Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Murray nastavlja da plodi, upao u trans čovek. Videćemo dokle će potrajati i da li će se ostali Nuggetsi previše osloniti na njegovo ludilo.

 

Ipak onaj Marej iz babla postoji 😃

Gordon izgubljen

Link to comment
Share on other sites

Lebron u marijanskom rovu što se tiče šuta sa distance.

 

Jokićevo najslabije poluvreme u ovim PO, ne samo da je pasivan u napadu, u odbrani je grozan i za svoje kriterijume, kao lutka iz butika, može da odbrani nešto samo ako neko direktno naleti na njega, potpuno je nepokretan.

 

Reaves drži Lakerse, zna košarku mali iako je gadan floper. Lepo kaže Edin, Jeff Hornacek 2.0

Link to comment
Share on other sites

Cele sezone smo na ivici i nekako opstajemo

Valjda cemo bar casno da poginemo i borimo se do kraja, a ne ko picketine da krenemo mec i dozvolimo onoliku rupu

 

 Sad ako genije krene sa DLom i Vanderbiltom umesto Srudera i Mure i dozvoli novu rupu, nece mi biti jasno nista.

Link to comment
Share on other sites

Denver pokudistancu cepa 7/9, Jamal 5/5. One bas duge dvojke 5/6, Murray 4/4. Nevjerovatno da imaju takve proce te odatle i vcrs ali i kroz seriju.

 

Inace uzasno me nervira koliko Lejkersi ne cijene poslednji napad u cetvrtinama, u obje cetvrtine su imali poslednji napad i zavrsili si trojkom Lebrona i onda izgubljenom loptom koja je mogla skupo da kosta. Prosto nevjerovatno

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...