluzeno najebati, ali bas me zanima sta bi se desilo da je neka obicna zena bila u pitanju.

 

Samo Saul Goodman Ameriku spasava.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, uini said:

 

ne razumem zasto bi jurili oubrea ako su hteli thybullea. vrlo razliciti igraci, pa eto

 

pa kakve veze ima sto su razliciti igraci, treba im neki igrac na krilu koji moze defendovati. a bice jos korisniji ako nema mnogo loptu u rukama, sto bi valjda trebalo da bude slucaj.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Horium said:

 

 

 

ali bas me zanima sta bi se desilo da je neka obicna zena bila u pitanju.

 

 

 

Verovatno ništa.

 

A i Britney Spears, kog se đavola gura gde ne treba, do juče nije znala da Wembanyama postoji u košarku se razume ko i u nuklearnu fiziku i sad kao stalo joj baš bilo da ima fotku sa njim LOL

 

Evo šta Wemby kaže

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je on ispunio sav potencijal, jednostavno je bio previše tehnički limitiran, prevelika cepanica. Pa i pored toga, prime Dwight (Orlando verzija, dok se manje više skroz držao košarke i dok nije počeo da pokazuje kakav je pajac) mi je najbolja verzija tog tipa igrača, tzv. mitske zveri. Ipak, poređenje sa Jokićem je nemoguće jer su skroz različiti igrači u pitanju iako su igrali na istoj poziciji. Ono što se pokazalo u praksi je da mitska zver ne može da uzme prsten kao prvi igrač ekipe tj. mora da ima još nešto npr kao Janis koji je još dodatna mutacija mitske zveri koja zna da dribla i da dodaje, ali on je kategorija za sebe.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ja mislim da je on ispunio sav potencijal, jednostavno je bio previše tehnički limitiran, prevelika cepanica.

Ne znam, nemam utisak da je vredno radio tokom off-season da popravi nedostatke u svojoj igri. Radom se nadograđuje nedostatak talenta. A možda jeste radio ali ne pametno. Šta ga znam. U svakom slučaju, nikad mi je nije davao utisak bistrog momka.

Link to comment
Share on other sites

Radio je on i sa Hakeemom godinama i svašta nešto pokušavao, jednostavno postoje limiti talenta. U suprotnom bi se svi igrači unapređivali i svi bi bili superstarovi. Dwight je po osećaju u rukama neki Gobert nivo, može da vežba do prekosutra, ne može dobiti Jokićeve ruke i osećaj za loptu. Ali i takav je bio baš zver u prajmu i, kao što rekoh, najbolja verzija takvog tipa igrača. Njega je prelazak u Lejkerse ubio u pojam, očito nije karakterom i glavom bio taj kapacitet da sve to izdrži.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Ipak, poređenje sa Jokićem je nemoguće jer su skroz različiti igrači u pitanju iako su igrali na istoj poziciji. 

Slažem se sa tobom, osim ovog dela. Mislim da je okej porediti ih i da je prajm Jokić >>> prajm Dvajt.

 

 

Link to comment
Share on other sites

dobar posao atlante sa potpisom murraya. ne toliko skup i imaju odlicno back-up resenje ako kojim slucajem odluce da trejduju younga. a usput su se postedeli nerviranja na fa sledeceg leta kada bi bio ufa.

 

usput, cleveland vec polako pocinje da se preznojava zbog mitchella.

Edited by gggggggg
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Sombor Shuffle said:

Ne slazem se jedino sa "najbolja verzija tog tipa igraca". To je definitvno bio Sek, kojeg je verovatno smetnuo s'uma u trenutku pisanja.

Sek nije taj tip igraca, Sek je imao ledjnu tehniku i dobre post moves

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, gggggggg said:

dobar posao atlante sa potpisom murraya. ne toliko skup i imaju odlicno back-up resenje ako kojim slucajem odluce da trejduju younga. a usput su se postedeli nerviranja na fa sledeceg leta kada bi bio ufa.

 

usput, cleveland vec polako pocinje da se preznojava zbog mitchella.

 

atlanta je ove sezone igrala "malo ti, malo ja" sa njima dvojicom, gde murray prevashodno gleda da zavrsi sam a trajche se onda uznemiri pa i on manje gleda saigrace u odnosu na prosle sezone [iako je za murraya i takav medzik dzonson u teli midzeta].

 

meni se ne svidja njihov kombo, ako ce da trejduju younga, mozda je okej; da potpisu kapitulaciju na pick swap luka-trejo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bosMan_jr said:

Sek nije taj tip igraca, Sek je imao ledjnu tehniku i dobre post moves

 

Ne samo to, Shaq je baš kategorija za sebe. Većina mitskih zveri i nije previše snažno nego se više oslanjaju na atletičnost. Dwight je bio jak ali moglo je da se igra leđima protiv njega. A čak je i Shaq imao soft touch u odnosu na Dwighta i slične.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...