Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 minute ago, Miki28 said:

@DameTime treba da uvalite i Nurkica nekom, full reset. Granta vjerujem da ce moci trejdovati kako vrijeme bude odmicalo.

 

Vrlo vrvt mozemo vidjeti deal Blazers-Heat-Klipani-76ersi da ode Jarden u Klipane a Dame u Majami i onda dalje raskusuravanje

 

Grantu je očigledno dat ugovor da bi bio asset za buduće trejdove, iako i dalje mislim da smo se tu žestoko zajebali. Znači idemo u totalni rebuild, gradiće se oko Scoota i Sharpea kao glavnog tandema. Pored Nurkića, valjalo bi se rešiti i Anta i dovesti upotrebljivog centra za startnu petorku.

 

Nek nam je sa srećom i da za 3-4 sezone gledamo WCF Blazers-Spurs, Sc00t vs Wemby :classic_smile:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Lik se podmesavao Durantu a sada ispada podjednako jaje.

KD je najvece jaje koje postoji. Ovo ne moze ni da pridje bilo cemu sto je KD radio kroz karijeru.

On je tu OKC ostavio suva k...., posle sve te ljubavi. Ovaj ce bar da im donese nesto a da ne pricam da ne ide u 73-9 tim vec u 8th seeda koji mijenja 70% ekipe.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Milko Miller said:

Vasa u OKC. 23.5 miliona za tri godine. 

 

Mislim da su zakasnili godinu dana.

 

Ove sezone mi je Micic delovao da vise ne moze da pretrci Samiha Erdena.

 

Pri tom imaju 3 vrhunska beka i ko zna koliko su ih jos draftovali...

Edited by LordOfTerror
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

KD je najvece jaje koje postoji. Ovo ne moze ni da pridje bilo cemu sto je KD radio kroz karijeru.

On je tu OKC ostavio suva k...., posle sve te ljubavi. Ovaj ce bar da im donese nesto a da ne pricam da ne ide u 73-9 tim vec u 8th seeda koji mijenja 70% ekipe.

Sta ce da im donese? 

 

Uzasan ugovor Herra, les Lowry-a i neki pik?

 

Edit: Kad smo kod Lowry-a eto kvalitetne lesine za PHX :classic_biggrin:

Edited by LordOfTerror
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Milko Miller said:

Vasa u OKC. 23.5 miliona za tri godine. 

Bas dosta "vidjenijih" analiticara u SAD pozdravljaju ovaj potez. Srecno Vasi i da bude bitan sraf Nba ekipe💪

1 minute ago, LordOfTerror said:

Sta ce da im donese? 

 

Uzasan ugovor Herra, les Lowry-a i neki pik?

Uopste nije uzasan ugovor Herro-a, Lowry isticuci ugovor i naravno pikovi+Jovic ce ici.To ako bude direktan trejd a sumnjam da ce tako biti pa nek se Blazersi ukljuce u cerupanje Klipana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Bice zanimljivo vidjeti Vasu u NBA. OKC mi ne djeluje kao neki wow fit obzirom da ce SGA i Giddey tamo imati loptu vecinu vremena, a i njemu je potrebna lopta u rukama da igra svoju igru. 

Pitanje jel će uopšte i ostati tamo. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

ja nesto ne verujem da organizacija ne zna za trejd zahtev u trenutku potpisivanja granta.

A i ne znam sta je to Grantov ugovor toliko zajeban.

160/5 od toga vrvt 5ta godina T0. Eto ako je flat ugovor ( sada im je u interesu da bude front end ) to je 32 po sezoni. U eri kada se 3 ( naravno imamo i 4tu opciju ) placaju sa 30+ miliona ovo je problematican ugovor? 

Decko 29 godina, 20 poena na skoro 50% suta, 40% za 3? 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

A i ne znam sta je to Grantov ugovor toliko zajeban.

160/5 od toga vrvt 5ta godina T0. Eto ako je flat ugovor ( sada im je u interesu da bude front end ) to je 32 po sezoni. U eri kada se 3 ( naravno imamo i 4tu opciju ) placaju sa 30+ miliona ovo je problematican ugovor? 

Decko 29 godina, 20 poena na skoro 50% suta, 40% za 3? 

 

Zajeb je sto ti ne treba takav balast jos na 5 godina kada ides u tezak rebuild.

 

Pri tom je i sam ugovor grozan, ne moze se tretirati kao asset jer ti niko nece dati nista za taj albatros...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LordOfTerror said:

Zajeb je sto ti ne treba takav balast jos na 5 godina kada ides u tezak rebuild.

 

Pri tom je i sam ugovor grozan, ne moze se tretirati kao asset jer ti niko nece dati nista za taj albatros...

1. Svaka ekipa mora da ima 90% popunjenog salary capa odnosno 122.4 miliona $ za ovu sezonu. 

Ocekujes da Henderson, Simons, Sharpe zauzmu taj prostor? Eh da ide to tako lako. 

 

2. Uopste nije grozan ugovor. Preplacen da ali grozan ni slucajno. Bice lagano da ga trejduju kada bude potrebe za to a sada nema potrebe da zure. Taj 160/5 sada mogu da struktuiraju tako da bude u prve 2 godine iznad tog prosjeka od 32 mil i u silaznoj putanji.

 

Isto tako nista ne smeta gore navedenoj 3 da igraju, cak moze biti dobar i mentor.

Uz njih 3 tu su Thybulle i Little pa da vide sta mogu od njih dobiti takodje. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

1. Svaka ekipa mora da ima 90% popunjenog salary capa odnosno 122.4 miliona $ za ovu sezonu. 

Ocekujes da Henderson, Simons, Sharpe zauzmu taj prostor? Eh da ide to tako lako. 

 

2. Uopste nije grozan ugovor. Preplacen da ali grozan ni slucajno. Bice lagano da ga trejduju kada bude potrebe za to a sada nema potrebe da zure. Taj 160/5 sada mogu da struktuiraju tako da bude u prve 2 godine iznad tog prosjeka od 32 mil i u silaznoj putanji.

 

Isto tako nista ne smeta gore navedenoj 3 da igraju, cak moze biti dobar i mentor.

Uz njih 3 tu su Thybulle i Little pa da vide sta mogu od njih dobiti takodje. 

Inace je jako tesko naci pametnije nacine da se popuni roster...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Seth Curry je u Dalasu,

ali zasto je to tako low level transakcija

jel ziv Seth?

 

Per Tim MacMahon of ESPN, Curry signed with Dallas via the team’s $4.5M biannual exception.

Edited by Olosh iz Junkovca
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Olosh iz Junkovca said:

Seth Curry je u Dalasu,

ali zasto je to tako low level transakcija

jel ziv Seth?

 

Per Tim MacMahon of ESPN, Curry signed with Dallas via the team’s $4.5M biannual exception.

Bas sramotan ugovor. 

 

On bi recimo u Denveru verovatno odvalio pola planine...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...