Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Tesko je biti ovoliki anti talenat za kosarku kao sto je Okoro.  Kapiram ja da on igra neku Branko Lazic ulogu u Cavsima, ali ovo je previse minuta.

 

Da ne gresim dusu ima fin defanzivni impact, a ne pomaze ni to sto je Levert crna rupa.

Edited by MrTripleDouble
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, propolis said:

Malo su sudije osetljivije nego što bi trebalo...ipak je ovo PO i ne mora svako pipanje da bude faul.

Ako mislis na ove dve situacije sa Micelom i Topinom, cisti faulovi. U prvom su pustili malo jacu kontakt igru, cak i u reketu i na prodorima. Za sada sve kako treba, cini mi se.

Link to comment
Share on other sites

Tesko ce Klivlend ovde da se vrati, ako klupa ne odigra dobro, u periodu koji sledi. 
Jako je tesko igrati ovakve utakmice, fizicki ali i psiholoski. Svaki put im preseku mini seriju, taman kad se vrate na egal, sledi mini serija protivnika, cije glavne zvezda uglavnom igraju izolaciju. 
Sudbina ove utakmice je u rukama Leverta.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sombor Shuffle said:

Ako mislis na ove dve situacije sa Micelom i Topinom, cisti faulovi. U prvom su pustili malo jacu kontakt igru, cak i u reketu i na prodorima. Za sada sve kako treba, cini mi se.

 

Micel se bacio unutar linije za tri i takvih kontakta ima bas mnogo. Topin je dobio šamar to je faul,ali onaj ceoni ulaz Garlanda sa levom rukom za 2 plus 1 je isto tanko za faul.

Link to comment
Share on other sites

Konkretniji Niksi jer igraju timsku košarku dok se Cavsi drže igrom 1na1 Mičela i Garlanda,a i odbrana Niksa mnogo bolja i čini mi se da pravi tu razliku.

Kad bi Niksi imali nekog pouzdanog trojkasa bili bi još bolji, da pravi prostor Rendlu i Brunsonu.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Rendlu ništa ne polazi za rukom,mnogo glavinja dole i gubi lopte pa i ta nervoza može da ga odvede ranije u svlačionicu.

Mislim da nema potrebe pri ovakvom rezultatu takva nervoza.

 

Lepo su krenuli da dele loptu Cavsi i biće nezgodno u nastavku za Nikse.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...